Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#3281 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 październik 2017 - 20:17

Witam nowe twarze na forum i zachęcam do publikowania zdjęć i komentowania zdjęć innych.



#3282 salmo45

salmo45
  • Nowa postać
  • 5 postów

Napisano 04 październik 2017 - 18:18

Dzień dobry,

Fotografią zajmuję się amatorsko. Interesują mnie drobne ssaki w tym nietoperki. Mam nadzieję podszkolić się przy Was.



#3283 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito
  • Lokalizacja:
    Świetokrzyskie

Napisano 04 październik 2017 - 18:36

Dzień dobry,

Fotografią zajmuję się amatorsko. Interesują mnie drobne ssaki w tym nietoperki. Mam nadzieję podszkolić się przy Was.

 

Witaj na forum, baw się dobrze.

 

Co do fotografowania nietoperzy w Polsce, to pamiętaj o tym, że bez odpowiedniej zgody niestety nie można fotografować tych zwierząt w Polsce.


Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#3284 salmo45

salmo45
  • Nowa postać
  • 5 postów

Napisano 04 październik 2017 - 18:38

Witaj na forum, baw się dobrze.

 

Co do fotografowania nietoperzy w Polsce, to pamiętaj o tym, że bez odpowiedniej zgody niestety nie można fotografować tych zwierząt w Polsce.

:) mam odpowiednie zezwolenie.



#3285 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito
  • Lokalizacja:
    Świetokrzyskie

Napisano 05 październik 2017 - 13:33

:) mam odpowiednie zezwolenie.

 

Tym bardziej miło będzie popatrzyć na fotografie tych zwierząt, których z racji wcześniej napisanej nie ma zbyt dużo na forum :)


Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#3286 lukasz.drobot (Łukasz Drobot)

lukasz.drobot
  • Lokalizacja:
    Zakliczyn 32-840

Napisano 05 październik 2017 - 16:47

@salmo45 Witaj  :)


D750, D700 + N 400 f/2.8, N 35-70 f/2.8, S 17-35 f/2.8-4, Helios 44-3 BeLoMo

#3287 rafal wyszynski (Rafał Wyszyński)

rafal wyszynski
  • Użytkownik
  • 141 postów
  • Wiek: 41
  • Lokalizacja:
    Tuchlin (mazowieckie)

Napisano 05 październik 2017 - 19:39

Witam serdecznie. Tematem moich fotograficznych zainteresowań są ptaki. Mieszkam w Dolinie Bugu i z racji miejsca zamieszkania tu fotografuję przede wszystkim. Liczę na możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności oraz na konstruktywne uwagi do prezentowanych zdjęć.

 

Pozdrawiam

Rafał Wyszyński



#3288 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 05 październik 2017 - 19:47

@Ronja; @Manitu witajcie :-)



#3289 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 06 październik 2017 - 10:30

@rafal wyszynski witaj i pokazuj co tam nad Bugiem w trawie piszczy. :-) To piękna i dzika rzeka, więc pewnie tematów fotograficznych Ci nie brakuje. 


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#3290 kacperro

kacperro
  • Użytkownik
  • 760 postów
  • Lokalizacja:
    Ząbki

Napisano 06 październik 2017 - 12:45

@rafal wyszynski @Qgito @salmo45 witamy witamy!



#3291 rafal wyszynski (Rafał Wyszyński)

rafal wyszynski
  • Użytkownik
  • 141 postów
  • Wiek: 41
  • Lokalizacja:
    Tuchlin (mazowieckie)

Napisano 06 październik 2017 - 16:22

@rafal wyszynski witaj i pokazuj co tam nad Bugiem w trawie piszczy. :-) To piękna i dzika rzeka, więc pewnie tematów fotograficznych Ci nie brakuje. 

 Masz rację. Tematów nie brakuje, gorzej z wolnym czasem :) Ale kiedy tylko mogę, to coś próbuję rzeźbić ;) Na początek chcę się przywitać samotnikiem, tylko jeszcze nie opanowałem dobrze wrzucania tu zdjęć... Może za chwilę się coś uda, zapraszam do zerknięcia.



#3292 piotru

piotru
  • Małomówny
  • 20 postów

Napisano 19 październik 2017 - 06:36

Dzień dobry, albo dobry wieczór - nie wiadomo, kiedy kto to akurat przeczyta ;-) 

Z pewnym członkiem bractwa fotoprzyroda.pl mam przyjemność znać się od dość dawna i od czasu do czasu ruszać z nim na wspólne plenerki. Ale dotychczas unikałem samego forum. Taka ma natura ;-) Ale zawsze jest kiedyś ten przełom. Pomogło zaproszenie na plener w Rogalinie. Pogoda nam niezbyt dopisała, ale za to humory owszem. No i jestem. Miło mi Was poznać.

W ostatnich czasach moje fotografowanie zdecydowanie odbiegało od jakiejkolwiek tematyki tego forum, ale zamierzam się poprawić ;-) Głownie tematy to krajobraz oraz makro, choć od czasu do czasu fotografuję tez większe okazy.

Piotr Uba



#3293 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 19 październik 2017 - 08:19

@piotru dzień dobry (rano przeczytałem ;-) ). Skoro fotografujesz krajobrazy, wykonujesz zdjęcia makro i większych stworzeń, to jesteś u siebie. :-) Dziel się z nami swoimi zdjęciami i spostrzeżeniami.

Pozdrawiam


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#3294 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 październik 2017 - 21:03

Witaj Piotrze :)

Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłeś. Liczyłem na to, że wspólny plener Cię do nas przyprowadzi. :rolleyes:

Liczę bardzo na zasilenie kilku wątków - szczególnie tatrzańskiego.

A i Czechy też słabo są u nas znane. Są wątki, gdzie można też zdjęcia mniej przyrodnicze pokazywać, znajdziesz tu miejsce dla siebie.


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#3295 piotru

piotru
  • Małomówny
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2017 - 17:11

@piotru dzień dobry (rano przeczytałem ). Skoro fotografujesz krajobrazy, wykonujesz zdjęcia makro i większych stworzeń, to jesteś u siebie. Dziel się z nami swoimi zdjęciami i spostrzeżeniami.

 

 

Zanim zacznę się dzielić, muszę przepracować temat wstawiania zdjęć. Jak na razie - tak myślę - to ja będę korzystał z Waszych spostrzeżeń i uczył się, bo jest tu trochę takich, do których w kadrach nie mam szans się nawet zbliżyć, zwłaszcza od strony technicznej. Niestety na zdjęcia nie mogę poświęcić tyle czasu, ile poświęca wielu z Was, zwłaszcza, że nie jest to moje jedyne hobby.

 

 

 

Liczę bardzo na zasilenie kilku wątków - szczególnie tatrzańskiego.
A i Czechy też słabo są u nas znane. Są wątki, gdzie można też zdjęcia mniej przyrodnicze pokazywać, znajdziesz tu miejsce dla siebie.

 

 

 

August, nie dręcz mnie ;-) Od dłuższego czasu zaniedbuję swoją prywatną stronę internetową z braku czasu a Ty mnie tu drażnisz Tatrami i Czechami ;-) Daj odetchnąć, dopiero co się zarejestrowałem. Czechy krajobrazowo znam w całkiem sporym kawałku. Nie chwaląc się, kilkanaście lat zbieranych doświadczeń. Kto wie? Może to będzie mój wątek? ;-)



#3296 BartekG

BartekG
  • Małomówny
  • 49 postów

Napisano 28 październik 2017 - 09:36

Witam wszystkich.

Przyrodę fotografuję od zeszłego roku, przeważnie ptaki i owady, czasem krajobrazy i rośliny.

Mieszkam w Krakowie.

Moje zdjęcia można zobaczyć tutaj:

https://www.flickr.c.../142750965@N04/

 

 



#3297 lukasz.drobot (Łukasz Drobot)

lukasz.drobot
  • Lokalizacja:
    Zakliczyn 32-840

Napisano 03 listopad 2017 - 12:33

@BartekG Cześć, witamy. 


D750, D700 + N 400 f/2.8, N 35-70 f/2.8, S 17-35 f/2.8-4, Helios 44-3 BeLoMo

#3298 asfoto (Andrzej Smoliński)

asfoto
  • Lokalizacja:
    Brzuśce/pomorskie

Napisano 04 listopad 2017 - 14:44

@BartekG zajrzałem do Twojej galerii, niektóre zdjęcia na prawdę mogą się bardzo podobać. ;)
Witamy serdecznie ;)


Nikon D500 T17-50 VC, S 150 OS, Samyang 8mm
Facebook


#3299 rozalia86

rozalia86
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 09:58

Hej. Dopiero sie ucze wiec narazie bede siedziala cicho jak mysz pod miotla :)



#3300 lukasz.drobot (Łukasz Drobot)

lukasz.drobot
  • Lokalizacja:
    Zakliczyn 32-840

Napisano 06 listopad 2017 - 16:07

@rozalia86 Cześć


D750, D700 + N 400 f/2.8, N 35-70 f/2.8, S 17-35 f/2.8-4, Helios 44-3 BeLoMo





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych