Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Niedżwiedż


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 legia11 (Mateusz)

legia11
  • Małomówny
  • 30 postów
  • Lokalizacja:
    Wejherowo

Napisano 06 sierpień 2019 - 20:22

Mam pytanko zaczynam fotografię w lasach Jelenie i te sprawy.. I tam gdzie te zwierzęta występują są niedżwiedzie i pytanie brzmi jak by doszło do spotkania to jak się przed nimi uchronić.Czasami chodzę po zaroślach a podobno one lubią tam spędzać czas?



#2 myczek (Andrzej Myczkowski)

myczek
  • Użytkownik
  • 930 postów
  • Wiek: 47
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:01

Mam pytanko zaczynam fotografię w lasach Jelenie i te sprawy.. I tam gdzie te zwierzęta występują są niedżwiedzie i pytanie brzmi jak by doszło do spotkania to jak się przed nimi uchronić.Czasami chodzę po zaroślach a podobno one lubią tam spędzać czas?

 napisz do @laszlo111, Szymon Ci powinien doradzić



#3 myczek (Andrzej Myczkowski)

myczek
  • Użytkownik
  • 930 postów
  • Wiek: 47
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:03

Mam pytanko zaczynam fotografię w lasach Jelenie i te sprawy.. I tam gdzie te zwierzęta występują są niedżwiedzie i pytanie brzmi jak by doszło do spotkania to jak się przed nimi uchronić.Czasami chodzę po zaroślach a podobno one lubią tam spędzać czas?

Kolega @laszlo111 może Ci pomoże.



#4 legia11 (Mateusz)

legia11
  • Małomówny
  • 30 postów
  • Lokalizacja:
    Wejherowo

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:22

Dzięki za podpowiedź

#5 Szklanka

Szklanka
  • Małomówny
  • 3 postów

Napisano 02 październik 2019 - 12:57

Oczywiście, że można spotkać niedźwiedzia! W górach wciąż jeszcze rzadko bo rzadko, ale się poawiają! No przecież nie wyginęły - trzeba uważac, bo misie mogą nawet zaatakować






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych