Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Ponton

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dobry84

dobry84

Napisano 05 marzec 2012 - 20:55

Witajcie.
Czy ktoś z was używa pontonu do fotografii? wiadomo, że perspektywa, że buja, że czasem może się przebić w haszczach. Ale może jednak. Czy warto kupić chociażby ze względu na możliwość obserwacji ptaków z innej strony niż zwykle?
Jeśli macie takie doświadczenia, chętnie poczytam.
pzdr
Dołączona grafika

#2 chinol (Tomasz Nowakowski)

chinol

Napisano 05 marzec 2012 - 21:06

dobry84, zbuduj sobie pływadełko a poobserwujesz i pofotografujesz . Z tego co koledzy tu pisali to koszt niewielki a i pracy zbyt wiele nie będzie . Zamierzam sobie zbudować bo mam 2 kawałki pianki o wymiarach około 160x100x15cm , jak bys chciał to mogę odciąć kawałek :mrgreen: . Pozdrawiam

#3 Saint (Jakub Szymkowiak)

Saint

Napisano 05 marzec 2012 - 21:25

dobry84, a gdzie byś chciał tym pontonem pływać? Jeśli planujesz focenie na jeziorach i tego typu zbiornikach - to myślę, że może to być całkiem dobra opcja. Jeśli natomiast na rozlewiskach i terenach, gdzie woda ma znacznie niższy poziom - pływadełko może okazać się lepszym pomysłem.

jakubszymkowiak.wordpress.com

Nikon D200 + Nikon D7200 + Nikkor 18-105 mm + Tamron 24-70 mm + Tamron 150-600 mm

#4 dobry84

dobry84

Napisano 06 marzec 2012 - 07:58

o pontonie myslalem pod kątem pływania po jeziorach, bo mam znajomych z działką nad ciekawym jeziorem.
Co do rozlewisk to też skłaniam się ku pływadełku. Wymyśliłem już nawet konstrukcje, ale to raczej dosc mało nowatorska konstrukcja. Tą piankę to może bym u ciebie zarezerwował i w przypływie czasu coś zmontuje.
pzdr
Dołączona grafika

#5 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho

Napisano 06 marzec 2012 - 09:10

A ja ten temat przesunąłbym do odpowiedniego działu, np. Technika.
dobry84, jak na jeziorka to zdecydowanie kajak lub kanadyjka.

#6 ciechus (Adrian Ciechanowski)

ciechus

Napisano 06 marzec 2012 - 09:42

dobry84, ponton do fotografii raczej będzie kiepski,ale do rekreacji żeby sobie tak o popływać będzie dobry ;)

Canon eos 400D+C 300mm f/4 L

http://fotografiaprz... ... strefa.pl/

#7 abraply

abraply
  • Nowa postać
  • 780 postów

Napisano 2 tygodni temu

Initially it was thought that the estrogen and progestin combination alter the endometrium to prevent implantation of the fertilized egg over the counter lasix Roberts RE, Allen S, Chang AP, et al

#8 fleencumn

fleencumn
  • Nowa postać
  • 784 postów

Napisano 2 tygodni temu

doxycycline pregnancy category If you have a cockpit voice recorder, you know what actions took place, says Byrne, a senior human performance investigator who has been at the board for almost five years

#9 Hiereit

Hiereit
  • Nowa postać
  • 776 postów

Napisano Tydzień temu

clomiphene citrate 50 mg I ll also be upfront about some of the problems the Rats Army has had in the past

#10 Fueplejed

Fueplejed
  • Nowa postać
  • 757 postów

Napisano Tydzień temu

First, it may reflect differences in the cell lines used is stromectol over the counter