Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Ciekawe programy przyrodnicze na TV


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
494 odpowiedzi w tym temacie

#61 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 marzec 2008 - 14:57

to może być bardzo ciekawe

Jak się ma w pamięci "Tętno pierwotnej puszczy" to ślinka cieknie - światowa klasa.

#62 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 20 marzec 2008 - 16:38

Aż sobie na telefonie przypomnienie zapisałem. :-D

#63 norbertb

norbertb
  • Użytkownik
  • 104 postów
  • Lokalizacja:
    małopolska

Napisano 20 marzec 2008 - 16:43

Jak się ma w pamięci "Tętno pierwotnej puszczy" to ślinka cieknie - światowa klasa.


Świetny film!

#64 grabeer

grabeer

Napisano 20 marzec 2008 - 17:03

to trzeba obejrzeć.... jeśli nie słyszałeś jak ptak naśladuje głos piły motorowej, lub alarmu samochodowego-koniecznie obejrzyj !!! po prostu mi się wierzyć nie chciało.....
pozdr.
widziałem coś takiego już wcześniej ale nie aż tak autentyczne i nie taka dużą różnorodność....

... re=related

#65 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 20 marzec 2008 - 17:42

grabeer, to drugie to już podróbka, reklama z przerobionego materiału BBC... ale ten pierwszy niesamowity :shock:

#66 grabeer

grabeer

Napisano 20 marzec 2008 - 17:55

:oops:

#67 Hunt

Hunt
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • Lokalizacja:
    Gdańsk

Napisano 20 marzec 2008 - 20:21

Widziałem to już kiedyś, niesamowite :shock:
Jakiś Canon jakieś szkła...

#68 grabeer

grabeer

Napisano 20 marzec 2008 - 20:24

nie będę zaśmiecał forum linkami, które są na tej samej stronie i tego samego autora ale różni bohaterowie-obejrzyjcie niektóre są naprawde ciekawe....
pozdr

#69 asfoto (Andrzej Smoliński)

asfoto
  • Lokalizacja:
    Brzuśce/pomorskie

Napisano 21 marzec 2008 - 20:37

Aż sobie na telefonie przypomnienie zapisałem. :-D


Ja też :mrgreen:

Nikon D500 T17-50 VC, S 150 OS, Samyang 8mm
Facebook


#70 asfoto (Andrzej Smoliński)

asfoto
  • Lokalizacja:
    Brzuśce/pomorskie

Napisano 22 marzec 2008 - 14:41

Sobota 22.03.2008 r. godzina 13.35 TVP 1
"Saga prastarej puszczy. Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość "
Reż. Bożena i Jan Walencik Polska 2007.


Jeśli ktoś to oglądał to myślę że komentarz zbędny. Ja chwilami miałem ciarki na plecach :-) coś pięknego. A zakończenie....smutne ale niestety prawdziwe.

ps. to była cześć VII a następne kiedy, może puszczają to seriami?? nie widziałem poprzednich i może wiecie skąd można je zdobyć? byłbym niezmiernie wdzięczny.

ps2. post jeden pod drugim, dlatego że nie mogłem już dopisać niestety.

pozdrawiam ;-)

Nikon D500 T17-50 VC, S 150 OS, Samyang 8mm
Facebook


#71 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 22 marzec 2008 - 16:22

No właśnie co z pozostałymi częściami? Ktoś wie?
To co kręcą Państwo Walencikowie jest lepsze aniżeli wszystkie przyrodnicze produkcje BBC i NG razem wzięte :bow:
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#72 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 marzec 2008 - 17:12

No właśnie co z pozostałymi częściami? Ktoś wie?

Pewno TVP wkrótce pokaże, trzeba sprawdzać weekendowe programy, sami widzieliście, ze chwalili sie że ten film tylko u nich.

#73 Eidolon

Eidolon
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Lokalizacja:
    Dukla/Białowieża

Napisano 22 marzec 2008 - 19:15

Ponoc reszta ma byc puszczana jesienia.

A co do samego filmu to szczerze mowiac mam troszke mieszane uczucia. Nie mowie bron boze, ze jest zly, bo jest dobry, ale brakuje mi w nim czegos. Przeczepilbym sie troszke do dzwieku i muzyki, ktore moglyby byc lepsze, a i troche mi jakby klimatu brakowalo... :/
i o ile np. Tetno... wyznaczalo calkiem nowa droge filmom przyrodniczym, to ten (przynajmniej ten odcinek - mam nadzieje, ze inne nie) nie jest takim przelomem jak bylo Tetno..., albo np. Dziobem i pazurem Matyska.
Oczywiscie doceniam wielki naklad pracy (sam zreszta przy jednym odcinku pomagalem, wiec wiem /bardzo malo, ale zawsze cos/, jak to wygladalo od srodka) oraz przede wszystkim ciekawe spojrzenie troche z innej strony na film przyrodniczy.

#74 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 22 marzec 2008 - 19:45

Ja myślę, że skoro tak ciekawie pokazano życie mało okazałych mieszkańców puszczy, to ci bardziej okazali wypadną jeszcze lepiej :-) W każdym razie czakam niecierpliwie na resztę odcinków....
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#75 rafiboj

rafiboj
  • Lokalizacja:
    Bogatynia

Napisano 24 marzec 2008 - 23:17

mi też się niesamowicie podobała ta opowieść, i niedowierzałem że to polska produkcja, rewelka z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki

#76 Eidolon

Eidolon
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Lokalizacja:
    Dukla/Białowieża

Napisano 24 marzec 2008 - 23:52

Wiem juz nieco wiecej. O ile nic nieprzewidzianego sie nie wydarzy to nastepne odcinki beda puszczane od listopada. Na razie na 10 calkowicie gotowe sa 4. Trwaja jeszcze jakies rozmowy z TVP, ktora czegos tam sie czepia ;-) (to byla tez przyczyna opoznienia, bo seria miala byc gotowa juz co najmiej rok temu, a moze i wczesniej)

#77 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 25 marzec 2008 - 16:14

Trwaja jeszcze jakies rozmowy z TVP, ktora czegos tam sie czepia

Niech już oni się lepiej nie czepiają bo jak ja się przyczepię do wypełniania przez nich "misji publicznej" to.... :evil:
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#78 Jackos (Jacek Zięba)

Jackos
  • Lokalizacja:
    Ostrołęka

Napisano 25 marzec 2008 - 20:33

A ja zapodam taki LINK i powiem szczerze, że już nie mogę się doczekać jesieni ;-)

#79 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 marzec 2008 - 21:39

A ja zapodam taki LINK

Może być ciekawy :-)

#80 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 marzec 2008 - 12:04

Coś wiecej na temat "Sagi prastarej puszczy" jest tu :link:





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych