Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Foto kalendarz 2017 - Fotoprzyroda.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito

Napisano 18 listopad 2016 - 16:57

Kontynuując tradycję informuje, że rusza przedsprzedaż kalendarza fotoprzyroda.pl na 2017 rok.

Zdjęcia z konkursu "IV Pory Roku Fotoprzyroda.pl 2015". 

Laureacu:

Wiosna

Lato

Jesień

Zima

Kalendarz będzie dostępny tylko w przedsprzedaży, która będzie trwała mniej więcej do końca listopada 2016 r. Po zakończeniu przedsprzedaży kalendarz będzie raczej nie dostępny (nie drukuje więcej, bo zdarzało się, że kalendarze się nie sprzedawały i mi zostawały).

Informacje o kalendarzu:
12 planszowy, elegancki kalendarz w formacie A3 do zawieszenia na ścianę.
Kalendarz może stanowić ciekawy prezent dla bliskich, rodziny czy przyjaciół.
Koszt kalendarza: 29 zł + koszt dostawy (18 zł)

Niestety w związku z problemami jakie miałem w poprzednim roku na Poczcie Polskiej z wysyłką niektórych przesyłek, jestem zmuszony zrezygnować z tej formy wysyłki, dlatego w tym roku tylko kurier, który przy tych gabarytach wynosi 18 zł.

Tradycyjnie będę się starał, żeby na święta każdy zainteresowany otrzymał przesyłkę.

Kalendarz można zamawiać tutaj.

P.S. Nie zwracajcie uwagi na okładkę - jest z poprzedniego roku, ale nie dostałem jeszcze nowego projektu od grafika.

Szczególne podziękowania dla autorów zwycięskich fotografii za sprawne podesłanie plików do druku.

Wszelkie uwagi, opinie itp. mile widziane.

#2 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito

Napisano 03 grudzień 2016 - 13:26

"Chciałbym poinformować iż ze względu na awarię maszyny introligatorskiej do składania kalendarzy spiralowanych poziomo nie będziemy ich już oferować. Zakupiliśmy nową maszynę która pozwala na spiralowanie tylko kalendarzy w orientacji pionowej. Kalendarzy poziomych już nie będziemy produkować"

Takie info dostałem przed chwilą z drukarni w której drukowałem wszystkie kalendarze od początku. Załamka :/ Robie wszystko, żeby jednak na święta do Was dotarł, orientuje się jakie mam teraz możliwości - dam znać.

Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl

#3 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito

Napisano 03 grudzień 2016 - 18:15

Kryzys zażegnany, powinno być dobrze. Dam znać, jak będzie kalendarz wydrukowany. 

#4 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito

Napisano 16 grudzień 2016 - 12:41

Kalendarze wysłane dwa dni temu. Jeżeli ktoś zamawiał, opłacił, a jeszcze nie ma, to proszę o PW.