Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Zając szarak albinos


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szafirek

Szafirek
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 02 styczeń 2014 - 18:24

Witajcie!

Mam dla Was ciekawostkę. Latem ubiegłego roku przybłąkał się do nas młody zajączek albinos. Z racji tego, że albinosy w naturze nie mają szans na przeżycie, a nasz „przybłęda” wykazywał silną wolę życia, zamieszkał z nami. Jego fotohistorię możecie śledzić na moim blogu http://www.szafirek.art.pl w zakładce „Dom i ogród -> Co piszczy w ogrodzie”. Poza tym zachęcam do przejrzenia pozostałej zawartości strony. Jestem wielkim miłośnikiem i pasjonatem przyrody a przy tym fotografem-amatorem. Używam aparatu Canon 350D z obiektywem EF-S 18-135. Nie uczyłam się nigdy fotografii, więc liczę na Wasze konstruktywne opinie i praktyczne porady.

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym, 2014 Roku!

Pozdrawiam Was,

Szafirek


Użytkownik Szafirek edytował ten post 02 styczeń 2014 - 18:30


#2 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 styczeń 2014 - 00:09

Szafirek witamy. Piękna opowieść o zajączku i świetnie się nim zaopiekowaliście.

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszym Forum - wrzucaj zdjęcia, bardzo chętnie o nich podyskutujemy na naszych stronach.


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#3 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 03 styczeń 2014 - 16:51

Śliczny ten zajączek. :)

Fajnie, że o tym napisałaś i zamieściłaś jego zdjęcia na blogu. Powodzenia na forum i trzymam kciuki za zajączka. ;)



#4 artrek22

artrek22
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2014 - 13:13

Ja też trzymam kciuki za zajączka ;)
Ja miałem królika i prowadziłem też bloga na którejś platformie, ale skończyło się na tym, że blog został usunięty i przepadły. Więc pamiętaj gdzieś trzymać kopię zapasową.



#5 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 07 styczeń 2014 - 07:47

Przetrzymywanie zwierzyny (a jeżeli jest to zając to spełnia on takie kryterium) bez odpowiedniego zezwolenia jest zabronione na podstawie art. 51 ust. 1 pkt. 3 Ustawy Prawo łowieckie.


Wojtek





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych