Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

spotkania w terenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 23 sierpień 2009 - 20:45

August, trzeba było poczekać do października to byśmy razem na foty wyskoczyli.
Ja od 6-12 września będę się plątał po tatrzańskich szlakach (Polska i Słowacja).
Nocuję w Kościelisku.
Pozdro

#22 harry

harry
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lokalizacja:
    Bierzewice

Napisano 25 sierpień 2009 - 09:48

August, trzeba było poczekać do października to byśmy razem na foty wyskoczyli.
Ja od 6-12 września będę się plątał po tatrzańskich szlakach (Polska i Słowacja).
Nocuję w Kościelisku.
Pozdro


Ja też będę w Kościelisku od 1 do 10 września. Może się gdzieś spotkamy na szlaku? Pzdr.
C 50D; S 17-35; S 150-500

#23 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 25 sierpień 2009 - 21:06

harry, gościu zsapany w kapeluszu brązowym z małą czarną żoneczką to ja. Będę w towarzystwie kolegi wysokiego siwego gościa w okularach. Wal śmiało Logiełka !!! Pewnie w Kościeliskiej będę walczył z Pluszczem.
Pozdro

#24 harry

harry
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lokalizacja:
    Bierzewice

Napisano 26 sierpień 2009 - 08:48

Spoko, myślę że cię poznam :-) Powodzenia z Pluszczem. Gdzie dokładniej będziesz na niego polował?
C 50D; S 17-35; S 150-500

#25 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 26 sierpień 2009 - 17:56

harry, jak pogoda i żonka pozwoli to najpewniej w dolinie Kościeliskiej gdzieś na potoku. Ostatnio w zimę pluskał się w połowie drogi do Ornaku.

#26 harry

harry
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lokalizacja:
    Bierzewice

Napisano 27 sierpień 2009 - 09:51

W tamtym roku byłem w Kościeliskiej także pewnie w tym roku tam nie będę, a szkoda. Żonka mnie rąbała bo fociłem po drodze i do schroniska prawie 4 godziny szliśmy. Dla porównania z powrotem 2 godz. Co najwyżej to o świcie gdzieś blisko będę szukał jakiejś miejscówki. Pozdrowionka i mam nadzieje do zobaczenia.
C 50D; S 17-35; S 150-500

#27 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 27 sierpień 2009 - 16:12

JA będę miał kompa ze sobą to na foto będę zerkał. Do zobaczyska

#28 jacek p.

jacek p.
  • Użytkownik
  • 627 postów
  • Lokalizacja:
    Przemyśl

Napisano 28 sierpień 2009 - 14:54

A wybiera się ktoś na Air Show do Radomia ? :lol:
Pozdrawiam Jacek P.

#29 Mikouak

Mikouak
  • Lokalizacja:
    Legionowo/Zegrze

Napisano 28 sierpień 2009 - 16:43

Ja miałem w planach od dość dawna, ale ostatecznie chyba zrezygnuję na rzecz kontaktu z przyrodą... Kiedyś w końcu trzeba odpocząć w ciszy i spokoju.
Szycho się zapowiadał, a w sierpniowych bezkrwawych Comatus coś pisał o stalowych ptakach ;-)
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#30 jacek p.

jacek p.
  • Użytkownik
  • 627 postów
  • Lokalizacja:
    Przemyśl

Napisano 28 sierpień 2009 - 16:48

Mikouak - szkoda...gdybyś zmienił plany daj znać...ja będę tylko w niedzielę... :-D
Pozdrawiam Jacek P.

#31 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 31 sierpień 2009 - 08:22

się wróciłem....mam co robić na kilka najbliższych dni....tyle postów do przeczytania...
nikogom w Bieszczadach nie spotkał ktoby się do Fotoprzyrody przyznawał, choć kilku gości z aparatmi się kręciło, aczkolwiek plecak foto i tyle sprzętu co ja na górę to raptem 2 czy 3 fanatyków dźwigało...
Ale mam myśl do rozwinięcia "Spotkań w terenie"....może by o jakichś emblematach albo np. forumowych koszulkach pomysleć? Może ktoś ma "znajomości" i coś takiego byśmy sobie zafundowali? Potem łatwiej na szlaku - idzie sobie człowiek z firmowym stroju i jak drugiego spotka to od razu raźniej.... :idea:
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#32 grabeer

grabeer

Napisano 31 sierpień 2009 - 09:25

Znalazłem coś takiego - może warto by powrócić do tematu LOGO portalu i zamówić coś takiego http://www.forumowis...howtopic=111023
pozdr

#33 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 31 sierpień 2009 - 10:00

Ja miałem w planach od dość dawna, ale ostatecznie chyba zrezygnuję na rzecz kontaktu z przyrodą... Kiedyś w końcu trzeba odpocząć w ciszy i spokoju.
Szycho się zapowiadał, a w sierpniowych bezkrwawych Comatus coś pisał o stalowych ptakach ;-)


No tak zapowiadałem się, ale weekend z AirShow spędziłem wybierając kafelki do łazienki, drzwi i w ogóle latając z miarką po nowym mieszkanku.

No może za dwa lata się uda odwiedzić Radom, ale po dwóch katastrofach powietrznych z rzędu to nie wiadomo.

#34 Mikouak

Mikouak
  • Lokalizacja:
    Legionowo/Zegrze

Napisano 31 sierpień 2009 - 10:06

szycho, może to i lepiej, że jednak się nie wybraliśmy...
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#35 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 31 sierpień 2009 - 10:48

Może...
Ja mam pecha lub przynoszę pecha.
Dwa lata temu miałem pojechać; nie było mnie - no się zdarzyło:(
Byłem kiedyś na pokazach w Mirosławcu, zrobiłem trochę zdjęć, samolotom, pilotom, generałom; rok później - CASA z ludźmi, którym robiłem zdjęcia rozbiła się o okolicach Mirosławca.
W tym roku się wybierałem; musiałem zostać w domu - no i...

Wszyscy oni na zawsze pozostaną w przestworzach...

#36 Mikouak

Mikouak
  • Lokalizacja:
    Legionowo/Zegrze

Napisano 25 wrzesień 2009 - 08:06

Od jutra do 30 września będę urzędował na Turbaczu i w jego okolicach. Jeżeli któryś z forumowiczów planuje w tym czasie wędrować po Gorcach, miło mi będzie się spotkać.
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#37 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 25 wrzesień 2009 - 16:54

Ja będę się kręcił po biebrzańskim parku w ten weekend.Może ktoś się wybiera w tym czasie??

#38 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 październik 2009 - 20:15

Od poniedziałku przez 2tygodnie Tatry i okolice :-)

#39 niemar

niemar
  • Lokalizacja:
    Kujawsko-Pomorskie

Napisano 21 październik 2009 - 19:48

Na 90% 27-28 listopada będę w Łodzi. Jadę jako "osoba towarzysząca", mógłbym rano gdzieś sobie wyskoczyć na fotki, niestety kompletnie nie znam terenów. Może mnie ktoś pokierować w jakieś ciekawe miejsce? Chodzi mi o tereny czysto przyrodnicze (architekturę zostawię sobie na później ;-)). Proszę o info na PW.

#40 toron27

toron27

Napisano 30 październik 2009 - 22:21

z tymi plakietkami to niezły pomysł, ale już nie raz poruszany na forum. Jak dotąd bezskutecznie, może kiedyś słowo ciałem się stanie ;-)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych