Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Nowi ludzie zaczynający świat fotografi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rusolinio

Rusolinio
  • Małomówny
  • 4 postów
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 09 październik 2007 - 00:30

Witam.
Z niewyjaśnionych powodów powróciłem do mojego dawnego hobby z przed 4 lat które wtedy intensywnie praktykowałem na ZENICIE TTL , dzisiaj zakupiłem nowy aparat Lustrzankę Cyfrową Cenon Eos 400D i czuje się jak dziewica . Jeśli ktoś może z krakowa mający pojecie o lustrzankach i zasadach różnego szerokiego typu ich użycia w praktyce ma ochote na wypad foto będzie mi bardzo miło . I Nie chodzi o to ze nie mam pojęcia o fotografi tylko zatrzymałem się pare lat temu , przesłony , czasy otwarcia migawki czułości filmów to wszystko wtedy ( jak dla mnie było inne ) będe wdzięcznny za odzew
Pozdro
RUS1

#2 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 październik 2007 - 10:07

Rusolinio, witaj... hmm, jakby tu... no... fotografia ma to do siebie że nitk cie niczego nei nauczy. ew. tylko jakiś podstaw, ale te można wyczytać w peirwszej lepszej książce. Cyfranka nie rózni się wiele od analoga więc nie rozumiem w czym problem. Ja zaczynałem od manualnej Careny CX300 a potem przesiadłem się na Minoltę D 7D i jakos nie miałęm problemów. Po prostu pójdź do biblioteki, wyporzycz pierwszą lepszą książkę i rób zdjęcia. Ot, cała filozofia...
( albo wpisz w google - fogorafia :mrgreen: )

Co innego jesli chcesz poznać ludzi ;-) wtedy zapisz się do jakiegoś klubu fotograficznego w Krk pewnie ich pełno.

:ninja:


#3 nifares69 (Dariusz Serafin)

nifares69
  • Lokalizacja:
    Wisła Mała

Napisano 19 grudzień 2007 - 23:15

Myślę ,że jak się zatrzymałeś na wiadomościach z przed czterech lat i nie miałeś problemów z Zenitem ,to nie będziesz miał rzadnych problemów z nowym nabytkiem ,zasady fotografii są niezmienne(jak do tej pory)
350d+sigma 70-300 APO DG;canon 400mm f/5.6 L USM

#4 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 20 grudzień 2007 - 09:36

...ja, stary analog, kolega cyfra więc coś po środku wymyślimy... :-D

I wspólnymi siłami rozdziewiczycie Rusolinio :mrgreen:
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych