Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#3221 PST

PST
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 08:24

Cześć, mam na imię Piotrek, od kilku lat fotografuję, głównie ptaki i krajobraz, ale i człowieka w jego naturalnym środowisku, ulicę.

Ciekawe forum, a znalazłem się tutaj szukając opisu budowy pływadełka pod ptaki wodne; znalazłem  :)



#3222 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 26 marzec 2017 - 08:31

Witamy nowych uczestników i zapraszamy do dzielenia się swoimi zdjęciami i do komentowania zdjęć innych.


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#3223 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 26 marzec 2017 - 17:32

Ja też witam wszystkich nowych Forumowiczów- wrzucajcie foty :-) 



#3224 Dzika-kaczka (Jola)

Dzika-kaczka
  • Małomówny
  • 2 postów
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 05 kwiecień 2017 - 07:53

Cześć.

 

Mam na imię Jola, mieszkam w Poznaniu i od jakiegoś czasu fotografuję przyrodę ze szczególnym umiłowaniem ptaków. Uwielbiam te istoty nie tylko fotografować, ale również obserwować.

 

Pozdrawiam:)



#3225 avalon (Artur)

avalon
  • Użytkownik
  • 77 postów
  • Lokalizacja:
    Okolice Poznania

Napisano 06 kwiecień 2017 - 06:19

Cześć Wszystkim!

 

Nazywam sie Artur, wracam do fotografii po dłuższej przerwie i właśnie w kierunku przyrodniczym przede wszystkim, na forum trafiłem szukając wielu informacji z tym związanych przez sprzęt po techniki :) a w przyszłości mam nadzieję dzielić się swoim dorobkiem z Wami :)

 

Pozdrawiam.



#3226 Mona

Mona
  • Nowa postać
  • 3 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 13:43

Witam wszystkich użytkowników forum i pozdrawiam.

 

Sylwia



#3227 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 11 kwiecień 2017 - 08:47


Witam wszystkich użytkowników forum i pozdrawiam.
 
Sylwia

Witaj na forum :-)



#3228 Michu29 (Michał)

Michu29
  • Małomówny
  • 23 postów
  • Wiek: 24
  • Lokalizacja:
    Śląsk

Napisano 14 kwiecień 2017 - 12:30

Cześć!

 

Mam na imię Michał, uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu a przy okazji robić zdjęcia. Od paru tygodni przeglądałem forum i w końcu postanowiłem się zarejestrować żeby móc dzielić się zdjęciami i uczyć się od co bardziej doświadczonych osób. ;) Mam nadzieję że usłyszę tutaj konstruktywną krytykę i sporo się dzięki temu nauczę. :)

 

Pozdrawiam! 



#3229 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 15 kwiecień 2017 - 13:49

Witaj Michale :-) wrzucaj zdjęcia, z pewnością będziesz czuł się tutaj dobrze, to bardzo sympatyczne towarzystwo, atmosfera budowana jest bez napięć.  :)



#3230 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 15 kwiecień 2017 - 18:03

@Michu29 dobrze trafiłeś. :-) Życzę dużo satysfakcji zarówno z kontaktu z przyrodą, jak i z przebywania tutaj z nami. :-)


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#3231 Cane (Sebastian Krupa)

Cane
  • Nowa postać
  • 1 postów
  • Lokalizacja:
    Racibórz

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:50

Dobry wieczór,

 

mam na imię Sebastian, choć na forum nazwałem się swoim starym pseudonimem "Cane" (trzcina). Fotografuję dziką przyrodę, raczej z pasji, nie z racji zawodu. Z przyjemnością oglądam Wasze zdjęcia i czytam wpisy. Liczę, że wzbogacę swoją wiedzę i umiejętności, wymienię poglądy, lub po prostu porozmawiam z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Nie pamiętam kiedy i jak Państwa odnalazłem, zapewne przy poszukiwaniu jakichś informacji przyrodniczych lub fotograficznych. Na pewno było to kilka lat temu... 

Pozdrawiam serdecznie.  :)



#3232 Izochietka

Izochietka
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:55

Witaj :)



#3233 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 19 kwiecień 2017 - 11:32

Witaj Sebastianie :-) mam nadzieję, że nasze towarzystwo Cię nie rozczaruje ;-)



#3234 Irnias (Ireneusz Wielgus)

Irnias
  • Małomówny
  • 21 postów
  • Wiek: 47
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 06 maj 2017 - 11:15

Witam wszystkich!

 

Właśnie dołączyłem do waszego grona, na imię mam Ireneusz i pochodzę z Poznania. Fotografią przyrodniczą interesuje się od kilku dobrych lat, okres ten sprawił iż moja wiedza na temat przyrody powiększa się z każdym dniem lecz wiem że dużo jest jeszcze do nauki. Z tego powodu liczę także na Waszą pomoc, jak również na mile spędzone chwile w plenerach.



#3235 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 06 maj 2017 - 13:30

Witamy serdecznie :-)


Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#3236 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 06 maj 2017 - 21:06

Witaj Irku :-)



#3237 larry

larry
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2017 - 21:24

Witam wszystkich!!!

Mam na imię Michał, fotografią interesuję się od kliku lat, ale fotografią przyrodniczą mocniej od około roku. Teraz próbuje wejść w ten temat jeszcze głębiej, toteż szukając informacje w internecie trafiłem na to forum. Trafiłem tu także gdyż poszukuję jakiejś sensownej czatowni i w ogóle wszelkich informacji na ten temat.

Pozdrawiam



#3238 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 07 maj 2017 - 18:31

Cześć @larry :-)



#3239 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 07 maj 2017 - 20:24

@larry witaj!

Szukaj informacji w zasobach forum i wstawiaj zdjęcia. :-)


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#3240 Arti (Piotrek)

Arti
  • Użytkownik
  • 1268 postów
  • Lokalizacja:
    Wyżyna Lubelska

Napisano 08 maj 2017 - 09:45

Witajcie, sporo rejestracji a tak mało zdjęć od nowych forumowiczów :( Warto to chyba zmienić, trzymam kciuki bo to chyba jedno z najlepszych forum w Polsce. I ludzie mili (no może ja czasami coś przeskrobię ;) ).







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych