Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Miniplener - Wawa 24.11.07 Fotoprzyroda.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 listopad 2007 - 11:14

Z BlueDunem wpadliśmy na pomysł aby zrobić miniplener w tę sobotę. Odbędzie się na SGGW - wykorzystamy m.in. mój karmnik :mrgreen: Kto się pisze?

Zapewniamy dobre zdjęcia bogatek :mrgreen: ale może i coś ciekawszego się trafi ( kowalik, jemiołuszka, czyżyk, strzyżyk, sójka itp itd. w tym dzięcioły ) ale raczej spotkanie będzie miało cel tworzyski - jak nas będzie więcej to ciężko będzie zrobić dobre zdjęcie ;-) skoczymy pewnie też na "skarpę" ( rezerwat ). A potem pewnie na piwo :-D

Na SGGW można łatwo dojechać metrem - na przystanek Ursynów a potem 10 minut pieszo ( ok 20 do samego rezerwatu ), możemy się umówić w metrze. Można też przyjechać autobusem pod samo SGGW ( nie pamiętam jakie dojeżdżają ale najbliżej będzie 166 ).

#2 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 listopad 2007 - 11:17

Nie napisałeś o której chcecie się spotkać. Od tego wiele zależy ;-)

#3 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 listopad 2007 - 11:25

NO rano rzecz jasna, powiedzmy o 8-mej. Ale dokłądną godzinę jeszcze ustalimy. Najpewniej będzie to własnie 8-ma rano - to chyba takie optimum.

:ninja:


#4 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 listopad 2007 - 12:02

Nie wiem czy mi się uda. Jak będzie w miarę pogoda, to raczej się na wschodzik wybiorę i o tej porze to mogę jeszcze być w plenerze, zatem dopiero w piątek będę więcej mógł powiedzieć :-)

#5 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 listopad 2007 - 12:12

Roby, jasne, ale zawsze możesz do nas dołączyć. MOżliwe też ze pogody nie będzie ;-) Masz mój numer tel. kom.?

:ninja:


#6 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 20 listopad 2007 - 16:39

myślę , ze w dobie tel.komu ;-) nie będzie problemu ze znalezieniem się ewentualnych spóźnialskich , pogoda ma byc , nie bediz podobno bardzi zimno , mozemy sie umówić przy metrze to ja cztery osoby zabiorę i sprzęt spoko się zmieści :roll:

trza sie integrować !!! :mrgreen:

#7 hubacz

hubacz

Napisano 20 listopad 2007 - 19:36

Z wielka checia bym sie pisal tylko powiedzcie mi jeszcze o ktorej bedzie koniec zebym wiedzial jak z zona gadac :D
Aha i jaki sprzet sie przyda bo to tez bym musial ewentualnie zalatwic ?

#8 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 20 listopad 2007 - 21:21

hubacz, wszystko sie na miejscu obaczy ;-) , myślę ,że wczesne popołudnie to wszystko , przynajmniej ja mam późne zajęte :mrgreen:

#9 hubacz

hubacz

Napisano 20 listopad 2007 - 21:33

Do obiadu (np 14:00) mam wolne :)
Niestety mam nie za duzo na dlugim koncu wiec jak nie uda mi sie czegos skombinowac to bede patrzyl jak sie meczycie :)

#10 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 21 listopad 2007 - 09:15

hubacz, ty sie nie będziesz patrzył tylko , krótkie reporterskie kadry pstrykał :mrgreen:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#11 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 21 listopad 2007 - 10:04

hubacz, koniec jest kiedy chcemy ;-) do metra niedaleko więc ew. urwiesz się wcześniej. Ale siłą rzeczy długo siedzieć nie będziemy bo potem się ciemno robi... IMHO o 14 to własnie skończymy...

:ninja:


#12 hubacz

hubacz

Napisano 21 listopad 2007 - 19:52

To kiedy i gdzie poczatek w takim razie ? :)

#13 itula

itula
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 21 listopad 2007 - 21:12

z przyjemnością bym do was dołączyła ale niestety nie mogę :-( , mieszkam naprzeciwko Ursynowa po drugiej stronie Puławskiej więc tym bardziej żałuję :cry:
ale w przyszłości piszę się i to bardzo, posiadam środek lokomocji, wysoce zdatny do wypraw terenowych

#14 hubacz

hubacz

Napisano 21 listopad 2007 - 21:17

itula, moze jednak Ci sie uda np na 5 min przed obiadem :)

#15 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 listopad 2007 - 12:45

itula, spoko pewnie sie jeszcze kiedys bierzemy ;-)

poniewaz pogoda jest bardzo ladna ostatnio to zbierzmy sie o 7:30 na stacji Ursynow metra. Nie za wczesnie?

:ninja:


#16 hubacz

hubacz

Napisano 22 listopad 2007 - 12:49

Dla mnie OK :)

#17 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 listopad 2007 - 12:58

chodzilo mi o swiatlo :-P :mrgreen:

:ninja:


#18 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito
  • Lokalizacja:
    Świetokrzyskie

Napisano 22 listopad 2007 - 13:00

Udanego plenerku Panowie (i Panie jeśli będą)

Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#19 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 listopad 2007 - 13:12

poniewaz pogoda jest bardzo ladna ostatnio

Nie chcę krakać, ale podobno do soboty się nie utrzyma słoneczko i będzie padać deszcz. Wczoraj w tv tak mówili, ale wiadomo, telewizja kłamie więc warto trzymać się optymistycznej wersji. Mi jak się uda to może później dołączę. Tel do Duna i Blue Duna mam :-)

#20 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 listopad 2007 - 13:16

deszcz... tez dobrze lubie zdjecia ptakow w deszczu :mrgreen:

:ninja:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych