Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Wernisaż wystawy "W pogoni za ulotną chwilą"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawko

dawko
  • Użytkownik
  • 800 postów
  • Lokalizacja:
    Golub-Dobrzyń

Napisano 24 grudzień 2016 - 21:05

W imieniu koleżanek  i kolegów  oraz własnym zapraszam  30.12.2016 do Golubia-Dobrzynia na wystawę fotografii przyrodniczej członków Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręg Toruński .

 

 

vgg_zpsvfrzuezh.jpg



#2 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam
  • Lokalizacja:
    Siemień

Napisano 25 grudzień 2016 - 22:33

@dawko Z miłą chęcią przyjechałbym ale jak widać te cholerne kilometry i czas bo jak widać jesteśmy trochę porozrzucani po różnych i całkiem odległych zakątkach Polski. Ale życzę a nawet to wiem że bardzo miło będziesz wspominał taką wystawę to jest szczególnie ważny dzień dla fotografa. Ja kilka lat zwlekałem z takim wernisażem i teraz gdy się zastanawiam to nie wiem dla czego? czy to strach? czy coś innego? Trzeba iść na całość mamy co pokazać bo to tylko dla nas jest rutyna a inni ludzie inaczej to postrzegają i jak tylko będę miał okazję to na wiosnę robię kolejna wystawę i zapewne będę bardziej odważny i z każdego dnia mam coraz to więcej do pokazania i jestem umocniony w tym co robię. Życzę szczerze powodzenia i przemiłych wspomnień. Pozdrawiam. 

PS. Jak to mówią najgorszy ten pierwszy raz.



#3 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 25 grudzień 2016 - 23:17

Trzymam kciuki, będzie z pewnością super !



#4 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 26 grudzień 2016 - 13:26

Dla mnie też za daleko. Ale szczerze wszystkim gratuluje i wiem, że będzie co oglądać. :-)


<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#5 Jacenty

Jacenty
  • Użytkownik
  • 398 postów
  • Wiek: 58
  • Lokalizacja:
    Otwock

Napisano 29 grudzień 2016 - 14:44

Gratulacje!!! Z dotarciem może się nie udać, ale poprosimy choć krótką fotorelację. 







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych