Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Kwokacz - Tringa nebularia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
550 odpowiedzi w tym temacie

#481 mkkaczy

mkkaczy
  • Użytkownik
  • 1095 postów
  • Lokalizacja:
    IRL

Napisano 25 kwiecień 2017 - 22:17

235

4pjkKp.jpg



#482 Max13

Max13
  • Lokalizacja:
    Hither and Thither

Napisano 25 kwiecień 2017 - 22:21

@mkkaczy -  As good as it gets ...:)


Pozdrawiam

 

Zeszyt Podróżny

 


#483 fotosnajper (Paweł Kołodziejski)

fotosnajper
  • Lokalizacja:
    kaszuby

Napisano 26 kwiecień 2017 - 06:40

@mkkaczy Ładne świetełko
CANON

#484 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 26 kwiecień 2017 - 07:50


@mkkaczy Ładne świetełko

taj jest i fajne zdjątko



#485 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 27 kwiecień 2017 - 20:32

@mkkaczy, świetne!


Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#486 Pele (Maciej Pawlik)

Pele
  • Lokalizacja:
    ND

Napisano 30 kwiecień 2017 - 10:43

Piękne kadry wrzucacie, brawo !

Mój pierwszy, nie tak ładny jak Wasze, ale z czasem powinno być lepiej.

236.

34356399375_76be6b39bf_b.jpg

 



#487 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 30 kwiecień 2017 - 12:04

@mkkaczy rewelacyjne!

@Pele nie marudź, jest dobrze. :-)


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#488 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 01 maj 2017 - 19:31

236 jest śliczne.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#489 Pele (Maciej Pawlik)

Pele
  • Lokalizacja:
    ND

Napisano 01 maj 2017 - 19:32

Dzięki Marek, dzięki Michał :)



#490 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam
  • Lokalizacja:
    Siemień

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:53

237.

 

DAM8260.jpg



#491 lukasz.drobot (Łukasz Drobot)

lukasz.drobot
  • Lokalizacja:
    Zakliczyn 32-840

Napisano 08 czerwiec 2017 - 16:26

@FotoDam przepiękny, dla mnie idealne zdjęcie, bije naturalnością. :clap:


D750, D700 + N 400 f/2.8, N 35-70 f/2.8, S 17-35 f/2.8-4, Helios 44-3 BeLoMo

#492 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 czerwiec 2017 - 19:47

Rzeczywiście sliczny :clap:


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#493 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam
  • Lokalizacja:
    Siemień

Napisano 09 czerwiec 2017 - 07:57

Dzięki chłopaki chociaż na forach typu TFP absolutnie niedoceniony. 



#494 Arti (Piotrek)

Arti
  • Użytkownik
  • 1268 postów
  • Lokalizacja:
    Wyżyna Lubelska

Napisano 10 czerwiec 2017 - 17:18

@FotoDam, piękny ptak, znakomita ostrość, model jak ta lala.

Miej jednak na uwadze, że ludzie poprzez fora `krzywdzą Ciebie`.
Moim zdaniem już to zrobili (poprzez pęd do najlepszego body, obiektywu etc. - masz ogromne parcie na jakość).
Proponuję wrócić do historii fotografii aby pooglądać trochę starszych zdjęć. Jest taka dwu-tomówka pt: `Słynne Zdjęcia i ich historie`. Bardzo często czytam je w wannie :) Sporo zdjęć i dużo historii o ich powstaniu oraz o autorze fotografii. Wg. mnie bardzo fajna i taka odforumowiająca lektura.

A to, że model jest idealnie złapany niczego nowego nie wnosi. Jest miliardy takich zdjęć.

Szukaj siebie w fotografii, a nie tego czego inni oczekują. To nie jest złośliwość, staram się jakoś Tobie podpowiedzieć. Nie wiem czy to dobrze odbierzesz, mam jednak nadzieję że tak.



#495 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam
  • Lokalizacja:
    Siemień

Napisano 10 czerwiec 2017 - 17:43

@FotoDam, piękny ptak, znakomita ostrość, model jak ta lala.

Miej jednak na uwadze, że ludzie poprzez fora `krzywdzą Ciebie`.
Moim zdaniem już to zrobili (poprzez pęd do najlepszego body, obiektywu etc. - masz ogromne parcie na jakość).
Proponuję wrócić do historii fotografii aby pooglądać trochę starszych zdjęć. Jest taka dwu-tomówka pt: `Słynne Zdjęcia i ich historie`. Bardzo często czytam je w wannie :) Sporo zdjęć i dużo historii o ich powstaniu oraz o autorze fotografii. Wg. mnie bardzo fajna i taka odforumowiająca lektura.

A to, że model jest idealnie złapany niczego nowego nie wnosi. Jest miliardy takich zdjęć.

Szukaj siebie w fotografii, a nie tego czego inni oczekują. To nie jest złośliwość, staram się jakoś Tobie podpowiedzieć. Nie wiem czy to dobrze odbierzesz, mam jednak nadzieję że tak.

 

 

Spoko jest, dokładnie wiem o co ci chodzi i przyznaję że masz rację. Na w/w forach przede wszystkim panuje kolesiostwo nie należysz do tej grupy automatycznie nie masz głosów mimo dobrego zdjęcia gdzie często i gęsto przeciętna fotka a nawet "gniot" autora należącego do tej grupy zbiera laury. Ja się tym nie przejmuję ani nie robię tego pod publiczkę ale normalnym jest że człowiek chce się pokazać że istnieje, robi zdjęcia i co? wybiera właśnie takie fora gdzie często jest zawiedziony jak i zdziwiony. Urodziłem się i wychowałem w miejscowości bardzo ptasiarskiej należącej do Natura 2000 jaką jest Dolina Tyśmienicy i od małego chłopca mam ciągły kontakt z przyrodą i robię to co uwielbiam robić zwłaszcza dla samego siebie a mianowicie obcować z nią i uwieczniać na kartach pamięci mojego aparatu bez względu czy ktoś głosuje czy nie na moje zdjęcie ale przyznam czasami ale dobrze że tylko czasami jest to przykre. Pozdrawiam.



#496 laszlo111 (Szymon Bartosz)

laszlo111
  • Lokalizacja:
    Bieszczady

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:33

@FotoDam Kwokacz świetny. A co Cie obchodzi jakieś forum TFP? Dlaczego mają Cię tam doceniać? Nie należysz do bandy. Nasze środowisko jest na prawdę bardzo zepsute i zawistne. Fotoprzyroda jest jedyną ostoją normalności. Na szczęście brak tutaj fotografów komercyjnych, którzy obowiązkowo do zdjęć dorabiają zmyślone historie. Zazwyczaj wychwalają w nich siebie a nie przyrodę. Tylko takie tematy mają wzięcie. Samo zdjęcie to za mało bo fantastycznych zdjęć przyrody powstają codziennie tysiące. A głosowania na fotki to moim zdaniem jakaś profanacja. Skoro dążymy do tworzenia sztuki to ona nie może podlegać ocenie przez głosowanie bo jest to totalne nieporozumienie.



#497 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam
  • Lokalizacja:
    Siemień

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:55

@laszlo111

@Arti

 

DZIĘKI



#498 pawel. (Paweł)

pawel.
  • Użytkownik
  • 353 postów
  • Wiek: 30
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:06

Podtrzymam offtop - @Arti bardzo fajny komentarz. Jak spojrzeć wokół tak mógłby praktycznie na każdym forum/portalu foto wisieć, tak by sobie po prostu nieraz ludzie przypomnieli po co w ogóle robią te zdjęcia. Mam wrażenie że nie jest tak dużo tych, którzy patrzą na swój urobek pod kątem no nazwijmy to dość wzniosle - sztuki. Jakość, popularność i technika biorą górę i się tych zdjęć na jedno kopyto widzi masę (FotoDam to oczywiście nie o Tobie).
Miło że tego typu refleksje się gdzieś widuje.

#499 Arti (Piotrek)

Arti
  • Użytkownik
  • 1268 postów
  • Lokalizacja:
    Wyżyna Lubelska

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:57

@pawel.mądry z Ciebie chłopak.



#500 fotosnajper (Paweł Kołodziejski)

fotosnajper
  • Lokalizacja:
    kaszuby

Napisano 11 czerwiec 2017 - 08:04

Fajna dyskusja się wywiązała, chyba wszystko koledzy wyżej już napisali. Szukaj Damian kadrów dla siebie a nie pod "publiczkę" i olewaj czy to się większości podoba czy nie, tobie ma się podobać i sprawiać frajdę. 


CANON




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych