Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Muzyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#161 NiceDmg (Jakub)

NiceDmg
  • Użytkownik
  • 1290 postów

Napisano 06 kwiecień 2011 - 16:23

moje zespoły są podobne do michalv czyli :
SDM
pod budą
wolna grupa bukowina.
U2 i trochę Linkin parka i to by było na tyle. :mrgreen:

#162 moby dick

moby dick

Napisano 07 kwiecień 2011 - 17:29

Dla mnie nr 1, już od ćwierć wieku to Jacek Kaczmarski. To się chyba już nigdy nie zmieni...
Canon 7D; C 400/5.6 L; Benro gh-2; Patrol GR

#163 enkoder (Paweł)

enkoder
  • Użytkownik
  • 1326 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:05

U mnie różnie ale głównie Front 242, Front Line Assembly, Leæther Strip, Ashbury Heights, Kloq, Xymox.
Wielu z Was pewnie nie wie o co biega to powiem, jest to Electro, Industrial, EBM (Electronic body music, jest to taki industrial dance).
Słucham także Depeche Mode, Bauhaus, The Sisters of Mercy, New Order, Queen, ELO, Pink Floyd, także muza zróżnicowana. :mrgreen:

#164 nieudacza (Marcin Perkowski)

nieudacza
  • Użytkownik
  • 1021 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:27

Dla mnie nr 1, już od ćwierć wieku to Jacek Kaczmarski. To się chyba już nigdy nie zmieni...

czemu nie mówiłeś żeś kaczmarofil?? jakbym wiedział to oddałbym Ci 400/5.6L za darmo :mrgreen: dla mnie też Jacek Kaczmarski od wielu, wielu lat nr 1.

http://marcinperkowski.pl/

Canon 7D + 500/4L IS

#165 DEMI

DEMI
  • Małomówny
  • 2 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 22:10

Ja również przepadam za Jackiem. A poza tym, to co jeszcze lubisz? napisałeś, że nr 1 to Kaczmarski, a co z nr 2,3,4 itd ;) Tak poza tym, to na forum jestem krótko, ale zdążyłem się zapoznać z twoją relacją z wyprawy na Alaskę i muszę powiedzieć, że rewelacja! ;) czytałem jak jakąś ciekawą książkę, bo to naprawdę było ciekawe ;)

#166 Strange69

Strange69
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 09 kwiecień 2011 - 07:06

U mnie różnie ale głównie Front 242, Front Line Assembly, Leæther Strip, Ashbury Heights, Kloq, Xymox.
Wielu z Was pewnie nie wie o co biega to powiem, jest to Electro, Industrial, EBM (Electronic body music, jest to taki industrial dance).
Słucham także Depeche Mode, Bauhaus, The Sisters of Mercy, New Order, Queen, ELO, Pink Floyd, także muza zróżnicowana. :mrgreen:

Wiemy, wiemy i również lubimy gotyk (zwłaszcza ten spod znaku 4AD), darkwave i EBM :-)
Take me riding wildly with the Wild Hunt now In darkest green you move now With oak and ash and thorn now The cloak that's swathed around you Denies I've finally found you

#167 moby dick

moby dick

Napisano 09 kwiecień 2011 - 19:34

nieudacza, DEMI fajnie, że są jeszcze ludzie pamiętający tego genialnego barda.
Oprócz tego, że słucham (czasami próbuję też grać i robić coś, co głusi mogą nazwać czasami śpiewem) Jacka, to lubię jeszcze Raz, Dwa Trzy, Grechutę, Dżem... znalazło by się jeszcze kilku wykonawców ale wszyscy oni stanowią jedynie tło dla Kaczmarskiego.
DEMI cieszę się, że podobała Ci się moja relacja z Alaski.
Canon 7D; C 400/5.6 L; Benro gh-2; Patrol GR

#168 August

August

Napisano 10 kwiecień 2011 - 19:38

moby dick, myślę że w "okolicach czterdziestki" znajdziesz więcej fanów Kaczmarskiego... wychowywaliśmy się na Nim więc trudno by mogło być inaczej...

Nikon FX i Olympus m4/3

#169 DEMI

DEMI
  • Małomówny
  • 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2011 - 23:28

moby dick, myślę że w "okolicach czterdziestki" znajdziesz więcej fanów Kaczmarskiego... wychowywaliśmy się na Nim więc trudno by mogło być inaczej...

W okolicach czterdziestki?! :) Ja mam 21 lat i wiem, że wśród młodzieży Jacek Kaczmarski jest istotną postacią.

#170 August

August

Napisano 13 kwiecień 2011 - 05:19

DEMI, no to bardzo miło to słyszeć... :-D

Nikon FX i Olympus m4/3

#171 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho

Napisano 11 maj 2011 - 13:27

Wszystkim fanom Dream Theater polecam zassać [legalnie] mp3 Los Desperados 'Wind of Dream'. Normalnie dali akustycznie czadu ;-)
http://www.losdesper... ... 00&fzamCD=[type+Function]&fwyswietl=[type+Function]&fgazeta=[type+Function]

#172 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho

Napisano 14 czerwiec 2011 - 16:05

Co to, tylko ja muzy słucham? ;-)
Dzisiaj wrzucam reaktywowane odkrycie Tides From Nebula
http://pl.tidesfromn...hp/dyskografia/

#173 Harvester (Tomek J. Kierkowicz)

Harvester

Napisano 29 maj 2012 - 21:22

Nowa płyta Slasha "Apocalyptic Love". Słucha ktoś?
... ure=relmfu
Mi osobiście najbardziej do gustu przypadł utwór Anastasia. Jak dla mnie poprzednia płyta "Slash" była lepsza, choć ta też jest nie zła. Znane riffy.

FB

tomaszkierkowicz.manifo.com

#174 agabed

agabed
  • Użytkownik
  • 184 postów

Napisano 30 maj 2012 - 04:39

Spoko kawałek, Harvester , w sam raz na bezsenny poranek :-)
Pozdrowienia dla fanów Dream Theater i Moonspella. A to coś od mnie - stary kawałek, ale uwielbiam ten niski, przeszywający wokal

A na uspokojenia Tiamacik

#175 pioterski

pioterski

Napisano 30 maj 2012 - 09:42

Dziękuję za pozdrowienia agabed, i też pozdrawiam :punk:

#176 emanuel

emanuel
  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 31 maj 2012 - 09:02

Wiecie co? Od kilkunastu lat wypisywałem się na setkach for muzycznych na temat czego to ja słucham i nie słucham, i za co lubię, a dlaczego nie kupię nowej płyty, kto zdradził ideały, a kto zrobił dobry muzyczny produkt, że na forum fotograficznym w jednym poście ani mi się chce, ani widzę sens :mrgreen: Ogólnie, słucham starego thrashu, podchodzi death, jakieś hard'n'rollowe wyczesy, do tego różne dziwactwa. Ogólnie raczej muzyka gitarowa, przyciążona. Acz nie jest to reguła, wiadomo, z wiekiem człowiek docenia różne smaki.

Dziękuję za uwagę :mrgreen:
nikon.pl

Jeśli aparat będzie na pasku, można uniknąć konieczności przeprowadzania napraw.

O SP-600UZ, N d90, N35|1.8G, N50|1.8D, N18-105|3.5-5.6EDVR, S70-300|4-5.6DGMACRO

#177 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho

Napisano 05 luty 2013 - 11:12

Znowu odgrzebię wątek ;-)
Wczoraj googlując za czymś do posłuchania trafiłem na Scala & Kolacny Brothers. Tak leciałem przez ich twórczość i normalnie jestem mile zaskoczony tym, co porobili z klasykami. Metallica, U2 i DM w ich wykonaniu rozwaliły mnie na łopatki - i nie to żebym jakiś sentymentalny był ;-) Szczerze POLECAM

#178 Harvester (Tomek J. Kierkowicz)

Harvester

Napisano 01 wrzesień 2013 - 10:03

Odświeżę.

W tym roku wyszło kilka świetnych albumów. 

Eric Clapton - Old Sock

Eric%20Clapton%20-%20Old%20Sock.JPG

Megadeth - Super Collider

Megadeth-Super-Collider.jpg

Black Sabbath - 13

black-sabbath-13.jpg

I na koniec coś nie do końca tegorocznego. 

Jimi Hendrix - People, Hell and Angels

jimi-hendrix-people-hell-and-angels.jpg

FB

#179 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2035 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 12:15

O tu:

http://www.youtube.c...h?v=em-5kpTUHqU

Prawda o waszej muzyce. Jest tego 11 odcinków.

Użytkownik kulek855 edytował ten post 01 wrzesień 2013 - 12:17

danielwdowiak.000webhostapp.com

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.

#180 Harvester (Tomek J. Kierkowicz)

Harvester

Napisano 01 wrzesień 2013 - 12:50

Przebrnąłem przez pierwsze 2 odcinki. Fajnie, kolejna teoria spiskowa. ;) Spróbuję zobaczyć do końca. 

Zabrakło w drugim odcinku New World Order Megadeth i to by był w sumie jedyny utwór tam zasługujący na określenie Muzyka, no i Dylan oczywiście. ;)

FB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych