Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Puszcza Białowieska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 grafo (Grzegorz Dąbek)

grafo
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 04 styczeń 2019 - 15:57

Cześć,

 

planuję w okolicy lutego/marca wycieczkę w rejony puszczy Białowieskiej. Problem jest taki, że nie znam tych terenów - nigdy tam nie byłem. Moim celem są żubry i łosie. Czy jest na forum ktoś, kto może doradzić gdzie najlepiej się zatrzymać + info gdzie mogę spotkać w/w zwierzaki? Może być na priv. Oczywiście miejsc nie zdemoluję ani nie przekażę dalej jeśli autor sobie tego będzie życzył ;) 



#2 maciosek

maciosek
  • Użytkownik
  • 144 postów
  • Lokalizacja:
    Gliwice

Napisano 13 styczeń 2019 - 23:21

Cześć,

 

planuję w okolicy lutego/marca wycieczkę w rejony puszczy Białowieskiej. Problem jest taki, że nie znam tych terenów - nigdy tam nie byłem. Moim celem są żubry i łosie. Czy jest na forum ktoś, kto może doradzić gdzie najlepiej się zatrzymać + info gdzie mogę spotkać w/w zwierzaki? Może być na priv. Oczywiście miejsc nie zdemoluję ani nie przekażę dalej jeśli autor sobie tego będzie życzył ;)

 

Również podpinam się pod prośbę, chciałbym się wybrać w te okolice w lutym. Grafo podzielisz się może tym co znalazłeś ciekawego?


Zapraszam: http://mieszalski.wordpress.com/
D90, N 70-300 vr, N 18-55 Dobry koń i z błota ruszy :)

#3 Leśne Oko

Leśne Oko
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Lokalizacja:
    PK Dolina Słupi

Napisano 14 styczeń 2019 - 03:04

Na Żubry Czerlonka .



#4 forbiosensing

forbiosensing
  • Nowa postać
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:03

Przed wycieczką zapraszamy na film:  :)



#5 czapajew24 (Rafał)

czapajew24
  • Małomówny
  • 30 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 15 styczeń 2019 - 08:14

Cześć,

 

planuję w okolicy lutego/marca wycieczkę w rejony puszczy Białowieskiej. Problem jest taki, że nie znam tych terenów - nigdy tam nie byłem. Moim celem są żubry i łosie. Czy jest na forum ktoś, kto może doradzić gdzie najlepiej się zatrzymać + info gdzie mogę spotkać w/w zwierzaki? Może być na priv. Oczywiście miejsc nie zdemoluję ani nie przekażę dalej jeśli autor sobie tego będzie życzył ;)

Cześć na żubry to mogę polecić okolice Siemianówki albo wioski Teremiski. Łosie to Carska droga w BPN



#6 maciosek

maciosek
  • Użytkownik
  • 144 postów
  • Lokalizacja:
    Gliwice

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:23

I najlepiej sobie tam pojeździć po okolicy autem i popatrzeć na polany? Czy bardziej chodzić i szukac żubrów?
Zapraszam: http://mieszalski.wordpress.com/
D90, N 70-300 vr, N 18-55 Dobry koń i z błota ruszy :)

#7 grafo (Grzegorz Dąbek)

grafo
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:48

O, widzę, że coś się ruszyło w wątku ;) dzięki za wskazówki te tutaj i te na prv ;)



#8 czapajew24 (Rafał)

czapajew24
  • Małomówny
  • 30 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 20 styczeń 2019 - 07:58

można wypatrywać z drogi, jeśli będą to obok stogów. Oczywiście można pospacerować po puszczy i liczyć na spotkanie :D







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych