Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Własne witryna autorska na systemie fotoprzyroda.pl - startujemy!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito

Napisano 26 luty 2014 - 13:44

Witajcie!

Już jakiś czas temu (tutaj dyskusja) wspomniałem, że będziemy chcieli zrobić system na którym każdy będzie mógł postawić własną witrynę autorską. 

Pracę trochę trwały, ale dzisiaj, po zakończonych testach z ograniczoną grupą beta testerów oficjalnie ruszmy z tematem!

Na czym polega usługa w telegraficznym skrócie:

1. Każdy może sobie założyć własną witrynę w domenie .fotoprzyroda.pl (wkrótce też na własnej dedykowanej domenie).

2. Użytkownik otrzymuje infrastrukturę, dzięki której bez obeznania technicznego będzie w stanie skonfigurować i rozwijać własną witrynę.

3. Użytkownik ma własne miejsce na hosting zdjęć na stronie oraz hosting zdjęć do publikowania na forum (500MB na stronie + 500 zdjęć w albumach użytkowników). Ten punkt szczególnie ważny, gdy w ostatnim czasie, wiele do tej pory darmowych rozwiązań, wprowadza opłaty za sam czysty hosting.

4. Tworząc stronę wykorzystujemy przygotowane przez nas szablony stron (cały czas publikujemy nowe, żeby była duża różnorodność). Można też zamówić szablon indywidualny.

5. Podczas tworzenia strony użytkownik otrzymuje pełne wsparcie techniczne i merytoryczne od nas.

6. Sporo dodatkowych, drobniejszych, ale miłych dodatków (jak np. brak reklam na forum itp.).

Roczny koszt usługi 98 zł brutto.

Szczegóły oferty opisane są na dedykowanej stronie portfolio.fotoprzyroda.pl

Tutaj można zamówić: Sklepik

Mam nadzieję, że propozycja spotka się z zainteresowaniem!

W razie jakichkolwiek pytań pytajcie śmiało.

Kończąc chciałbym bardzo podziękować grupie beta testerów, bez których system ciężko byłoby doszlifować. Wasze pomysły i uwagi były nieocenione.

Podziękowania dla:  @Argo @asfoto @August @chinol @dobry84 @fotosnajper @michalv @michalm @morav @Roby @Tomasz oraz oczywiście @laza, z którym tworzyliśmy system.

Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl

#2 chinol (Tomasz Nowakowski)

chinol

Napisano 26 luty 2014 - 20:09

Było mi bardzo miło współpracować :)

#3 Argo (Michał Przystaś)

Argo

Napisano 26 luty 2014 - 20:23

chciałbym bardzo podziękować grupie beta testerów

I wzajemnie. Oby współpraca układała się tak dobrze podczas użytkowania jak podczas testów.

Canon 7D | Sigma 18-200 | Canon EF 100mm f/2,8L macro | Canon EF 300mm f/2.8L IS | TC 1.4x III | TC 2x III

https://www.facebook...ystasfotografia

#4 wacha123 (Karol Waszkiewicz)

wacha123
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 13 marzec 2014 - 23:15

Witajcie. Bardzo mi się podoba Wasz pomysł i wykonanie przykładowych szablonów. Byłbym zainteresowany skorzystać z tej usługi ale coś nie za bardzo mogę uzyskać odpowiedź n akilka pytań do Was zgłoszonych za pośrednictwem formularza z dedykowanej strony. Albo wiadomość nie dociera do Was albo ktoś przysypia z odpowiedzią:-)

#5 asfoto (Andrzej Smoliński)

asfoto

Napisano 15 marzec 2014 - 21:26

@wacha123 pytaj na PW lub w odpowiednich tematach, myślę że informacje w tej formie szybciej dotrą do adresata :)

Nikon D500 T17-50 VC, S 150 OS, Samyang 8mm
Facebook

#6 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito

Napisano 17 marzec 2014 - 11:57

@wacha123 - cieszę się, że projekt przypadł do gustu.

Niestety nic do nas nie doszło, z którego formularza korzystałeś?

Napisz na PW, albo na maila redakcja@Fotoprzyroda.pl 

Pozdrawiam

Tomek

#7 wacha123 (Karol Waszkiewicz)

wacha123
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 21:16

Tomku korzystałem z formularza kontaktowego ze strony portfolio.fotoprzyroda.pl. Resztę napiszę na priv.

#8 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito

Napisano 19 maj 2014 - 13:42

Sporo osób o to pytało, więc informuję, że wprowadziliśmy nowa funkcjonalność w systemie witryn autorskich.

Można już tworzyć swoje portfolio na własnej domenie. Nie musisz już zatem tworzyć serwisu w domenie .fotoprzyroda.pl. Od teraz może to być każda domena której jesteś właścicielem.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu, lub pytania w tym wątku.

#9 Tomasz

Tomasz

Napisano 08 styczeń 2020 - 21:46

Mam pytanie odnośnie opłat za witrynę autorską na tutejszym forum.

W zeszłym roku roku zapłaciłem opłatę, ale nie otrzymałem żadnej informacji o przedłużeniu. Czy pieniądze doszły nie wiem.

Czy jest to nadal aktualne i nadal płacimy ?

Pozdrawiam

Tomek

Użytkownik Tomasz edytował ten post 08 styczeń 2020 - 21:48