Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Niedźwiedź - Ursus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
512 odpowiedzi w tym temacie

#461 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 24 maj 2021 - 18:18

@PREM - gratuluję :), już wiem gdzie się podziały moje - poszły do Ciebie :P

:D



#462 dawko

dawko
  • Użytkownik
  • 800 postów
  • Lokalizacja:
    Golub-Dobrzyń

Napisano 03 czerwiec 2021 - 07:51

130

55df7dad4ef4587a.jpg

 

131

6a953d6a1294967f.jpg

 

131

4ebd86c46783d075.jpg



#463 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 03 czerwiec 2021 - 20:00

:clap:  :clap:



#464 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 18 czerwiec 2021 - 18:18

@dawko mistrzowskie ujęcia. Gratuluje!

@PREM też fajnie sobie poczynasz.


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#465 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 21 czerwiec 2021 - 14:30

132. Puszcza Karpacka. Pierwotny dom niedźwiedzia.
IMG_18211200.jpg


<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#466 UDILEK (Jarek)

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów
  • Wiek: 59
  • Lokalizacja:
    Wieluń

Napisano 22 czerwiec 2021 - 13:17

Brak komentarzy po taaaaakiej focie! Forum jednak się kończy...

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#467 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 22 czerwiec 2021 - 13:21

@UDILEK wszystkich zatkało i dlatego taka cisza. ;-) 

@kurdeniewiemco niesamowite ujęcie! Scenerię dla miska wybrałeś idealną. Kwintesencja Karpat. Gratuluję!


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#468 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 22 czerwiec 2021 - 13:33

@UDILEK - już są dwa :D
@Vulpes - szkoda, że nie przyszedł w ciagu dnia, bo tam jest piękniej gdy widać tło. Taki puszczański klimat. 
Muszę czekać dalej. Oby tylko nie tak długo jak od ostatniej fotki :P


<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#469 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 22 czerwiec 2021 - 13:38

@kurdeniewiemco a niektórzy mówią, że coś takiego jak Puszcza Karpacka nie istnieje. ;-)


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#470 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 22 czerwiec 2021 - 18:26

:clap: fota prze kapitalna :clap:  



#471 mikii

mikii
  • Małomówny
  • 4 postów

Napisano 22 październik 2021 - 10:25

@UDILEK - już są dwa :D
@Vulpes - szkoda, że nie przyszedł w ciagu dnia, bo tam jest piękniej gdy widać tło. Taki puszczański klimat. 
Muszę czekać dalej. Oby tylko nie tak długo jak od ostatniej fotki :P

No fota niesamowita, może Pan coś więcej napisać na temat ujęcia, sprzęt, ustawienia, pora dnia, no i samo spotkanie jaki miało charakter, z czatowni czy jak Pan zrobił takie zdjęcie? :)) wszystko mnie interesuje bo zdjęcie jak dla mnie pierwsza liga.



#472 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 25 październik 2021 - 14:53

@kurdeniewiemco a niektórzy mówią, że coś takiego jak Puszcza Karpacka nie istnieje. ;-)

Istnieje, choć rzeczywiście w coraz mniejszym stopniu...

 

 

:clap: fota prze kapitalna :clap:  

Dzięki!

 

 

No fota niesamowita, może Pan coś więcej napisać na temat ujęcia, sprzęt, ustawienia, pora dnia, no i samo spotkanie jaki miało charakter, z czatowni czy jak Pan zrobił takie zdjęcie? :)) wszystko mnie interesuje bo zdjęcie jak dla mnie pierwsza liga.

Hm...Ze sprzętu to Canon RP+RF 24-105 IS STM na 24mm. Kilka lamp błyskowych i czujnik ruchu. Nie byłem tam osobiście, chcę jeszcze trochę pożyć ;)


<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#473 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 11 grudzień 2021 - 11:25

133. Stary niedźwiedź mocno śpi...
9B9A10231200.jpg
R5+Sigma 500/4


<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#474 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 grudzień 2021 - 13:23

No jak widać nie śpi...

A jak się zbudzi będzie zły... :-)


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#475 Benio

Benio
  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 11 grudzień 2021 - 15:21

@kurdeniewiemco
Musialeś rzucać kamienami zeby wreszcie ci do zdjecia wyszedl? Sa kraje gdzie nachodzenie zwierzyny w miejscach spoczynku jest karalne. Mam nadzieje ze na innych portalach nie sa dostepne GPS dane aby sobie tez taka fotke mozna zrobić. Dla mnie jest fotograf przyrody ròwnoczesnie jej milosnikiem, o tobie tego nie mozna powiedziec.

#476 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 11 grudzień 2021 - 16:39

@Benio poczekajmy z osądem do czasu aż sytuację opisze autor zdjęcia. Może to przypadkowe najście na zajętą gawrę? W Bieszczadach wszystko jest możliwe. 


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#477 Benio

Benio
  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 11 grudzień 2021 - 17:24

Spogladajac na poprzednie projekty autora w przypadkowe spotkanie mocno watpie😉

#478 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 11 grudzień 2021 - 18:00

@Benio - prostolinijność twojego rozumowania mnie powaliła.
Pytanie, które zadałeś jest tak absurdalne, że nie wiem co odpisać po za oczywistą odpowiedzią: nie.
Co do reszty z twojego postu to nie zamierzam się nawet odnosić.

@Vulpes - nie zamierzam się też z niczego tłumaczyć bo najzwyczajniej w świecie nie mam z czego, a kulisy spotkania zachowam dla siebie, właśnie "dzięki" takim osobom jak @Benio

Przez użytkownika @Benio przemawia pospolita w ostatnim czasie moda na hejtowanie wszystkiego i wszystkich, oraz na jakąś niezrozumiałą dla mnie personalną niechęcią, którą jestem głęboko zdziwiony bo nie miałem z ów kimś nigdy do czynienia...
aaa i ostatnio mamy wykwit specjalistów, czy to od spraw medycznych/wirusowych, poprzez znawców prawa, filantropów i jak widać specjalistów od niedźwiedzi oraz jednocześnie Sherlocków Holmesów lub jak ktoś woli Wieszczów i innych Widzących ;)

 


<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#479 Benio

Benio
  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 11 grudzień 2021 - 19:39

Przez użytkownika @Benio przemawia pospolita w ostatnim czasie moda na hejtowanie wszystkiego i wszystkich, oraz na jakąś niezrozumiałą dla mnie personalną niechęcią, którą jestem głęboko zdziwiony bo nie miałem z ów kimś nigdy do czynienia...

Od hejtowania jestem lata swietlne oddalony, czasem w pogoni za "likes" ludzie traca zdrowy rozsadek i to mnie wnerwia😉

#480 Drojac (Jacek)

Drojac
  • Lokalizacja:
    Cisewo

Napisano 12 grudzień 2021 - 00:24

@Benio, jak długo i dobrze znasz Pawła (@kurdeniewiemco) ? Jak dobrze znasz Jego warsztat fotograficzno-przyrodniczy ? Bo ja dobrze, żeby nie napisać bardzo dobrze. Znam Pawła o wiele dłużej, niż Ty jesteś na tym forum jako cichy obserwator niż aktywny użytkownik. Napisz proszę, skąd podejrzenia, że mógł rzucać kamieniami bądź nachodzić w miejscu spoczynku ? Byłeś przy sytuacji, gdy powstało zdjęcie ? Pawła znam kilkanaście lat, wiem jak przygotowuje sobie temat do zdjęć. Rzadko dziś, a może i w ogóle, spotyka się tak etycznych fotografów. Etycznych i dodatkowo niezależnych, w znaczeniu nie żerujących na dokonaniach innych (miejscówkach, gniazdach, miejscach występowania, że nie wspomnę o komercyjnych czatowniach). Kilka lat z rzędu odwiedzał moje strony w czasie rykowiska (i nie tylko), nigdy nie pozwalał "prowadzać się za rękę". Wystarczyły informacje że tu i tam coś się dzieje i  sam sobie w obcym miejscu potrafił dać radę. I uwierz mi proszę, niewiele osób tak potrafi - oczywiście z efektami.


Od hejtowania jestem lata swietlne oddalony, czasem w pogoni za "likes" ludzie traca zdrowy rozsadek i to mnie wnerwia

 

Z tego co napisałeś wcale nie wynika, że jesteś lata świetlne od hejtowania a po prostu to robisz. Mam nadzieję, że nie przemawia przez Ciebie zawiść tylko po prostu miałeś gorszy dzień - nie wiem, może dostałeś złą ocenę w szkole, rzuciła Cię dziewczyna czy coś tam jeszcze innego. Jeśli nie jesteś w tym wieku to przepraszam, ale sugerowałem się akurat poziomem Twojej wypowiedzi. Tyle w temacie. Reasumując - nie jesteś świadkiem, nie osądzaj. Zapytaj o kulisy, podyskutuj - na pewno wyjdzie to wszystkim na zdrowie.

 

Zdjęcie jest świetne, na pewno nie powstało w jakiejś komercyjnej czatowni i chwała za to. Dzięki Pawle za "świeży" powiew Bieszczadów w ostatnim czasie. Tak trzymaj !







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych