Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 listopad 2006 - 20:55

Ale czemu taka zdenerwowana mina? :-D witaj!
Ciekaw jestem twojego macro.

:ninja:


#42 michal_w

michal_w
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • Lokalizacja:
    inąd

Napisano 03 listopad 2006 - 21:06

nie ma sie czym chwalic - world press photo nie wygralem i mi nie grozilo ani nie grozi :-P
wrzucilem www do profilu
dzieki za przywitanie

i nie jestem zdenerwowany, choc moze wskazywac tak emotka - ona odzwierciedla moje sceptyczne podejscie do rzeczywistosci
pozdrawiam, Michał ______________ NIKON | CANON ______________

#43 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 listopad 2006 - 21:11

Michale, po porostu jestem ciekaw twoich technik i wyników - m.in. po to jest forum, jak masz coś ciekawego - dawaj :-) pamiętaj aby wczęsniej przeczytać regulamin ;-)

:ninja:


#44 michal_w

michal_w
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • Lokalizacja:
    inąd

Napisano 03 listopad 2006 - 21:16

alez oczywiscie, tym bardziej ze regulamin oparty jest w wiekszosci punktow na zasadach dobrego wychowania, wiec jesli nie liczyc 800x800, jest mi raczej znajomy :)
pozdrawiam, Michał ______________ NIKON | CANON ______________

#45 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 listopad 2006 - 22:03

:shock: - ej, właśnie dziś wrzuciłęm :-P :-D

:ninja:


#46 fototom

fototom
  • Małomówny
  • 33 postów
  • Lokalizacja:
    solec kujawski

Napisano 12 listopad 2006 - 00:03

witam wszystkich , trafilem tu niedawno bo poszukiwalem wiadomosci o czatowniach, zdjecia robie 3 sezon pozdrawiam wszystkich:)

#47 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 12 listopad 2006 - 00:07

Witamy! i mamy nadzieję niedługo zobaczyć jakieś fotki ;-) no i zapraszamy do dyskusji!

:ninja:


#48 teac2

teac2
  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 14 listopad 2006 - 22:20

Witam Forumowiczów!

Trafiłem tutaj przez przypadek przeglądając inne forum, fotoprzyroda.pl przeglądam już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem zacząć się udzielać.

Interesuje się szeroko pojętym fotografowaniem przyrody; pejzaże, zdjęcia nocne, makro. W najbliższym czasie postaram się coś wrzucić.

Co do sprzętu właśnie przesiadam się na Nikona D80, wcześniej robiłem zdjęcia aparatem Sony DSC-P200. Niestety jedynym szkiełkiem jakie posiadam jest na razie obiektyw Nikkor 18-135mm, ale planuje rozbudowę zestawu.

O czymś zapomniałem :>

#49 zagorskid

zagorskid
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lokalizacja:
    Mikołów

Napisano 17 listopad 2006 - 17:44

Witam wszystkich po raz pierwszy, i mam nadzieję nie ostatni ;-) !

Od dłuższego czasu poszukiwałem forum podobnego to tego - miejsca, gdzie można podyskutować z innymi użytkownikami interesującymi się fotografią przyrodniczą. Aż w końcu trafiłem tutaj...

Kim jestem? Obecnie uczę się w liceum (matura tuż-tuż ;)), mieszkam na Śląsku, w niewielkim mieście (Mikołowie) nieopodal Katowic. Mam to szczęście, że moje miasto jest ewenementem przyrodniczym na skalę europejską, głównie ze względu na panujący tutaj mikroklimat górski (występowanie wielu gatunków normalnie niepojawiających się na tych wysokościach - traszki górskie, kumaki górskie...).
Interesuję się informatyką (głównie grafika, programowanie - php & mysql, bezpieczeństwo danych), biologią (chodzę do klasy biol-chem) no i oczywiście fotografią... Choć coś mi się zdaję, że ze swoim niewpełniprofesjonalnym sprzętem (Canon S2) jestem tutaj jednym z gorzej uposażonych :-P .

To by było chyba na tyle :mrgreen: .

#50 Ryszard

Ryszard
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Lokalizacja:
    Ostróda

Napisano 17 listopad 2006 - 18:05

Wreszcie znalazłem forum na którym pokazuje się swoje fotografie i dyskutuje o warsztacie a nie o wyższości jednych obiektywów nad drugimi.
Pozdrawiam wszystkich na forum, postaram się podzielić swoimi doświadczeniami z mojej już ponad piętnastoletnie włóczęgi po lasach łąkach w okolicy Ostródy.
Dziadek

#51 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 17 listopad 2006 - 18:48

No, witamy nowoprzybyłych! Fajnie że zaglądają tu tacy ludzie ;-) zaczyna się robić coraz ciekawiej :-) Zapraszam was do komentarzy, dyskusji i zamieszczania zdjęć... no i do przeczytania regulaminu, warto ;-)

:ninja:


#52 zagorskid

zagorskid
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lokalizacja:
    Mikołów

Napisano 17 listopad 2006 - 19:13

Taa, regulamin to pierwsza rzecz, jaką przeczytałem na tym forum. Chciałem wiedzieć, co mnie tutaj czeka :-P.

#53 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 18 listopad 2006 - 16:52

Ryszard, mamy zamiar utrzymywać ten kierunek :-D

#54 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 18 listopad 2006 - 17:04

Witamy i na fotki czekamy. ;-)

#55 crater

crater
  • Użytkownik
  • 265 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 listopad 2006 - 17:37

a witamy witamy :)
Canon Rebel EOS 300D + Tamron 70-300 + Tamron28-80 + Helios 2/58 +Transcend 2GB x120

http://crater.cr.funpic.org/ moje portfolio

#56 Brzeku

Brzeku
  • Małomówny
  • 24 postów
  • Lokalizacja:
    Wioska

Napisano 23 listopad 2006 - 20:26

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! i zarazem pozdrawiam! trafiłem do was z innego forum i odrazu poczółem się jak w domu :) czyli w fajnym klimacie i interesujących mnie tematach :) Wreszcie forum gdzie sa zdjecia i sie o nich rozmawia!! a nie za przeproszeniem s..nie w banie i sucha teoria gdzie kazdy stara sie byc mądrzejszy od innych. Nic tylko gratulowac wam fotek, przeglądałem większośc i jest co podziwiac, jak dojde do tego jak wstawiac fotki też cos podrzuce niestety narazie tylko krajobrazy itp, do zwierzątek brak mi dłuższego kalibru ale dzielnie odkładam fundusz i miejmy nadzieje że już niebawem na pierwsze bezkrwawe polowanko za zdobyczą :-D narazie ciesze sie tym co mam i przemierzam lasy w poszukiwaniu ciekawych miejsc i widoczków. No to się rozpisałem tak więc jezscze raz Witam i Pozdrawiam wszystkich !

#57 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 23 listopad 2006 - 21:36

Witamy i na zdjęcia czekamy. :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#58 Brzeku

Brzeku
  • Małomówny
  • 24 postów
  • Lokalizacja:
    Wioska

Napisano 23 listopad 2006 - 21:57

o bardzo mi miło, pierwsza odpowiedz i widze że ktoś z moich bardzo bliskich okolic :-D może kojarzysz gdzie jest poręba ? jakies 18 kilometerkow w strone wyszkowa od Ciebie

#59 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 23 listopad 2006 - 22:04

o bardzo mi miło, pierwsza odpowiedz i widze że ktoś z moich bardzo bliskich okolic może kojarzysz gdzie jest poręba ? jakies 18 kilometerkow w strone wyszkowa od Ciebie


Kojarzę, kojarzę. NIedaleko, przy trasie na Warszawą są stawy, na ktore korci mnie, żeby się wybrać.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#60 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 23 listopad 2006 - 22:12

niestety narazie tylko krajobrazy

Dlaczego niestety, mnie np. to głównie interesuje, bo ja raczej musze łazić, a nie czaekać ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych