Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

funkcjonalność giełdy


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cervus

cervus
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 18:10

Hej! Mam taką propozycję wynikającą ze spostrzeżenia, które nasunęło mi się w trakcie korzystania z giełdy- a mianowicie: czy nie dałoby się zrobić segregacji na canoniarzy, nikoniarzy i innych -rzy plus osobno propozycje dotyczące akcesoriów w stylu plecaki i sprzęt innej maści osobno. Ułatwiłoby to znacznie przeglądanie i przy okazji zamieszczanie ogłoszeń. Może coś na kształt podziału jak na allegro:?:..wiem, że to forum nie służy do handlu ale jeśli już funkcjonuje giełda to myślę, że miło byłoby mieć porządek:)

#2 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 18:13

Przy tak słabej częstotliwości wystawiania przedmiotów na sprzedaż przez użytkowników fotoprzyroda.pl nie widzę sensu aby takie działanie podjąć.

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#3 michalv

michalv

Napisano 28 marzec 2012 - 19:30

Giełda jest dodatkiem forum, umpżliwiającym forumowiczom sprzedaż kupno sprzętu między sobą. Popieram zdanie kulek855, że nie ma sensu dzielić tego jeszcze na kategorie i podkategorie.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#4 kurdeniewiemco

kurdeniewiemco

Napisano 29 marzec 2012 - 17:56

wystarczy że politycy nas dzielą :mrgreen:

Po raz trzeci - nie widzę sensu na podział giełdy, zbyt mały ruch.
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/