Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Sarna - pozostałe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
202 odpowiedzi w tym temacie

#201 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 luty 2007 - 16:33

Magnum43 ty się powinieneś nazywać TROPICIEL NR1 fotki które pokazujesz świadczą o tym że sztukę podchodu opanowałeś do perfekcji,

Przegladam to forum i gdy widzę jakość prezentowanych fotografi to aż mi głupio :( technicznie po prostu może za rok dojdę do poziomu kolegów z początku zwalałem winę na sprzęt ale przekonałem się że inni koledzy podobnym sprzętem robią zdecydowanie lepsze zdjęcia .Mam kolegę z zawodu dziennikarz ,po obejrzeniu zdjęć powiedział krótko .....słaba kompozycja ,za blisko i chaos :( Teraz sam nie wiem czy miałem mu wtedy przylac w nos czy rzeczywiście nad tym popracować.

#202 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 02 luty 2007 - 18:37

Kurczaki! I to jest pelny kadr! Pięknie ją podszedleś. Poprosze o opis jak to się robi!
A co jakości fotki - na pewno Twój kolega miał rację co do kmpozycji i chaosu, ale sila tego zdjęcia jest w czymś innym i my tu na forum dobrze wiemy w czym :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#203 Dembek

Dembek
  • Małomówny
  • 5 postów

Napisano 29 kwiecień 2007 - 15:01

okroil bym je leciuchno ,ale poza tym to dzikosc w akcji :lol:
Dembek





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych