Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Zdjęcia Miejskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
349 odpowiedzi w tym temacie

#61 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 22 styczeń 2008 - 11:29

Też mi się podobają. I są już od kilku lat i oby tak zostało :)

#62 umbra

umbra
  • Małomówny
  • 12 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 14:14

No więc.. Nigdzie nie jest napisane, że nie można w ten sposób pokazywać swoich zdjęć więc.. Wklejam linki do moich zdjęć, które znajdują się na moim blogu i zapraszam do wyrażenia swojego zdania..

16. http://umbra-swallow... ... .html#next

17. http://umbra-swallow... ... .html#prev

18. http://umbra-swallow... ... .html#prev

Pozdrawiam..
...si ad naturam vives, numquam eris pauper...

#63 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 27 styczeń 2008 - 14:22

umbra, faktycznie można zapodawać linki do zdjęć, ale wygodniej ogląda się je, gdy są wklejone do postu. Dlatego ten sposób prezentacji nie jest tu zbyt popularny.
Co do zdjęć najbardziej podoba mi się 16, a najmniej 18 - za ciemne jak na mój gust ;-)

#64 umbra

umbra
  • Małomówny
  • 12 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 14:34

No i jeszcze jedno za dnia.. Nie wiedziałam za bardzo gdzie je upiąć, więc padło na miejskie..

19. http://umbra-swallow... ... .html#next

Pozdrawim..

PS Dziękuję Moniko za opinię.. Mi też osobiście najbardziej podoba się 16 choć kojarzy mi się z "pracą"..
...si ad naturam vives, numquam eris pauper...

#65 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 styczeń 2008 - 16:10

umbra, jak wolisz, ale tak egoistycznie powiem że trochę nie chce mi się klikać na linki, czekać aż pojawi się nowa strona, zładuje zdjęcie itd... nie lepiej wstawić gotowe zdjęcie na forum?...

:ninja:


#66 umbra

umbra
  • Małomówny
  • 12 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 17:18

Przykro mi, ale niestety mam powody, żeby jeśli już pokazywać jakieś zdjęcia, to w taki a nie inny sposób..
Nieleniwym - bez urazy Dunadan - będę wdzięczna za komentarz..
Pozdrawiam..
...si ad naturam vives, numquam eris pauper...

#67 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 27 styczeń 2008 - 18:12

umbra, nie wiem jaki masz powód bo nie zobaczyłem żadnego , mam lekkie adhd i nie moge sie doczekać tej wycieczki w otwieranie i otwieranie i....
nie ma nieleniwych :roll: , poniosłaś chyba porażkę nie stosując sie do zasad , albo może zaraz się zrobi kolejka ? ;-)
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#68 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 27 styczeń 2008 - 18:14

umbra, twoja strata... :roll:

#69 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 27 styczeń 2008 - 20:28

Nieleniwym - bez urazy Dunadan - będę wdzięczna za komentarz..


Hehehe, kto tu jest leniwy? Ten, kto nie klika na link, czy ten, kto nie wstawia zdjęcia :?:

#70 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 styczeń 2008 - 21:41

umbra, spoko ;-) decyzja należy do ciebie, ja zwykle staram się wiele czasu przed kompem nie spędzać choć różnie z tym bywa. Tak czy inaczej leniwy jestem, co przyznaję już od dłuższego czasu :mrgreen:
Chodzi o to że trochę nie rozumiem czemu nie chcesz pokazać gotowej fotki tylko wklejasz linki :hmmm: :?:

:ninja:


#71 umbra

umbra
  • Małomówny
  • 12 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 13:11

BlueDun w zasadach nie ma nic na temat, że należy wstawiać zdjęcia w taki a nie inny sposób, także Twoja uwaga jest niestosowna..

Czarny Zwierzu nic nie tracę.. Robienie zdjęć jest moją pasją niezależnie od tego czy je ocenicie czy nie i tak będę je robić z takim samym zapałem i zaangażowaniem,nie zależnie od możliwości..

MarcinieP a Twoim zdaniem ile czasu zajmuje wstawienie zdjęcia na bloog a ile tutaj.. Bo moim zdaniem mniej więcej tyle samo.. Ale w porównaniu z kliknięciem na link to to drugie zdecydowanie mniej.. Ja nie należe do osób leniwych, a wręcz przeciwnie..

Dunadan ja również spędzam mało czasu przed kompem nie licząć 8 godzin w pracy które mnie wystarczająco zniechęcają do siedzenia jeszcze w domu.. Odpowiedź na ostatnie Twoje pytanie wyślę na PW..

Nie znięchęcą mnie Wasze uwagi.. Poprostu nie będę pokazywać Wam moich zdjęć, co nie znaczy, że nie będę zaglądać do Was.. Będę oglądać Wasze zdjęcia i czytać uwagi, bo jestem chłonna wiedzy.. Zwłąsza jeśli dotyczy czegoś co mnie bardzo interesuje..

Pozdrawiam..
...si ad naturam vives, numquam eris pauper...

#72 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 28 styczeń 2008 - 14:36

Umbra, powtórzę za Dunadanem - wybór należy do Ciebie i do czytających Twoje posty forumowiczów. A słowo "nieleniwi" (czyli ci, którzy będą klikali w linki, w odróżnieniu od "leniwych") pojawiło się w Twoim poście. :-P
Pozdrawiam

#73 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 28 styczeń 2008 - 19:13

Monika, będąc w sobote w twoim rodzinnym mieście spotkałem Twojego pana anioła z zdjęcia :mrgreen:

#74 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 28 styczeń 2008 - 19:22

Czarny zwierzu, mam nadzieję, że anioł Ci się podobał ;-) Wg mnie stanowią dużą ozdobę miasta :-)

#75 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 29 styczeń 2008 - 08:30

umbra, te linki nie działają przynajmniej w tym wątku. Nie wiem czy coś zmnieniałaś, ale tak czy inaczej Twoich zdjęć zobaczyć nie można.

#76 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 29 styczeń 2008 - 08:56

Monika] ma sie rozumieć, że TAK :->

#77 umbra

umbra
  • Małomówny
  • 12 postów

Napisano 29 styczeń 2008 - 18:50

umbra, te linki nie działają przynajmniej w tym wątku. Nie wiem czy coś zmnieniałaś, ale tak czy inaczej Twoich zdjęć zobaczyć nie można.


Tak zmieniałam.. :-/ Póki co poprzestane jednak na oglądniu zdjęć Waszych i czytaniu komentarzy.. :book:
...si ad naturam vives, numquam eris pauper...

#78 Misza

Misza
  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Lokalizacja:
    Józefów

Napisano 05 luty 2008 - 23:07

20.
HDR
Dołączona grafika

21.
HDR
Dołączona grafika

#79 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 luty 2008 - 23:22

BlueDun, sprowokowałeś mnie :-)
To z szuflady - wrzesień 2007, panorama Stambułu, widok na Bosfor.
W głębi Azja, zdjęcie robione z Europy :-D

Panorama robiona z 13 pionowych kadrów. Niestety ciut za późno wróciłem do hotelu i niebo zrobiło się już za ciemne :-(

22.
Dołączona grafika

Polecam pełną wersję


Łączona w linuxie (Hugin, Enblend)
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#80 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 luty 2008 - 23:38

:shock: fantastyczne zdjęcie... szkoda tego parapetu w PD ale całośc jest świetna - kawał dobrej roboty ;-)

:ninja:






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych