Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

I Miniplener Rybnika i okolic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 22 styczeń 2008 - 17:57

Osoby które są chętne aby wziąć udział w Plenerze Foto w okolicach Rybnika ,proszone są o zgłoszenie swego udziału .Datę i godz spotkania ustalimy wspólnie .

#2 Magnum43

Magnum43

Napisano 22 styczeń 2008 - 18:13

Oczywiscie chętnie wezmę udział a jezeli nie będzie innych pomysłów na lokalizację .
Plener będzie mozna zorganizować na terenie który doskonale znam .
Czekamy na wpisy no i na pomysły równierz.

#3 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 styczeń 2008 - 21:12

Powodzenia ;-)

:ninja:


#4 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 22 styczeń 2008 - 21:28

Ech, gdyby to nie było tak daleko... :-(

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#5 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 23 styczeń 2008 - 19:26

Jakoś niema zbyt dużo chętnych... :-(

#6 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 23 styczeń 2008 - 19:32

Czarny nawet we dwóch warto sie spotkać. Szansa na dobre zdjęcie zwierza rośnie, gdy nie ma za dużo ludzi, przy krajobrazie nie ma to znaczenia ;-)

#7 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 23 styczeń 2008 - 19:33

nawet we dwóch warto sie spotkać

Pewnie, ze warto, a co najważniejsze wkońcu poznam osobiście Kolegę Magnuma :-)

#8 Magnum43

Magnum43

Napisano 23 styczeń 2008 - 22:09

Zrobiłem dzisiaj rekonesans spotkałem sarny, daniele i lisa jednym słowem wszystko jest na swoim miejscu . Tak więc chętnych zapraszamy jeżeli będzie ok 4-osób to pojedziemy moją terenową Toyotą na samo miejsce bo kto to widział po ciemku po lesie łazić ....jeszcze Nas co zeżre ..i po zdjęciach :rip:

#9 paskud

paskud
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • Lokalizacja:
    Jastrzębie Zdrój

Napisano 23 styczeń 2008 - 23:09

byłbym zainteresowany :) zależy tylko od terminu jaki ustalicie
i nie jestem zmotoryzowany - ale mogę dojechać np do Rybnika lub Żor busem albo jakimiś innymi środkami komunikacji miejskiej :D

pozdrawiam paskudnie ;-)
Najbliższy koncert gramy:

#10 Magnum43

Magnum43

Napisano 23 styczeń 2008 - 23:14

Wystarczy że dojedziesz do Żor a potem to już moja głowa no i oby opatrzność sprawiła niespodziankę w postaci dobrego światła :-/ termin pleneru w dzień wolny od pracy jezeli Wszystkim będzie pasować może być najbliższa sobota lub niedziela . Postaram się aby dzień wcześniej nikt nie polował w tym rejonie.

#11 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 25 styczeń 2008 - 17:43

Z powodu tragicznej pogody jaka będzie w ten weekend postanowilismy, że miniplener przeniesiemy na za tydzień. Czekamy jeszcze na wszystkich chętnych :mrgreen:

#12 Magnum43

Magnum43

Napisano 26 styczeń 2008 - 20:10

Trzeba w końcu utworzyć Naszą Śląską grupę regionalną , początek już zrobiłem :-/ . Niniejszym ogłaszam że jednoosobowy plener się odbył he he he .....kto nie był niech żałuje :mrgreen:

#13 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 26 styczeń 2008 - 20:16

Z powodu tragicznej pogody jaka będzie w ten weekend postanowilismy, że miniplener przeniesiemy na za tydzień.

A my się mimo wszystko spotykamy ;-)

Niniejszym ogłaszam że jednoosobowy plener się odbył he he he

:clap:

#14 Magnum43

Magnum43

Napisano 26 styczeń 2008 - 21:27

Roby Ty się śmiej a faktycznie zaplanowałem fajny dzień ...szkoda że nie bylo chętnych .
O godz 10.30 juz zmarznięty poszedłem do samochodu po kiełbasę i razem z pracującymi nieopodal pilarzami wypiliśmy po zuberku upiekliśmy kiełbaskę i potem wypalilismy po fajeczce :mrgreen: Życie jest piękne :beer:

#15 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 26 styczeń 2008 - 21:38

Roby Ty się śmiej a faktycznie zaplanowałem fajny dzień ...szkoda że nie bylo chętnych .

Ja się nie śmieje, tylko się cieszę, że mimo takiej pogody wybrałeś się w teren. Stąd moje brawa ;-)

#16 paskud

paskud
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • Lokalizacja:
    Jastrzębie Zdrój

Napisano 26 styczeń 2008 - 22:43

wielka szkoda, że mnie nie było... widziałem zza okna, że pogoda była dobra na foty, tylko wiatr wiał niemożliwie :D
wychodzi na to, że ze mnie słabe ogniwo, bo się rozchorowałem :-/

Jak rozmiawiałem z Magnum43, na gg, to powiedział, że jest to do powtórzenia !! i jestem za tym!

pozdrawiam paskudnie z łóżka

ps. byleśmy tylko zdrowi byli ;-)

#17 Magnum43

Magnum43

Napisano 27 styczeń 2008 - 11:10

W tej chwili w Żorach pada śnieg :lol: jeżeli pokrywa śnieżna utrzyma się dłuższy czas jest duża szansa na prawdziwie zimowe ujęcia . Zima bez śniegu jest taka szaro-bura :-/

#18 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 27 styczeń 2008 - 12:38

Magnum43, musze Cię zmartwić ta aura śnieżna i do mnie zawitała, w końcu mieszkamy nie daeko od siebie, jednakże patrząc na meteogramy jutro max po jutrze wróci ta "szaro-bura"zima...

#19 rafal77

rafal77
  • Małomówny
  • 30 postów
  • Lokalizacja:
    zabrze

Napisano 13 luty 2008 - 20:40

Chalo ktoś tam wspomniał o ślaskiej grupie foto jakos nie zauwazyłem zainteresowania czyżby na slasku nie było chetnych ????/? :cry:

#20 Magnum43

Magnum43

Napisano 13 luty 2008 - 20:55

Właśnie tworzę listę chętnych do Śląskiej Grupy Fotoprzyroda
Kto ma chęć niech się wpisze
1.Magnum43
2.Paskud





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych