Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#3201 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:25

@AgnieszkaŁobodzińska witaj na forum, zapraszam do pokazywania zdjęć ze swoich kontaktów przyrodniczych i do komentowania zdjęć innych użytkowników.



#3202 maciekef

maciekef
  • Małomówny
  • 44 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 16:27

Cześć, jestem Maciek, mieszkam we Wrocławiu. Obserwuje i czasem robię jakieś zdjęcia ptaków.


Użytkownik maciekef edytował ten post 23 styczeń 2017 - 16:29


#3203 Akira_

Akira_
  • Nowa postać
  • 11 postów
  • Lokalizacja:
    Borne Sulinowo

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:56

Cześć. Mam na imię Leszek. Od dłuższego czasu obserwuje forum, teraz czas też zacząć się troche udzielać. 



#3204 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 styczeń 2017 - 20:29

@maciekef @Akira_ witajcie, zapraszam do uczestniczenia w życiu forum :-)



#3205 lukasz.drobot (Łukasz Drobot)

lukasz.drobot
  • Lokalizacja:
    Zakliczyn 32-840

Napisano 30 styczeń 2017 - 08:05

Witam Wszystkich

Zalogowałem się na forum kilka dni temu, a dopiero teraz wylądowałem w przywitalni, cóż lepeij późno niż wcale.

Nazywam się Łukasz Drobot, mieszkam w okolicach Tarnowa czyli podobno "Polskim biegunie ciepła" ;-)

Zupełnie amatorsko od około 3 lat zajmuje się usiłowaniem wykonywania zdjęć, o których można powiedzieć że nawiązują do fotogrfii przyrodniczej. Wcześniej byłem tylko obserwatorem przyrody.

Tak lubię spędzac wolny czas. Kocham krainę  Biesa i Czadów i  możliwe że zostanę jej mieszkańcem ;-)

Tu mam kilka moich pstryków: https://www.flickr.c.../127104123@N05/

Pozdrawiam 


D750, D700 + N 400 f/2.8, N 35-70 f/2.8, S 17-35 f/2.8-4, Helios 44-3 BeLoMo

#3206 Patryk

Patryk
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 07 luty 2017 - 21:43

Witam wszystkich. 

Nazywam się Patryk i mieszkam w UK. Forum czytam od jakiegoś czasu,aż przyszłedł w końcu czas na rejestrację. Jakieś tam klamoty posiadam i w wolnych chwilach (co należy do rzadkości) jadę coś pofocić. Czasami z lepszym,czasami z gorszym skutkiem,ale zawsze sprawia mi to przyjemność.

 

Kilka moich zdjęć mam zamieszczonych na moim koncie na Flickr https://www.flickr.c...157677039700391

 

pozdrawiam



#3207 marcinzieba_photography (Marcin)

marcinzieba_photography
  • Małomówny
  • 7 postów
  • Lokalizacja:
    Przeczyca

Napisano 09 luty 2017 - 18:58

Witam wszystkich.

 

Pochodzę z Podkarpacia, fotografuję głównie ptaki, najczęściej nad Wisłoką. Czasem uda mi się gdzieś wyskoczyć dalej. Myślę, że na forum znajdę dużo ciekawych informacji oraz aspirację do ciekawych ujęć!



#3208 fotomarys (Marian)

fotomarys
  • Lokalizacja:
    kraków

Napisano 18 luty 2017 - 17:23

Witam wszystkich nowo przybyłych w imieniu swoim i fotoani . :)


NIKON D300s + sigma 500/4,5 + sigma70-200/2,8EX II MACRO, Manfrotto 501HDV


#3209 maksiu432

maksiu432
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2017 - 13:15

Witam wszystkich :) Marcin  :)


Użytkownik maksiu432 edytował ten post 20 luty 2017 - 13:15


#3210 belwiriont (Tomasz)

belwiriont
  • Lokalizacja:
    Lubuskie

Napisano 20 luty 2017 - 20:20

Cześć wszystkim, po długiej obserwacji forum postanowiłem dołączyć. Pozdrawiam :)



#3211 pawel. (Paweł)

pawel.
  • Użytkownik
  • 353 postów
  • Wiek: 30
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 25 luty 2017 - 16:42

Witam, jestem Paweł. Od kilku lat fotograficzne tematy skupiam wokół makrofotografii, a w tym roku chcę przerzucić się na większe zwierzaki. Przychodzę więc do Was wyciągnąć jak najwięcej wiedzy, podzielić się własną no i obserwować foty ;) 



#3212 Trygław

Trygław
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2017 - 19:13

Witam Was wszystkich. 

Zacząłem swoją przygodę z fotografowaniem ptaków,ale nie tylko,i szukając informacji o pływających czatowniach trafiłem na fotoprzyroda.pl. 

Pozdrawiam

Tomek



#3213 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 luty 2017 - 20:17

Witamy Nowych Fotoprzyrodników.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi dokonaniami i do komentowania poczynań innych.


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#3214 WojtasLDZ

WojtasLDZ
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 13:22

Cześć ,

 

 jestem Wojciech , mieszkam w Łodzi , fotografię traktuję jako sposób na spędzanie wolnego czasu. Przebywanie na łonie natury pozwala mi na odreagowanie stresów i jest najlepszym odpoczynkiem. Forum wydało mi się atrakcyjne i bogate w wiedzę , więc się zarejestrowałem. 

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników :)



#3215 Izochietka

Izochietka
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 18:35

Dzień dobry wszystkim :)

Mam na imię Iza i mam 16 lat. Mieszkam sobie małej wiosce tuż pod miastem. Tuż za wałem przeciwpowodziowym przy którym mieszkam przepływa królowa polskich rzek - Wisła. Często chodzę tam na spacery i widuję tam sporo wodnych żyjątek. Do tej pory nie miałam aparatu (jeszcze nie pracuję) i skromne zdjęcia wykonywałam przez 2 lata telefonem. Niestety telefonem nie byłam w stanie uchwycić ani ładnych kaczuszek, ani mniejszych ptaszków ani cokolwiek co było oddalone ode mnie dalej aniżeli 2-3 metry. Na ostatnie urodziny dostałam używany aparat wraz z dwoma obiektywami od mojej cioci której hobby jest fotografia. Dlatego czym prędzej wyszukałam sobie fajne forum i chciałabym uczyć się fotografii przyrodniczej. Niestety moja wiedza jeśli chodzi o przyrodę jest zerowa, odróżniam tylko łabędzia i mewy z tego co pływa i lata nad Wisłą. Dlatego postanowiłam przeczytać na Waszym forum wszystkie porady odnośnie przyrody, jak ją fotografować, jak się zachowywać aby nie spłoszyć obiektu, a także porad odnośnie obróbki zdjęć. Próbowałam bawić się obróbką jednak zdjęcia z telefonu były takiej jakości, że przy próbie obróbki wyskakiwały na nich brzydkie przebarwienia. Teraz jest inaczej z czego się bardzo cieszę. Od 2 tygodni posiadam już prawdziwy aparat z dwoma obiektywami i próbuję fotografować przyrodę tym bardziej że w tym okresie (marzec-kwiecień) poziom Wisły w mojej okolicy bardzo się podnosi, oraz wybijają wody gruntowe tworząc przepiękne rozlewiska (nazywane u nas łachą). Przybywa wtedy bardzo dużo pieknego ptactwa. Dzisiaj na spacerze widziałam piękną dużą siwą czaplę (tak mi sie wydaje że to była czapla), niestety nie potrafię podejść do takiego celu, gdy tylko się zbliżyłam na odległość z której mogłabym wykonać fotografię - czapla uciekła. Zrobiłam dzisiaj tylko parę zdjęć kaczek i startującego łabędzia. Niestety dopiero poznaję sprzęt i chyba nie ustawiłam tej funkcji aby ostrość była ciągle ustawiana i nie udało mi sie celownikiem dobrze trafić i nie jest całkowicie ostry mój obiekt :( Dlatego też będę czytała jak ustawiacie swoje aparaty aby zdjęcia były zawsze ostre.

Przepraszam za rozpisanie się już kończę. Chciałam tylko się przywitać i powiedzieć że forum bardzo mi sie podoba. Mam nadzieję że znajdę tutaj duzo ciekawych porad i artykułów bo bardzo podobaja mi sie ptaki i rózne zwierzątka które przychodza nad wodę. Dzisiaj pod same domy podeszło stado sarenek, zrobiłam zdjęcie ale niestety było bardzo daleko do nich i dodatkowo powietrze było zamglone i troszkę słabo je widać.

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.

Iza.


Użytkownik Izochietka edytował ten post 09 marzec 2017 - 18:37


#3216 lukasz.drobot (Łukasz Drobot)

lukasz.drobot
  • Lokalizacja:
    Zakliczyn 32-840

Napisano 09 marzec 2017 - 18:57

Cześć


D750, D700 + N 400 f/2.8, N 35-70 f/2.8, S 17-35 f/2.8-4, Helios 44-3 BeLoMo

#3217 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 marzec 2017 - 20:13


Chciałam tylko się przywitać i powiedzieć że forum bardzo mi sie podoba.

Witaj :-)


Mieszkam sobie (...) Tuż za wałem przeciwpowodziowym przy którym mieszkam przepływa królowa polskich rzek - Wisła. Często chodzę tam na spacery

To mamy tu taki wątek w sam raz dla spacerowiczów znad Wisły :-)

http://www.fotoprzyr...199#entry361350



#3218 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito
  • Lokalizacja:
    Świetokrzyskie

Napisano 10 marzec 2017 - 12:04

@Izochietka Witaj, czytaj, ucz się i baw się dobrze.

 

Jeżeli będziesz wytrwała, to reszta przyjdzie sama z czasem ;)


Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#3219 KrOg (Krzysztof)

KrOg
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • Lokalizacja:
    Bory Tucholskie

Napisano 25 marzec 2017 - 07:29

Witajcie, jestem Krzysztof i mieszkam w Borach Tucholskich. Od kilku lat staram się robić jakieś zdjęcia.

Życzę wszystkim udanych kadrów.



#3220 lukasz.drobot (Łukasz Drobot)

lukasz.drobot
  • Lokalizacja:
    Zakliczyn 32-840

Napisano 25 marzec 2017 - 08:40

@KrOg Cześć, miejsce w którym mieszkasz fotograficznie daje Ci wiele możliwości... Działaj   :)


D750, D700 + N 400 f/2.8, N 35-70 f/2.8, S 17-35 f/2.8-4, Helios 44-3 BeLoMo





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych