Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Muzyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

#1 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 10 styczeń 2007 - 20:12

hmmm...podoba wam się mój (tym razem na prawdę hehehe :mrgreen: ) avatarek ? Zagadka Kto jest na zdjęciu ? Kto zgadnie dostanie jeszcze nie wiem co, ale na pewno coś dostanie :) !!!
*(:])(..)(...) <---- oto uśmiechnięty bałwanek, wklejając go do swojej sygnaturki pomagasz zapanować mu nad światem !!!

#2 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 styczeń 2007 - 20:49

Bohnam(?)
Co do VU - bracie, ty normalnie jeszcze nie znasz prawdziwej psychodelii - WSZYSTKO PRZED TOBA! :mrgreen: serio mówię. Pierwsza płyta "Velvet Underground & Nico" ( Z Lou Reedem ) jest powalająca... dalsze albumy to totalna psychodeliczna rzeźnia, tylko dla wytrwałych ( na trzeźwo nawet mnie ciężko się tego słucha :mrgreen: ). Rzympolą tak że hej! ale takie kawałki jak np. 'The Gift', albo 'Lady Godibra' to prawdziwe arcydzieła :-) ( na necie jak dobrze poszukasz to uda ci załatwić wszystkie albumy, zrobione zostało kiedyś bardzo ładne wydanie - niestety nagrali tylko 5 albumów ( w sumie to 4 bo jeden to demo ), choć słyszałęm że grają i do dziś...
Co do Rare Bird to nie znam, ale podoba mi się nazwa :mrgreen:

#3 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 10 styczeń 2007 - 21:16

A tu cie mam ! Co ty, to by było za proste. To nie Bonham.... wiesz jeszcze mam życie przed sobą ale i tak mam dobry start, bo wychowałem się na floydach..... A The Velvet Underground muszę poszukać.....a jakieś konkretne piosenki polecasz ?
*(:])(..)(...) <---- oto uśmiechnięty bałwanek, wklejając go do swojej sygnaturki pomagasz zapanować mu nad światem !!!

#4 Roby

Roby

Napisano 10 styczeń 2007 - 21:33

choć słyszałęm że grają i do dziś...

Lou Reed to pewno tak, ale Nico to juz nie żyje... choć może gdzieś Tam śpiewa.
A co do avatarka Makoo to nie jest czasem na nim jeden z członków Monty Pythona.?

#5 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 styczeń 2007 - 21:39

No to jeszcze zostaje Blackmore?
:ninja: Focę tym: Sony A700; Dynax 5, Sigma 10-20/4-5.6, 18-55SAM( kit ), Tokina 19-35, S 70-300 Apo, MAF 500/8 Reflex; Carena CX-300, Ricoh 50/2, Carenar 28/2.8EKK, Sigma 35-70/2.8-4. KM D7D R.I.P.

#6 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 10 styczeń 2007 - 21:41

BIIIII incorrect answer :) Nie tak łatwo

#7 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 styczeń 2007 - 21:46

OK, jakaś podpowiedź? :mrgreen: ( Gillan? )

#8 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 11 styczeń 2007 - 18:01

kurcze no nie wiem....jeśli nie podpowiem to nie dacie rady odgadnąć.... perkusista(ale nie główny) zespołu który nagrał płytę "As Your Mind Flies By". Dodam ze jest to dość stary zespół....

Kurcze jednak to była za dobra podpowiedź..... :-/

#9 Dunadan

Dunadan

Napisano 11 styczeń 2007 - 18:25

Specjalnie nie zaglądam do google'a coby sobie nie ułatwiać :-D czy to jest może Rick Lee? ( raczej odpada bo to jest główny perkusista :-D

#10 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 11 styczeń 2007 - 22:10

Sam sobie odpowiedziełeś....to nie on. I bardzo dobrze ze nie wyszukujesz w google, bo to by naprawde bylo by za proste. Kolejna podpowiedz; nazwa zespołu bardzo bliska tematowi forum..... :mrgreen:

#11 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 12 styczeń 2007 - 17:33

Dunadan nadal czekam na jakieś konkretne propozycje piosenek.....licze na to bo ostatio net strasznie wolno mi chodzi :angry:

#12 Dunadan

Dunadan

Napisano 12 styczeń 2007 - 17:58

Noo... np. jednym z moich ulubionych jest "Venus in Furs", "All Tomorrow's Parties", "Sunday Morning", "Run Run Run", "Heroin". To z pierwszej płyty. Z drugiej: "The Gift", "Layd's Godiva Operation". Z trzeciej: "The Murder Mystery", "What Goes On". Z czwartej: "Oh Gin".
To moje ulubione kawałki ale warto posłuchać całych albumów, tworzą bardzo ładne kompozycje. Spróbuj dorwać bex-set o tytule "Peel Slowly and See" - wszystkie albumy ładnie ułożone, choć pierwszy, demo, można sobie darować ( fałszują jak cholera... ) ( Jak znasz BitKometę to nie powinno być problemu ;-) )

PS poddaję się ze zdjęciem.

#13 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 12 styczeń 2007 - 21:18

hehehe tak myślałem.....czy ktoś może ma jakieś propozycje ?:) Co do VU, najpierw posłucham piosenek. Jeśli przypadną mi do gustu, to ściągnę albumy. Mówisz, że lepiej torrentami ? Zobaczymy ...

#14 Canis lupus

Canis lupus
  • Małomówny
  • 20 postów

Napisano 15 styczeń 2007 - 17:11

a ja słucham sobie System Of A Down i Jacka Kaczmarskiego :)
"...lecz nie skończyła się obława i nie śpią gończe psy! "

#15 Dunadan

Dunadan

Napisano 15 styczeń 2007 - 17:12

jednocześnie? :shock:
:ninja: Focę tym: Sony A700; Dynax 5, Sigma 10-20/4-5.6, 18-55SAM( kit ), Tokina 19-35, S 70-300 Apo, MAF 500/8 Reflex; Carena CX-300, Ricoh 50/2, Carenar 28/2.8EKK, Sigma 35-70/2.8-4. KM D7D R.I.P.

#16 Roby

Roby

Napisano 15 styczeń 2007 - 20:48

Dun skoro tak siedzisz w temacie Velvetów to znasz płytę Lou Reeda 'Rock And Roll Animal'?

#17 Dunadan

Dunadan

Napisano 15 styczeń 2007 - 21:02

Hmm, chyba nie bardzo, Lou Reeda nie znam zbytnio... możliwe że dziwne, ale jakoś tak nigdy mi nie podszedł. Co prawda słuchałem chyba tylko jednej płyty :roll:

#18 Roby

Roby

Napisano 15 styczeń 2007 - 21:14

'Rock 'N' Roll Animal' ( w zasadzie taki jest właściwy tytuł, zawsze mi sie podobał) to koncertowa płytka z dawnymi utworami Velvetów - tylko 5 kawałków. Ale jest zagrana tak hardrockowo, że Zeppeliny by się nie powstydziły. 8.00 min. Sweet Jane i chyba ponad 12 Heroin, poza tym White Light/White Heat, Lady Day i Rock'N'Roll. Cicho nie da się tego słuchać. Jak spotkasz to polecam.

#19 Dunadan

Dunadan

Napisano 15 styczeń 2007 - 21:37

dzięki za info, nie omieszkam sprawdzić!

#20 migawka

migawka
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 16 styczeń 2007 - 00:46

ja słucham Nirvany :-)
szuwar.deviantart.com

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych