Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Zdalny wyzwalacz do Canona 1D Mark II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Psion

Psion
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 17 styczeń 2011 - 19:44

Ktos to juz testowal w terenie?
Wogle moze zalazyc watek wynalazki Pana Czesia :)

#22 Lisor

Lisor
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 17 styczeń 2011 - 20:17

... tak, testował. Nie ja, jeno Henryk Janowski. Jego rekomendacja akurat dla mnie jest wystarczająca. Oczywiście nikogo nachalnie nie namawiam. Trza ; testować, inwestować a przede wszystkim fotografować.

#23 perl

perl
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Lokalizacja:
    Sosnowiec

Napisano 17 styczeń 2011 - 23:57

Czy ktoś inny używa takiego wyzwalacza mógłby to potwierdzic?

Wyzwalacz radiowy od Pana Czesia gdzie deklarowana przez niego odleglosc wynosi 200 m kosztuje 350 zl.Info uzyskane bezposrednio od producenta a tyczy wyzwalacza do Canona 1D Mk II.

aż tak bardzo tego wyzwalacza nie potrzebuje, żeby dawać za niego tyle.
Sporadycznie na jednym meczu może z 5 strzałów migawki.
Taki duży zasięg jest mi niepotrzebny, ale chciałem wiedzieć czy faktycznie się to sprawdza.
Zapytam u źródła, czy jest możliwość zrobienia wyzwalacza z mniejszym zasięgiem za mniejsze pieniądze :mrgreen: bo bez sensu wydawać tyle pieniędzy za coś czego będę używał tylko raz na jakiś czas.
Agencja Fotograficzna PRESSFOCUS
Canon, kiedyś Nikon, a bardzo dawno temu Pentax
moje portfolio www.niekonwencjonalne.com/blog fotografia ślubna Śląsk i Zagłębie Dąbrowskie - Sosnowiec

#24 Lisor

Lisor
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 12:35

... jako, że zostałem posiadaczem pełnego zestawu P. Czesia pozwolę sobie podzielić się z Wami kilkoma wnioskami - to działa należycie. Praktyczny zasięg telewizji - przez górki i drzewa - 300 m. Zasięg zdalnego sterowania głowicą obrotową, wyzwalania migawki, ostrzenia - 200 m. Jednym słowem wystarczająco.

Polecam.
Crop i zoom w jednym stali domku.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych