Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Na co wydać pieniądze do fotografii ptactwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#81 pawel. (Paweł)

pawel.
  • Użytkownik
  • 353 postów
  • Wiek: 30
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 16 lipiec 2019 - 08:17

Rzeczywiście coś się nie wyświetla, sprawdziłem na innym komputerze. Na drugiej stronie D500 jest ten obrazek jak coś :)

#82 czającysię

czającysię

Napisano 16 lipiec 2019 - 08:24

Dzięki!

#83 fro

fro
  • Użytkownik
  • 302 postów
  • Lokalizacja:
    Wielkopolska

Napisano 18 lipiec 2019 - 11:09

Dla mnie obsługa na ogromny plus. Na pierwszy rzut oka osoby nowej w nikonie dziwaczna jest zmiana trybów AF, ale tylko do momentu gdy okazuje się, że poszczególne tryby można przyporządkować pod guziki funkcyjne - bajka, od tego momentu w ogóle nie musisz używać tego dziwnego rozwiązania a pomiędzy trybami przełączasz się w mgnieniu oka co przy ptakach jest genialnym rozwiązaniem. Wydaje mi się, że korekty ekspozycji w manualu przy autoISO tez nie było w moich Canonach, pewnie w najnowszych już jest. 



#84 myczek (Andrzej Myczkowski)

myczek
  • Użytkownik
  • 930 postów
  • Wiek: 47
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 lipiec 2019 - 12:10

Jako że nie znam totalnie tego sprzętu, a kolega sobie wymyślił takie dwa zestawy i nie chce ani pełnej klatki, ani Tamrona, czy Sigmy, to postanowiłem się tutaj zapytać. Nikon d500 + Nikkor 200-500mm f5,4, czy Canon 7d mark II + Canon 100-400mm L mark II. Chłop się uparł na te dwa zestawy. Do tej pory robił jakąś lustrzanka Sonego i czasem moim sprzętem, czyli canon FF + tamron.
Która z tych opcji będzie lepsza? Jest sens się jeszcze pakować 7d mark II? Wydaje mi się że może byś problem z jakością w lesie, czy o świcie, zmierzchu przy gorszej pogodzie. Dzięki za wszelkie sugestie. 

 Mam 200-500 f/5.6 i potwierdzam, że jest ostry na 500mm i f/5.6, jest też stosunkowo lekki jak na swój zakres...







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych