Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#3401 KrOg (Krzysztof)

KrOg
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • Lokalizacja:
    Bory Tucholskie

Napisano 27 kwiecień 2020 - 14:52

Witaj na forum i cierpliwości. Warszawa, Kraków czy Poznań?

 



#3402 Bozio

Bozio
  • Nowa postać
  • 5 postów
  • Wiek: 35
  • Lokalizacja:
    Bełchatów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 18:40

Cześć wszystkim :) Fotografią interesuję się od dawna jednak dotychczas były to zdjęcia krajobrazowe - głównie wschody słońca i mgły. Spędzając w terenie dość dużo czasu zacząłem też fotografować zwierzynę, jednak w tej kategorii jestem mocno początkujący. Od ponad dwóch lat prowadzę swojego bloga fotograficznego i to wokół niego kręci się moje życie. To chyba na tyle :) 



#3403 juliano

juliano
  • Nowa postać
  • 36 postów
  • Lokalizacja:
    Jelenia Góra

Napisano 13 maj 2020 - 08:04

Cześć i czołem. Jelenia Góra pozdrawia Forum :) Zaczynam dopiero z fotografią przyrodniczą, kompletuję sprzęt i robię pierwsze podchody (czatownia idzie już pocztą). Głównie ptactwo ale ogólnie co się trafi. Teraz Canon, wcześniej Pentax i Olympus. Pozdrowienia



#3404 jedendolar (Józef)

jedendolar
  • Małomówny
  • 1 postów
  • Wiek: 62
  • Lokalizacja:
    Ełk

Napisano 14 lipiec 2020 - 16:31

Dzień dobry.Jak widać dołączyłem do forum.Mam nadzieję że zaowocuje to ciekawymi kadrami.

#3405 Lajon (Kamil Olszewski)

Lajon
  • Małomówny
  • 15 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 26 lipiec 2020 - 18:51

Cześć,

mam na imię Kamil, mieszkam w Warszawie i hobbystycznie zajmuję się szeroko pojętą fotografią od ponad 10lat. Jeśli chodzi o fotografowanie przyrody, to w wolnych chwilach zgłębiam temat od jakiś 2-3lat.

Forum znam już od dłuższego czasu ale w końcu postanowiłem mieć w nim jakiś udział oraz podzielić się swoimi zdjęciami. Mam nadzieję na konstruktywną krytykę, co pozwoli mi tworzyć coraz lepsze kadry :)

Pozdrawiam :)



#3406 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 29 lipiec 2020 - 09:26

@Bozio@juliano@jedendolar@Lajon witajcie i zdjęcia ochoczo wstawiajcie. :-)


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#3407 kbetcher (Krzysztof Betcher)

kbetcher
  • Małomówny
  • 1 postów
  • Wiek: 52
  • Lokalizacja:
    Lębork

Napisano 31 lipiec 2020 - 16:20

Witam serdecznie wszystkich na forum

#3408 a_tar

a_tar
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 02 sierpień 2020 - 14:40

Dzień dobry!

Czytelnikiem forum jestem ok 3 lat. Zaczerpnąłem stąd wiele cennych informacji i wskazówek. Część z nich udało się zastosować w praktyce ;)



#3409 DZEWA LIŚĆ

DZEWA LIŚĆ
  • Nowa postać
  • 2 postów

Napisano 07 sierpień 2020 - 17:37

Interesuje mnie krajobraz mojego rodzinnego regionu. Również flora i fauna występująca tutaj. Uwielbiam spacerować po okolicy lub przejażdżki rowerowe. Historia regionu również jest przedmiotem zainteresowania i hobby. Przechadzki niejednokrotnie obfitują w zdjęcia, zwykle fotografuje naturę i krajobraz.

#3410 wildencountersafaris (Artur Stankiewicz)

wildencountersafaris
  • Lokalizacja:
    Afryka

Napisano 12 sierpień 2020 - 13:52

Witam, z tej strony Artur Stankiewicz — geolog/przyrodnik/fotograf/przewodnik wycieczek po Afryce :)

 

 

Załączone pliki


Wild Encounter Safaris: https://wildencountersafaris.com/


#3411 Prodi

Prodi
  • Małomówny
  • 21 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 wrzesień 2020 - 15:58

Cześć,

od jakiegoś czasu jestem oglądaczem forum, teraz postanowiłem się zapisać. Choć moim zdjęciom daleko do poziomu prezentowanego przez większość użytkowników, to może nie dostanę bana jak od czasu do czasu coś wrzucę ;)

Pozdrawiam serdecznie



#3412 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 19 wrzesień 2020 - 19:04

@Prodi witaj i śmiało wrzucaj zdjęcia. To nie jest forum tylko dla mistrzów. ;-)


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#3413 Pyrlandia

Pyrlandia
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 15 grudzień 2020 - 12:57

Witajcie. Jesteśmy z Poznania i raczkujemy w temacie. Jakies sukcesy juz mamy.

#3414 Rybkapypka

Rybkapypka
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2021 - 21:49

Witam wszystkich, dopiero niedawno odkryłem to forum i wraz z nim fotografię. Zwierzęta kochałem od dawna i cieszę się że będę mógł być częścią tego miejsca, jak się nauczę i odważę to coś wrzucę.



#3415 sóweczek

sóweczek
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 07 luty 2021 - 17:49

Witajcie/ Cześć! ,

 

Na forum jestem już od 13 lat, ale dawno tu nie zaglądałem i zapomniałem nawet hasła do maila, na którego rejestrowałem tu konto . Mam nadzieję, że to nadrobię również ciekawymi fotkami. Zdrówka wszystkim, z dala od kleszczy :D



#3416 lemon02 (Jan Lemańczyk)

lemon02
  • Małomówny
  • 20 postów
  • Wiek: 35
  • Lokalizacja:
    Łańcut

Napisano 10 luty 2021 - 20:49

Witam wszystkich miłośników przyrody i fotografii. Więcej info o mnie w moim profilu.



#3417 Koto

Koto
  • Małomówny
  • 2 postów

Napisano 24 marzec 2021 - 12:48

Witam wszystkich serdecznie. Fotografuję od bardzo dawna a tematem przewodnim jest przyroda ze szczególnym naciskiem na ptaki. Forum te odkryłem w dniu dzisiejszym i niewiele myśląc popełniłem krok rejestracji 🙈.

#3418 Rajmund102

Rajmund102
  • Małomówny
  • 13 postów

Napisano 12 kwiecień 2021 - 09:03

Witam serdecznie Forumowiczów - Miłośników Przyrody!

Poszukując możliwości identyfikacji ptaka, który odwiedza mój karmnik trafiłem na to Forum. Z racji tej, że wg Pesela jestem 69 latkiem mam wystarczająco czasu aby podglądać przyrodę. Posiadam kolekcję własnych fotografii ptaków, owadów - w tym motyli, płazów i innych zwierząt, które mam możliwość obserwacji i udzielania im w miarę moich możliwości pomocy. Moje najczęstsze obcowanie z przyrodą to rejon miechowskiego i Zakopanego.

To tyle o mnie w skrócie, liczę na wyrozumiałość gdybym popełnił jakąś gafę na Forum.

Pozdrawiam  - Rajmund 102


Użytkownik Rajmund102 edytował ten post 12 kwiecień 2021 - 09:04


#3419 amdeusz80954 (Amadeusz Trąbalski)

amdeusz80954
  • Nowa postać
  • 1 postów
  • Wiek: 75
  • Lokalizacja:
    Adres dla firmy Poznań

Napisano 13 kwiecień 2021 - 21:12

Zdjęcia robią wrażenie. Na pewno będę tutaj stałym bywalcem. Pozdrawiam wszystkich :)


W chwilach wolniejszych od pracy zajmuje się fotografią, dlatego mam wirtualne biuro Poznań i robię zdjęcia w całym kraju nie martwiąc się o adres dla firmy, bo pracuje zdalnie.


#3420 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 23 kwiecień 2021 - 14:51

@sóweczek@lemon02@Koto@Rajmund102@amdeusz80954 witajcie! Śmiało bierzcie udział w dyskusji i wstawiajcie zdjęcia. :-)


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych