Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

moja historia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2006 - 17:36

nie lubie krytyk

Nikt nie lubi, ale jeśli jest szczera, rzeczowa i grzecznie przekazana to trzeba ją przyjąc. Inna sprawa jak ktoś "kawę na ławę" wywala niegrzecznie, po chamsku, albo po prostu złośliwie. Wtedy jest nieprzjjemnie i rodzą się jakieś animozje itp.

#22 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2006 - 17:38

Czasem dobrze jest tak 'kawę na ławę' :roll: Na krytyki trzeba być gotowym, przyjąć i ew. wyciągnąć wnioski ;-) Inaczej będzie ciężko w życiu, bo krytyki się nie uniknie. Kurcze, ja tam zawsze się cieszyłem z jakiejkolwiek krytyki :-D

:ninja:


#23 kasiam

kasiam
  • Małomówny
  • 34 postów

Napisano 28 grudzień 2006 - 17:42

ok wpożąku. Przyjęłam . Krytyki nawed dostawalam , ale lubie niedostawać ;-) jak dostaje do przyjmuje z honorem , i stosuje się do nich szczegółowo. :->

#24 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2006 - 17:46

No i już lepiej ;-) Masz jakieś fotki? chcesz coś powiedzieć o naszych? wal!

:ninja:


#25 kasiam

kasiam
  • Małomówny
  • 34 postów

Napisano 28 grudzień 2006 - 17:51

narazie chce coś powiedzieć o waszych , ale nei wiem gdzie mam szukać.... chodzi mi o taką główną galerie do opini i oceny.... gdzie to moge znaleźć

#26 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2006 - 17:52

Każdy wątek zawiera zdjęcia które możesz komentować. Sporo już tego, ale warto pogrzebać bo bywają naprawdę genialne zdjęcia...

:ninja:


#27 kasiam

kasiam
  • Małomówny
  • 34 postów

Napisano 28 grudzień 2006 - 17:53

to ewź mi podaj tematy jakieś jestem od niedawnan aforum nie wiem gdzie mam szukać fajnych ....

#28 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2006 - 18:34

Każdy jest fajny ;-) po prostu otwórz pierwszy lepszy z działy o zwierzętach albo roślinach i voila!

:ninja:






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych