Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Lublin/ Lubelszczyzna..

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 PREM (Przemek Zięba)

PREM

Napisano 11 kwiecień 2016 - 08:26

Czy jest jakaś grupa zorganizowana lub nieformalna fotografujących przyrodę? 

Tak sobie myślę, że chętnie bym się z kimś zszedł na jakichś zdjęciach, bo samemu czasami smętnie, a i może czegoś nowego się nauczył, podpytał, pogaworzył etc..

Mam wrażenie, że najmniej fotografujących jest właśnie ze ściany wschodniej naszego kraju...

#2 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam

Napisano 11 kwiecień 2016 - 18:05

Bo

Mam wrażenie, że najmniej fotografujących jest właśnie ze ściany wschodniej naszego kraju...

Bo chyba i tak jest. Ja jestem z Siemienia czyli 50km od Lublina na trasie Lubartów - Parczew.

#3 PREM (Przemek Zięba)

PREM

Napisano 12 kwiecień 2016 - 06:43

:-) Ale jednak ktoś jest, :-)))

Fotografujesz ptaki czy inne tematy tez Cię interesują?

P.

#4 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam

Napisano 12 kwiecień 2016 - 10:11

Raczej ptaki, trochę makro

#5 PREM (Przemek Zięba)

PREM

Napisano 12 kwiecień 2016 - 12:51

Ja tam odwrotnie, a raczej okazjonalnie ptaki a w zasadzie tylko makro, gdybyś miał ochotę na jakis wypadk makro (bo z ptakami to sobie nie poradzę, że względu na ograniczenia sprzętowe, bo mam tylko jednego zooma 120-400) to daj znać na pw albo mail

przemekzieba@gmail.com

pozdrawiam

P.

#6 Giejot

Giejot
  • Małomówny
  • 3 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 17:06

Chłopaki, zapraszam na spotkania Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. 

Informacje można znaleźć na naszej stronie http://zpfp.pl/okreg-lubelski  lub na facebooku.

Spotkania są otwarte i przychodzą na nie nie tylko członkowie, ale i ludzie którzy do związku nie należą, a po prostu robią zdjęcia w "temacie".

Jest spora grupa Lublinian, ale są też ludzie z terenu (ja sam jestem z Kraśnika).

Gdybyście mieli pytania to piszcie.

#7 PREM (Przemek Zięba)

PREM

Napisano 05 grudzień 2016 - 18:36

:-)  ja się skusiłem i ostatnio po raz pierwszy byłem, ja i jeszcze jeden Kolega z tego forum. Istotnie fajni ludzie, będziemy zresztą 14 go na najbliższym spotkaniu, to pewnie się poznamy.

P.

#8 Giejot

Giejot
  • Małomówny
  • 3 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 19:00

:-)  ja się skusiłem i ostatnio po raz pierwszy byłem, ja i jeszcze jeden Kolega z tego forum. Istotnie fajni ludzie, będziemy zresztą 14 go na najbliższym spotkaniu, to pewnie się poznamy.

P.

Ja postaram się być 14, ale to dla mnie trochę gorący okres, więc nie wiem na 100%. Jakby co to do zobaczenia

#9 Kasik (Kasia)

Kasik
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 09:50

Czy jest jakaś grupa zorganizowana lub nieformalna fotografujących przyrodę? 

Tak sobie myślę, że chętnie bym się z kimś zszedł na jakichś zdjęciach, bo samemu czasami smętnie, a i może czegoś nowego się nauczył, podpytał, pogaworzył etc..

Witam wszystkich, też szukam chętnych do wspólnego fotografowania w terenie. Jestem z Puław i fotografuję głównie ptaki:)

#10 PREM (Przemek Zięba)

PREM

Napisano 07 grudzień 2016 - 14:05

Witam wszystkich, też szukam chętnych do wspólnego fotografowania w terenie. Jestem z Puław i fotografuję głównie ptaki:)

cześć wysłałem Ci PW :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych