Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Poszukuje Ichtiologa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 PrzemekG

PrzemekG
  • Lokalizacja:
    Lubuskie

Napisano 16 lipiec 2012 - 11:07

Witam Wszystkich mam taką dość nie typową sprawę, wczoraj zauważyłem że karpie w moim stawie mają splewkę karpiową. Staw ma 1,5 ha, jest przepływowy położony w środku lasu. Niestety w okolicy nie ma stawów hodowlanych, i nie ma kogo się poradzić. Czytałem trochę na forach, ale nic konkretnego nie znalazłem. Pomyślałem więc o naszym forum może jest wśród nas ichtiolog.
Z góry dzięki za pomoc.
"W towarzystwie kamer wyruszamy więc na wiosenne, bezkrwawe łowy, śpieszmy się chwytać życie na gorącym uczynku, podpatrywać tajemnice przyrody." Włodzimierz Puchalski - Bezkrwawe Łowy Aparat K5, którym robię czasem kilka zdjęć.

#2 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 16 lipiec 2012 - 14:57

Pisz do użytkownika finio220 ;-)

#3 PrzemekG

PrzemekG
  • Lokalizacja:
    Lubuskie

Napisano 18 lipiec 2012 - 08:10

slawoj, Dzięki, napisałem do finio220, już dostałem odpowiedź, weekend będę walczył z robactwem .
Pozdrawiam
"W towarzystwie kamer wyruszamy więc na wiosenne, bezkrwawe łowy, śpieszmy się chwytać życie na gorącym uczynku, podpatrywać tajemnice przyrody." Włodzimierz Puchalski - Bezkrwawe Łowy Aparat K5, którym robię czasem kilka zdjęć.

#4 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:12

No to fajnie, że mogłem pomóc :-)

Pozdrawiam





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych