Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Przywitaj się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3408 odpowiedzi w tym temacie

#3401 KrOg (Krzysztof)

KrOg
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 14:52

Witaj na forum i cierpliwości. Warszawa, Kraków czy Poznań?

#3402 Bozio

Bozio
  • Nowa postać
  • 5 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 18:40

Cześć wszystkim :) Fotografią interesuję się od dawna jednak dotychczas były to zdjęcia krajobrazowe - głównie wschody słońca i mgły. Spędzając w terenie dość dużo czasu zacząłem też fotografować zwierzynę, jednak w tej kategorii jestem mocno początkujący. Od ponad dwóch lat prowadzę swojego bloga fotograficznego i to wokół niego kręci się moje życie. To chyba na tyle :) 

#3403 juliano

juliano
  • Nowa postać
  • 36 postów

Napisano 13 maj 2020 - 08:04

Cześć i czołem. Jelenia Góra pozdrawia Forum :) Zaczynam dopiero z fotografią przyrodniczą, kompletuję sprzęt i robię pierwsze podchody (czatownia idzie już pocztą). Głównie ptactwo ale ogólnie co się trafi. Teraz Canon, wcześniej Pentax i Olympus. Pozdrowienia

#3404 jedendolar (Józef)

jedendolar
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 3 tygodni temu

Dzień dobry.Jak widać dołączyłem do forum.Mam nadzieję że zaowocuje to ciekawymi kadrami.

#3405 Lajon (Kamil Olszewski)

Lajon
  • Nowa postać
  • 3 postów

Napisano Tydzień temu

Cześć,

mam na imię Kamil, mieszkam w Warszawie i hobbystycznie zajmuję się szeroko pojętą fotografią od ponad 10lat. Jeśli chodzi o fotografowanie przyrody, to w wolnych chwilach zgłębiam temat od jakiś 2-3lat.

Forum znam już od dłuższego czasu ale w końcu postanowiłem mieć w nim jakiś udział oraz podzielić się swoimi zdjęciami. Mam nadzieję na konstruktywną krytykę, co pozwoli mi tworzyć coraz lepsze kadry :)

Pozdrawiam :)

#3406 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes

Napisano Tydzień temu

@Bozio@juliano@jedendolar@Lajon witajcie i zdjęcia ochoczo wstawiajcie. :-)

Pentaxy dwa i kupa szkła ;)
www.marekskruch.pl

#3407 kbetcher (Krzysztof Betcher)

kbetcher
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano Tydzień temu

Witam serdecznie wszystkich na forum

#3408 a_tar

a_tar
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 6 dni temu

Dzień dobry!

Czytelnikiem forum jestem ok 3 lat. Zaczerpnąłem stąd wiele cennych informacji i wskazówek. Część z nich udało się zastosować w praktyce ;)

#3409 DZEWA LIŚĆ

DZEWA LIŚĆ
  • Nowa postać
  • 2 postów

Napisano Wczoraj

Interesuje mnie krajobraz mojego rodzinnego regionu. Również flora i fauna występująca tutaj. Uwielbiam spacerować po okolicy lub przejażdżki rowerowe. Historia regionu również jest przedmiotem zainteresowania i hobby. Przechadzki niejednokrotnie obfitują w zdjęcia, zwykle fotografuje naturę i krajobraz.