Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 23 listopad 2006 - 23:07

Witaj Brzeku! Kurcze, fajnie wiedzieć że forum dociera do ludzi i ludziom się podoba... a więc jest spore zapotrzebowanie na takie cóś, Morav się nie mylił ;)

:ninja:


#62 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 23 listopad 2006 - 23:10

Witaj, Brzeku. Masz rację jest tu bardzo miła atmosfera, dużo fajnych tematów i zdjęć. :cap:
Zapraszamy i czekamy na twoje zdjęcia i uwagi. Jak to dawniej mówili: "..niech forum rośnie w siłę.." :-D

#63 Brzeku

Brzeku
  • Małomówny
  • 24 postów
  • Lokalizacja:
    Wioska

Napisano 24 listopad 2006 - 07:18

machalv napisał:

"Kojarzę, kojarzę. NIedaleko, przy trasie na Warszawą są stawy, na ktore korci mnie, żeby się wybrać"

a mnie znowu korci żeby wybrac się do tych starych bunkrów co podobno są za ostrowią jakies 15 km w strone białegostoku :-)


Roby napisał:

"Dlaczego niestety, mnie np. to głównie interesuje, bo ja raczej musze łazić, a nie czaekac"

No i tu się z Tobą zgodzę masz racje, tyle że tu gdzie mieszkam nie ma zbyt pięknych krajobrazów a szczegolnie teraz ta pochmurna brzydka jesienia, i że tak powiem nie tak łatwo stworzyc cos ładnego z czegos brzydkiego :-) ale sie nie poddaje i dzielnie przemierzam wszystkie pola, łaki i lasy

Dzięki wszystkim za miłe przywitanie!!

#64 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 24 listopad 2006 - 21:50

a mnie znowu korci żeby wybrac się do tych starych bunkrów co podobno są za ostrowią jakies 15 km w strone białegostoku


A są, są:

Dołączona grafika

...tyle że tu gdzie mieszkam nie ma zbyt pięknych krajobrazów a szczegolnie teraz ta pochmurna brzydka jesienia, i że tak powiem nie tak łatwo stworzyc cos ładnego z czegos brzydkiego...


Chyba żartujesz. Mieszkasz w samym centrum Puszczy Białej, niedaleko Bugu i narzekasz na brak pięknych krajobrazów? :shock: :shock: :shock:

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#65 lynx

lynx
  • Użytkownik
  • 177 postów
  • Wiek: 49
  • Lokalizacja:
    Stężyca

Napisano 25 listopad 2006 - 18:42

Witajcie! Jestem tutaj nowy, ale wpierw wrzuciłem parę fotek do innych działów, gdy znalazłem to od którego powinienem zacząć :oops:
Mam nadzieję, że forum te w odróżnieniu od innych nie znudzi się ludziom i będzie cały czas aktywne!
Jestem z zawodu informatykiem, ale w potoku informacji i zerojedynkowego szumu miedialnego znalazłem troszkę czasu /wraz z moją małżonką, która też jest pasjonatką zdjęć przyrodniczych/ na innego rodzaju hobby.
Zazdroszczę troszeczkę osobom mieszkającym w pobliżu dużych kompleksów wodno-leśnych, gdyż u nas na Kaszubach to lasów nie za dużo-większośc to pola i i niewielki laski, troszkę jezior /wszak czyste ale o mało urozmaiconej lini brzegowej-polodowcowe "rynny"/. Ale za to do Mierzei Wiślanej to tylko /lub aż/ 100km :-). No i cała linia brzegowa Bałtyku.
Myślę że będę brał czynny udział w życiu forum.
"Mówiłem to ja, lynx"
pozdrawiam
Canon 7D/70-200/f4 IS
www.lynx4u.pl -> e-sklep DVB-T/SAT

#66 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 listopad 2006 - 18:46

witaj Lynx ponownie ;-)

:ninja:


#67 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 listopad 2006 - 19:23

Lynx, jeżeli jesteś z tej Stężycy okok Kościerzyny, to chyba niedoceniasz miejsca - z jednej strony Kaszubski P.K., a z drugiej Wdzydzki P.K. lasy i jeziora są (przynajmniej na mapie ;-) ) - na pweno znajdziesz tam ciekawe miejsca.

#68 Mike

Mike
  • Użytkownik
  • 146 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 26 listopad 2006 - 00:56

Witam wszystich :)
Szukałem ciekawego forum fotograficznego o tematyce przyrodniczej i....oto jestem :)

a mnie znowu korci żeby wybrac się do tych starych bunkrów co podobno są za ostrowią jakies 15 km w strone białegostoku

W Ostrowi Mazowieckiej spędziłem 22 lata swojego życia :) więc znam te rejony i zapraszam do zwiedzania i fotografowania bunkrów :)
Sporo ich jest i myślę że są ciekawym obiektem do robienia zdjęć.
Sam ich jeszcze nie fotografowałem :( poczekam może do wiosny.

No i tu się z Tobą zgodzę masz racje, tyle że tu gdzie mieszkam nie ma zbyt pięknych krajobrazów

Chyba żartujesz. Mieszkasz w samym centrum Puszczy Białej, niedaleko Bugu i narzekasz na brak pięknych krajobrazów?

Okolice Bugu faktycznie są bardzo malownicze. Sam gdy spadnie śnieg wybiorę się w okolice tej rzeki żeby może coś ciekawego uchwycić.

#69 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 26 listopad 2006 - 01:10

Witaj, Mike. ;-)

#70 lynx

lynx
  • Użytkownik
  • 177 postów
  • Wiek: 49
  • Lokalizacja:
    Stężyca

Napisano 26 listopad 2006 - 10:20

witamy na forum! zapraszamy do wstawiania :: komentowania :: oceniania fotosów i innych takich tam... :beer:
Canon 7D/70-200/f4 IS
www.lynx4u.pl -> e-sklep DVB-T/SAT

#71 Martva

Martva
  • Małomówny
  • 14 postów
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 01 grudzień 2006 - 20:10

Dzieńdobrywieczór;
na wstępie chcę powiedzieć, że dostałam w zeszłym roku starą cyfrę mojej siostry, jestem cielę w kwestii techniki, nie mam zielonego pojęcia o możliwościach mojego aparatu, prawie wszystko co pstrykam pstrykam na ustawieniu 'auto' i boje się wziąć do ręki Zenita.
Proszę o wyrozumiałośc w związku z tym.
Ale - jeśli cos pokażę, oznacza to, że jestem w 100, no może 90% zadowolona z efektu, i fotka wcale nie jest prześwietlona, tylko to tak spacjalnie ;)

#72 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 01 grudzień 2006 - 20:26

:mrgreen: - nie przejmuj się - od czegoś trzeba zacząć ;-) a wbrew pozorom w fotografii nie ma wiele do nauki - więcej do wytrenowania... więc rób zdjęcia, rób ;-) Zapraszam też do rozmów! ;-)

:ninja:


#73 teac2

teac2
  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 01 grudzień 2006 - 20:46

Martva, nie martw się wystawiać nawet słabych fotek, nawet jeżeli usłyszysz dużo krytyki to będzie ona bardzo konstruktywna :)

#74 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 01 grudzień 2006 - 21:40

Cześć Martva, więcej odwagi - pamiętaj, że powinnaś się śmiało udzielać, choćby po to, żebyśmy wiedzieli, że jeszcze jesteś na forum. :-D
Poza tym "załoga na forum" jest bardzo sympatyczna i tolerancyjna. ;-)

#75 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 02 grudzień 2006 - 00:28

"załoga na forum" jest bardzo sympatyczna i tolerancyjna.

Wiesz :-) z ust mi to wyjąłeś tak stanowczo, przynajmniej jak jest tu nas zaledwie garstka to każdy kto szuka towarzystwa osób kochających focić przyrodę jest mile widzany, i jego fotki też, nawet te nie najlepsze, bo dzięki nim ci pozostali czują się lepiej :-D :-D

HIHI A CO MOŻE TAK NIE JEST :-D
I dla tego ja wstawiam swoje :mrgreen:

#76 Dagu

Dagu
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Lokalizacja:
    Ostroróg

Napisano 02 grudzień 2006 - 21:21

Witam wszystkich szanownych forumowiczów.
Znalazłem was przypadkiem w necie i szkoda że dopiero teraz. Już niebawem przeglądnę całe forum, macie tu dużo dobrej wiedzy a zdjęcia..., generalnie pierwsza liga. Nie to co np, w popularnych przeglądarkach. Fotografuje głównie zwierzęta, liczę że dzięki wirtualnemu obcowaniu z Wami "podniosę trochę mój warsztat". Już niebawem załaduję swoje zdjęcia, tylko wykapuje jak.
Cześć, pozdrawiam, Dagu

A7III + 200-600, 85/1,8, MC 11 z  18-35/1,8 ART;  50-135/2,8 ATX; 100-300/4 Apo HSM; i sterta MD X700 itd.


#77 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 grudzień 2006 - 21:33

Witaj Dagu! Czekamy na twoje fotki i komentarze! ;-)

:ninja:


#78 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 grudzień 2006 - 18:30

priwiet! wróciłem z Rosji - faaajnie było :-D fotki jutro może - fociłem raczej krajobraziki... trochę maławo czasu a i zwierzyny raczej mało.

:ninja:


#79 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 09 grudzień 2006 - 18:45

Cześ dobrze cię znowu czytać :-D

#80 teac2

teac2
  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 09 grudzień 2006 - 18:48

A jeszcze lepiej będzie zobaczyć twoje fotki ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych