Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Turabat - nieregulaminowe zdjęcie - posty.


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 27 listopad 2013 - 14:55

@Turabat zdjęcie niezgodne z regulaminem max 900 pix na dłuższym boku. Proszę poprawić.


Wojtek

#2 Turabat

Turabat
  • Nowa postać
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 19:48

@Turabat Gatunek zacny ale ptak na twoim zdjęciu jest nie ostry takie zdjęcia zamieszczaj w wątku BEZKRWAWE ŁOWY

Pozwólcie nowicjuszowi, że juz zostawię tak jak jest, a przy następnych będę pilnował sie zasad :D.



#3 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 29 listopad 2013 - 08:51

@Turabat, a to jakiś problem ze zmniejszeniem tego zdjęcia? (nie wspomnę o numeracji) Regulamin obowiązuje wszystkich, z tego co zauważyłem wszystkie twoje zdjęcia na forum są niezgodne z regulaminem.


Wojtek

#4 Turabat

Turabat
  • Nowa postać
  • 10 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 19:06


Napisano dziś, 08:51


@Turabat, a to jakiś problem ze zmniejszeniem tego zdjęcia? (nie wspomnę o numeracji) Regulamin obowiązuje wszystkich, z tego co zauważyłem wszystkie twoje zdjęcia na forum są niezgodne z regulaminem.

 

Pewnie dla Ciebie żaden, a dla mnie to o tyle  trudne, że nie widzę możliwości edytowania starszych postów.



#5 Argo

Argo

Napisano 29 listopad 2013 - 19:53

@Turabat, zdjęcia masz na swoim serwerze więc możesz je bez problrmu podmienić ;)


Canon 7D | Sigma 18-200 | Canon EF 100mm f/2,8L macro | Canon EF 300mm f/2.8L IS | TC 1.4x III | TC 2x III

https://www.facebook...ystasfotografia

#6 Turabat

Turabat
  • Nowa postać
  • 10 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 20:10


Napisano 16 minut temu


@Turabat, zdjęcia masz na swoim serwerze więc możesz je bez problrmu podmienić

 

Na serwerze pod tym konkretnym linkiem mam zdjęcie ktore jest wykorzystane na mojej stronie. Nie mam problemu, aby wrzucić na serwer zdjęcie w rozdzielczości do 900, ale musiałbym podmienić linka, a tego nie zrobię bo nie mam mozliwości edycji.

 

A tak przy okazji, to naprawdę taki duży problem, skoro napisałem, że przy nastepnych będe się pilnował??? Czy tak dla zasady jedziecie po nowym???

 

Jakoś tak mało przyjemnie się tu zrobiło....:/.



#7 Qgito

Qgito

Napisano 29 listopad 2013 - 20:54


A tak przy okazji, to naprawdę taki duży problem, skoro napisałem, że przy nastepnych będe się pilnował??? Czy tak dla zasady jedziecie po nowym???
 
Jakoś tak mało przyjemnie się tu zrobiło....:/.

 

@Turabat Regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. Albo będą przestrzegać go wszyscy, albo nikt - nie ma to nic wspólnego ze stażem na forum.

 

Podeślij nowy link do obrazka do mnie na PW lub do któregoś moderatora, to podmienimy i po problemie.


Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#8 Turabat

Turabat
  • Nowa postać
  • 10 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 21:08

@Turabat Regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. Albo będą przestrzegać go wszyscy, albo nikt - nie ma to nic wspólnego ze stażem na forum.

 

Podeślij nowy link do obrazka do mnie na PW lub do któregoś moderatora, to podmienimy i po problemie.

Link poszedł. Od razu milej jak nie tylko krzycza, ale i podadzą rękę z rozwiązaniem.