Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

canon 70-200/2.8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 slonkaap

slonkaap
  • Użytkownik
  • 77 postów
  • Lokalizacja:
    Chodziez

Napisano 03 grudzień 2007 - 20:27

Witam serdecznie i prosze o pomoc.Jestem poczatkujacym fotoamatorem i moja pasja sa ptaki.Od dluzszego czasu przymierzalem sie do zakupu odpowiedniego szkla,przy pomocy ktorego moglbym rozpoczac swoja zabawe w fotografowanie ptakow i ssakow.Moj wybor padl na obiektyw canon 400mm/5,6.Sporo naczytalem sie na jego temat ale dziwnym trafem kupilem /chyba okazyjnie/ canona 70-200/2.8.Prosze poradzcie mi czy to szklo w zestawieniu z konwerterem 2x spelni swoje zadanie? Nie wiem jak zachowywac sie bedzie we wspolpracy z konwerterem Kenko 1,4 lub 2x.Za wszelkie uwagi dziekuje.pozdrawiam slonkaap :roll: :shock: ;-)

#2 matzone

matzone
  • Użytkownik
  • 363 postów
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 grudzień 2007 - 00:11

Testowałem ten obiektyw z tc canon 1,4 i uważam, że ta para nie pasuje do siebie. Odradzam. Sam 70-200 2/8 to rewelacyjny słoiczek i przeglądanie zdjęć nim zrobionych jest prawdziwą przyjemnoscią. Jeśli zależy Ci na fotografowaniu ptactwa to zacznij może od obiektywu canona 300 f/4 L IS + tc 1,4 canona( Kenko nie testowałem). 300-ka canona ma podobną cene do 70-200 tylko pozostaje dokupić tc. Kolejny zestaw pozwalający zrobić krok do przodu to obiektyw Canon 300 2,8 L IS + tc 2x. Troszkę się zagalopowałem ale według mnie w systemie canona to najlepsze szkła do focenia przyrody w danym przedziele cenowym. Następne to .... sami wiecie :-P
Pozdrawiam





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych