Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Polesie w weekend 18-20.11.2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mel (Mariusz Lewandowski)

Mel
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • Wiek: 60
  • Lokalizacja:
    Brwinów

Napisano 14 listopad 2016 - 11:47

Będę od piątku do niedzieli w Poleskim PN, może ktoś gdzieś też?

Jadę z centrum PL, mam miejsca w autku, mogę kogoś zabrać i nawet przywieźć z powrotem.

-- M.



#2 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 14 listopad 2016 - 16:39

Będę od piątku do niedzieli w Poleskim PN, może ktoś gdzieś też?

Jadę z centrum PL, mam miejsca w autku, mogę kogoś zabrać i nawet przywieźć z powrotem.

-- M.

a gdzie dokładnie będziesz?



#3 Mel (Mariusz Lewandowski)

Mel
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • Wiek: 60
  • Lokalizacja:
    Brwinów

Napisano 14 listopad 2016 - 18:39

a gdzie dokładnie będziesz?

A tu:

 

http://goo.gl/maps/vYffKUgojiL2

 

Agroturystyka Podołże, przed chwilą potwierdzili mi rezerwację. Z gugla wygląda sensownie.

-- M.



#4 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 15 listopad 2016 - 07:49

Daleko niby nie mam, ale pewnie jedziesz na ptactwo. czyli będziesz focił o poranku a ja nie dam rady zwlec się przed 10.00 a i czasu miałbym mało. Wcześnie robi się ciemno.



#5 Mel (Mariusz Lewandowski)

Mel
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • Wiek: 60
  • Lokalizacja:
    Brwinów

Napisano 15 listopad 2016 - 10:56

Daleko niby nie mam, ale pewnie jedziesz na ptactwo. czyli będziesz focił o poranku a ja nie dam rady zwlec się przed 10.00 a i czasu miałbym mało. Wcześnie robi się ciemno.

 

Abojawiem? Ptactwo może napatoczy się też. Jadę należycie się skatować, by później w pracy odpoczywać. Choć ostatnio w Dobarzu skończyło się zaleganiem w ciepełku prawie do południa z konkluzją, że szaleństwo ma swoje granice. (Na marginesie - zagadnąłem smukłą panią w barze, czy widziała łosie w tym roku. Odpowiedziała, patrząc na mnie z miną jednoznaczną: "proszę pana, tutaj to ja codziennie widzę bardzo wiele łosi").

 

Więc plany mam, a rzeczywistość będzie improwizowana na miejscu. W piątek będę jechać przez Lublin, bo wcześniej chcę w Fotto pomacać głowicę pano (http://fotto.lublin....zna-pano-1.html) - chińczyk, ale słyszałem o niej dobre opinie. No więc bo ponieważ przez Lublin będę przemykać i generalnie będę w okolicy, to możemy spróbować pomyśleć o kawie. Będzie to pora (szacuję, że 12-13), kiedy deficyt kofeiny daje mi się już we znaki.

 

-- M.



#6 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 15 listopad 2016 - 11:20

Abojawiem? Ptactwo może napatoczy się też. Jadę należycie się skatować, by później w pracy odpoczywać. Choć ostatnio w Dobarzu skończyło się zaleganiem w ciepełku prawie do południa z konkluzją, że szaleństwo ma swoje granice. (Na marginesie - zagadnąłem smukłą panią w barze, czy widziała łosie w tym roku. Odpowiedziała, patrząc na mnie z miną jednoznaczną: "proszę pana, tutaj to ja codziennie widzę bardzo wiele łosi").

 

Więc plany mam, a rzeczywistość będzie improwizowana na miejscu. W piątek będę jechać przez Lublin, bo wcześniej chcę w Fotto pomacać głowicę pano (http://fotto.lublin....zna-pano-1.html) - chińczyk, ale słyszałem o niej dobre opinie. No więc bo ponieważ przez Lublin będę przemykać i generalnie będę w okolicy, to możemy spróbować pomyśleć o kawie. Będzie to pora (szacuję, że 12-13), kiedy deficyt kofeiny daje mi się już we znaki.

 

-- M.

Zapraszam na kawę do mnie do pracy adres podam Ci na pw :-)



#7 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam
  • Lokalizacja:
    Siemień

Napisano 18 listopad 2016 - 21:37

To jak jedziesz przez Lublin to musisz przejeżdżać przez Siemień gdzie mieszkam czyli też zapraszam. Szkoda że nie jedziesz latem oprowadziłbym cię wokół kilkuset hektarowego stawu i po rozlewiskach skąd pochodzą moje wodno-błotne, siewkowce itp. z kartą wyszedłbyś pełną, teraz jest spuszczana woda żebyśmy mieli co oskrobać na Wigilię ale za to Bieliki mają Eldorado.



#8 Mel (Mariusz Lewandowski)

Mel
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • Wiek: 60
  • Lokalizacja:
    Brwinów

Napisano 21 listopad 2016 - 17:01

To jak jedziesz przez Lublin to musisz przejeżdżać przez Siemień gdzie mieszkam czyli też zapraszam. Szkoda że nie jedziesz latem oprowadziłbym cię wokół kilkuset hektarowego stawu i po rozlewiskach skąd pochodzą moje wodno-błotne, siewkowce itp. z kartą wyszedłbyś pełną, teraz jest spuszczana woda żebyśmy mieli co oskrobać na Wigilię ale za to Bieliki mają Eldorado.

 

Dzięki wielkie, przypomnę się, teraz to będzie dopiero przełom marca/kwietnia. Rekonesans udany, pan Andrzej z agro Podołże zaprasza fotografujących (link do miejsca podałem wcześniej, a na gugielmapie są namiary, można się umawiać). Mówił, że na wiosnę ma na swoim stawie dużo wodniczek.

Strzyżaki jednak nieźle wqrzają... Robiłem z nich kulki. Albo wałeczki.

-- M.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych