Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Grupa Podlaska Fotoprzyroda.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Michał.Z

Michał.Z

Napisano 31 styczeń 2008 - 15:40

Jak można to i ja bym się z przyjemnością podłączył do takiej imprezy.
W plenerach zbiorowych jeszcze nie uczestniczyłem, więc czas zacząć.
Z wypraw wędkarskich miło wspominam okolice Królowego Mostu , kawał lasu, bystre pstrągowe rzecki i fajne klimaty

#22 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik

Napisano 31 styczeń 2008 - 19:08

Czasu do wyznaczonego terminu coraz mniej , a my nadal nie mamy żadnych konkretów...To może jednak coś bardziej konkretnego, by można było się na coś nastawiać? Wiem, wiem - marudzę. Ale co począć, chce się gdzieś wyjechać, ale nie wiadomo gdzie...
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/

Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#23 Michał.Z

Michał.Z

Napisano 31 styczeń 2008 - 19:31

O tym Królowym Moście to ja tylko tak. ale zgadzam się na wszysko . Byle tylko coś
niespodziewanego nie wypadło Niech może ktoś z większm stażem coś zarządzi i tyle

#24 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv

Napisano 31 styczeń 2008 - 19:52

Zapraszam tutaj:

http://www.fotoprzyr... ... vt1371.htm

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka

#25 s!wy

s!wy
  • Małomówny
  • 2 postów

Napisano 13 marzec 2008 - 16:31

widze ze jest grupa podlaska wiec wrzucam info o plenerze ktory bedziemy organizowac w lipcu, wiecej informacji www.pryzmat.org
pozdrawiam
www.marekwinski.com

#26 thebleeding (Maciej Safaryn)

thebleeding

Napisano 14 marzec 2008 - 16:13

szkoda że dopiero dziś was znalazłem , ale na przyszłość bardzo chętnie sie przyłącze - myślę że skromny amator tez znajdzie wśród was miejsce ?

#27 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik

Napisano 14 marzec 2008 - 17:14

szkoda że dopiero dziś was znalazłem , ale na przyszłość bardzo chętnie sie przyłącze - myślę że skromny amator tez znajdzie wśród was miejsce ?

Witaj. My tu sami amatorzy ;-) Sam nawet nie mam jeszcze lustrzanki, ale jakieś tam zdjęcia udaje mi się popełnić. Widzę, że również uwielbiasz rowerowe szaleństwo. Bardzo miło będzie jak się do nas przyłączysz. Nie zawsze wszędzie się da dojechać samochodem...Tu o wiele bardziej uniwersalny jest rower :mrgreen: A co do pleneru, myślę ,że będzie można pomyśleć o nim po świętach - zrobi się cieplej i więcej oznak wiosny będzie w terenie.
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/

Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#28 Logiełka (Piotr)

Logiełka

Napisano 06 kwiecień 2011 - 14:23

No wstyd fotografowie z podlasia, od 2008 żadnego wpisu?
Może byśmy jak poprzednimi laty jakis popołudniowy plenerek zorganizowali np. w najbliższą środę tj. 13.04.2011.
Proponuję zbiórkę 15-16 i wyjazd gdzieś pod Białystok, może bagna na Carskiej. Ja w tamtym roku się wiele nauczyłem od koleżanek odnośnie Makro. Jakby był ktoś chętny to proszę się wpisywać.

Pozdrawiam

#29 Szczepan

Szczepan

Napisano 09 kwiecień 2011 - 18:22

Logiełka, zawstydziłeś wszystkich swoim postem, i nikt nic nie napisał. Chetnych widać brak, lub tak zapracowani jak ja :mrgreen:

https://www.facebook.com/Klejbuk
EOS 5D3 + EOS 6D2 + C 400 2.8 IS + TC 1.4III +TC 2.0III + C24-70/2.8 + C50/1.8 STM + C 85/1.8 + Manfrotto 055XPROB+Benro GH-3

#30 Eddie

Eddie

Napisano 10 czerwiec 2011 - 21:47

Witam grupę Podlaską,

ciągnąc wątek z tematu Suwalszczyzna.
Na pewno będę w Olecku od 2 do 13 sierpnia. Chętnie bym się wybrał z na plener np do SPK,
na PW mogę podesłać telefon kontaktowy, umówimy się na miejscu. Jeśli to możliwe dwa dni wcześniej się umawiamy ( tak aby nie kolidowało z planami wczasowymi czytaj żona).
Może aby było łatwiej, to miejsce ewentualnego spotkania ustalmy teraz, to na mapie pooglądam obcykam dojazd itp.
Tylko jakiś kataklizm, może odwołać mój wyjazd, więc wielce prawdopodobne że będę.

Pytanie techniczne. Plener pieszy, samochodowy, czy rowerowy?

pozdrawiam

#31 Judyta

Judyta
  • Użytkownik
  • 2223 postów

Napisano 11 czerwiec 2011 - 07:19

Ale fajnie, kolejna osoba chce plener na początku sierpnia, nie gadam z wami :ras:
Nie możecie w innym terminie iść na urlop.
Od 22 lipca do 12 sierpnia będę w południowo- wschodniej Polsce, a Wy chcecie w Tym terminie robić w mojej okolicy plener, nieładnie.

#32 noka

noka
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 12 czerwiec 2011 - 15:12

Ja również od połowy lipca do około 3-5 sierpnia będę się wczasował, ale później bardzo chętnie.
Samochodowa, piesza czy rowerowa - to chyba zależy od czasu do dyspozycji. Jeśli ma to być jednodniowa "objazdówka" - wówczas raczej samochód.
W międzyczasie postaram się przygotować i zaproponować kilka wariantów "wycieczki".

#33 Eddie

Eddie

Napisano 12 czerwiec 2011 - 18:55

Ja jako gość się podporządkuje... Jest tylko 1 problem, jak będę tam, to będę odcięty od sieci, więc teraz bym wolał wiedzieć gdzie się spotkamy, a później tylko cynk na komórkę o której i kiedy. Z lekkim wyprzedzeniem by było super.
Tak - jednodniowa impreza.

#34 thebleeding (Maciej Safaryn)

thebleeding

Napisano 13 czerwiec 2011 - 06:46

Jeszcze jest sporo czasu - coś ustalimy . Zgadzam się Noką - samochodem . Ew. zostawia się samochód i kawałek spacerkiem . A miejsce spotkanie - najpopularniejsze - Góra Cisowa lub Zamkowa ;)

#35 noka

noka
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 17:09

Eddie, przed wyjazdem daj znać w tym wątku (lub na meila) i od razu dogadamy szczegóły. Dla mnie to zbyt odległy termin, żeby już dziś deklarować swoją obecność. Myślę, że możemy się spotkać na Cisowej lub w Jeleniewie, skąd można będzie skoczyć na Szurpiły, a potem na Cisową (gdzie mgły utrzymują się najdłużej, więc można ją "zaliczyć" później).

#36 Eddie

Eddie

Napisano 13 czerwiec 2011 - 17:19

noka, ok :-) deklaracji nie żądałem :-) tylko gdzie się spotkamy. Już wiem Cisowa lub w Jeleniewie..

Będzie miło jak będziecie się wybierać i dacie znać. Na PW posyłam wam telefon.
odezwę się w lipcu :-) pozdrawiam serdecznie.

#37 Szczepan

Szczepan

Napisano 13 czerwiec 2011 - 17:21

Chetnie bym do was dołaczył jak by pogoda i termin podpasował.
Wstyd pisac ale jeszcze tam nie byłem :oops:

https://www.facebook.com/Klejbuk
EOS 5D3 + EOS 6D2 + C 400 2.8 IS + TC 1.4III +TC 2.0III + C24-70/2.8 + C50/1.8 STM + C 85/1.8 + Manfrotto 055XPROB+Benro GH-3

#38 noka

noka
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 17:28

Postaram się być, by godnie pełnić rolę gospodarza. :-D
Możemy z miejscu zbiórki zostawić auta i dalej poruszać się moim bzykiem. U siebie zmieszczę do 7 osób (ale wówczas sprzęty trzymamy na kolankach :) )

#39 Eddie

Eddie

Napisano 19 lipiec 2011 - 19:30

Zbliża sie termin. Więc już podam więcej szczegółów.
termin kiedy mogę się wybrać na plener - 27 lipiec do 12 sierpnia.

Telefon posłałem na PW, jak co to się zgadamy. Problem, że nie będę miał dostępu do sieci, więc tylko telefon pozostaje..

Jak pisze powyżej, miejsce spotkania, to Jeleniewo, lub Cisowa ( Gulbieniszki???)?

#40 thebleeding (Maciej Safaryn)

thebleeding

Napisano 20 lipiec 2011 - 10:38

Jak się uda powinienem tam być - 2, 3, 4 sierpnia.