Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Rybitwa białoczelna - Sternula albifrons


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 16 grudzień 2007 - 21:04

Wiesz , BlueDun jedno co napisałes jest w 100% prawdą - jestes gadułą

to mamy wiele wspólnego , ja w przeciwieństwie do ciebie czytam dosyć dokładnie co piszą inni , ty albo nie chcesz , albo z góry wiesz co napisać , ja w nastepnym poscie napisałem , ze w sumie to z tym zdjeciem masz racje , wydaje mie sie jednak ,że róznimy sie tym ,ze ty jestes obserwatorem - fotografem a ja chcę być fotografem obserwatorem , za trudne aby zrozumieć ? drukowanymi trzeba pisać ?
w podobnym tonie mógłbym ja napisac :
"co mnie obchodzi co cadaver widział , ileż to wyliczył kaczek a ile gesi , czy widział bielika i gdzie , i z ilu km , co to za fotki pozakreślane jakieś i dla kogo ?, jakis digiskoping amatorszczyzna / "
i też bym miał w jakimś sensie rację ( zgodzisz sie ?)
wiesz , ja ci kiedyś napisałem w poście ,że ci dziekuje za tą wiedzę bo jest dla mnie cenna i interesujaca , i pisze to tylko i wylacznie po to abys nie myslał ,ze jestem do ciebie w jakiś sposób uprzedzony
mam propozycję -
ty zakreslaj te swje foty do liczenia przecinków (w sensie ptactwa) , wyliczaj co gdzie widziałeś i co ci sie chyba wydawało, ja to będe czytał ( albo nie ) , ty zaś bez niepotrzebnej swady podejdziesz do moich komentarzy , oki ?
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#22 cadaver

cadaver
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • Lokalizacja:
    Kutno

Napisano 16 grudzień 2007 - 21:33

Prawda jest taka, że nie urządzam tu osobistych wycieczek - czasami lubię powymieniać dośc ironiczne i złośliwe uwagi, ale traktuję to jako zabawę i okazję do trenowania inteligencji. W tym tonie mógłbym napisać - " ten post jest moim 87-mym, a jestem tu od grudnia 2006 i zaglądam praktycznie codziennie, podczas gdy ty w 4 miesiące natłukłes ponad 1200 " Trudno wiec nawzać mnie gadułą i na pewno nie jest to nasza wspólna cecha :D Co do moich bernikli i całej reszty - oceniam obiektywnie moje foty i wrzucam je tam, gdzie powinny być, żeby nie draznić niczyich oczu. Chodzi mi wciąż o jedno i to samo - o samokrytykę, której jak widać po fotkach, wciąż wielu osobom brakuje. Pozdrawiam serdecznie :)

#23 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 16 grudzień 2007 - 21:48

czasami lubię powymieniać dośc ironiczne i złośliwe uwagi, ale traktuję to jako zabawę i okazję do trenowania inteligencji

bardzo mnie to cieszy i będę to miał na wzgledzie , rzadko sie zdarza takie podejście do tematu ( mam nadzieję ,że w obydwie strony )

pożyjemy zobaczymy , już wiem , ty jesteś codziennie -ja duzo pisze , tylko jest pytanie ? czy ta dyskusja powinna sie w tym wątku znależć , mniejsza o większość , wiem jedno ,jak będą tacy zaglądający inaczej ( bez głosu ) sami, to forum, przybierze forme , wklejenia paru fotek na miesiąc bez komentarza ,

co do twoich bernikli , to myślę , że to najlepsze foty jakimi sie możesz pochwalić , więc nie wiem , dlaczego akurat o nich piszesz tak krytycznie .

Chodzi mi wciąż o jedno i to samo - o samokrytykę, której jak widać po fotkach, wciąż wielu osobom brakuje.


z tym jednak nie do końca sie zgodzę , a gdzie ktoś ma się nauczyć robić dobre ?

z drugiej strony masz rację , jak sie patrzy na te specjalistyczne fora , gdzie koledzy "znawcy"zachwycają sie kiszkowatą , często nieostrą fotą to robi sie niedobrze , żenada .tam tak.
tutaj widzę ,że ludzie się uczą , jak się zmieni formuła tego forum to pewnie się dowiemy .

pozdrawiam niegadułę zaglądającego :)
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#24 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 17 grudzień 2007 - 09:58

mam prosbę do administracji , proszę usunąć z tego wątku , niepotrzebne dywagacje ( przede wszystkim moje ) bo mz zanieczyszczają ten watek i nie wnoszą nic odkrywczego .
dziekuję
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#25 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 17 grudzień 2007 - 10:09

BlueDun, proszę bez takiego sarkazmu ;-) nie ma sensu tak od razu się zniechęcać.

:ninja:


#26 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 17 grudzień 2007 - 10:15

Dunadan, ale to nie sarkazm , każdy ma prawo mieć swoje zdanie i je wyrażac, jak zwykle sie troche uniosłem , bo przeszkadza mi ,ze ktos komentuje komentarz a nie pracę , nie chcę wszczynac dyskusji ale jakby kolega napisał

Nie zmieni to faktu, że zdjęcie ogólnie jest słabe i nadaje się raczej na dokument. Są inne tematy, gdzie pasowałoby bardziej .

byłby spokój i pozamiatane ;-)

nie wiem ,ja wyraziłem zdanie- do Was czyli administracji należy decyzja :-> :roll:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#27 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 01 czerwiec 2008 - 16:10

6.
Dołączona grafika
7.
Dołączona grafika
8.
Dołączona grafika

Nad tematem jeszcze pracuje bo chce porobić je w locie i kąpieli.
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#28 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 01 czerwiec 2008 - 20:32

Sypiesz fotkami jak z rękawa. Przepiękne zdjęcia. Brawo!!!

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#29 toksi

toksi
  • Lokalizacja:
    Środa Wlkp.

Napisano 02 czerwiec 2008 - 05:10

Marcin STFN świetne zdjęcia ;-)

#30 Piszczałka

Piszczałka
  • Lokalizacja:
    Częstochowa

Napisano 02 czerwiec 2008 - 07:47

Marcin STFN nic dodać, nic ująć :bow:

#31 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 24 maj 2010 - 09:43

Widze że temat nieruszany 2 lata :-)
9.
Dołączona grafika
10.
Dołączona grafika
11.
Dołączona grafika
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#32 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 24 maj 2010 - 13:55

11 szczena opada

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#33 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 24 maj 2010 - 18:09

Świetna seria. Mam nadzieję, że na kolejną nie będzie trzeba czakać 2 lata :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#34 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 24 maj 2010 - 18:23

Marcin STFN, 9 i 10 świetne światło, na 11 moment cudo - bardzo się podobają :clap:

#35 PatrykGala

PatrykGala
  • Lokalizacja:
    Złotów

Napisano 24 sierpień 2012 - 18:59

Znowu temat nieruszany dwa lata ;-)
12
Dołączona grafika
13 No i młodziak
Dołączona grafika
Patryk, Pozdrawiam

#36 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 24 sierpień 2012 - 23:25

To na kolejne znowu bedziey musieli czekać dwa lata? :-(

#37 comatus (Piotr Kendzierski)

comatus
  • Lokalizacja:
    Gdynia

Napisano 12 wrzesień 2012 - 20:18

Wrzucam przed dwuletnim terminem ;)

14.
Dołączona grafika



#38 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 13 wrzesień 2012 - 11:43

comatus, zazdroszczę światła! w tle piskliwiec?

Dorzucę swoje trzy grosze:
15.
Dołączona grafika

16.
Dołączona grafika

17.
Dołączona grafika

:ninja:


#39 comatus (Piotr Kendzierski)

comatus
  • Lokalizacja:
    Gdynia

Napisano 13 wrzesień 2012 - 12:35

Dunadan, biegus krzywodzioby.

#40 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 13 wrzesień 2012 - 12:44

comatus, no tak, ten dziób...

:ninja:






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych