Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Czy jesteś za wątkiem "Spotkania z myśliwym"?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
77 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy jesteś za funkcjonowaniem niemoderowanego wątku poświęconego naszym relacjom z myśliwymi. (79 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za funkcjonowaniem niemoderowanego wątku poświęconego naszym relacjom z myśliwymi.

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#21 August

August

Napisano 28 listopad 2011 - 15:29

jest takie powiedzenie...

"kto w wieku 18 lat nie jest lewicowcem ten nie ma serca...
a kto w wieku 40 lat jest nim nadal ten nie ma rozumu..."
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#22 Roby

Roby

Napisano 28 listopad 2011 - 15:53

Będzie nowe powiedzenie...

"kto w wieku 18 lat nie chce gadać o myśliwych ten nie ma serca...
a kto w wieku 40 lat nadal tak uważa nie ma rozumu..."
:mrgreen:

#23 sebaok

sebaok

Napisano 28 listopad 2011 - 17:49

Zaraz bedzie większa frekwencja jak na konkursach;)

#24 PatrykGala

PatrykGala

Napisano 28 listopad 2011 - 17:58

Jak znam życie, najwięcej postów będą pisali Ci, którzy zamieszczają najmniej zdjęć na forum ;-)

Mówisz o naszych moderatorach? ;-)

Według mnie, trzeba rozmawiać (nie krzyczeć!) , no i musimy chcieć zrozumieć drugą stronę. Brak rozmowy na takie tematy będzie budziło coraz większe nieporozumienia i nienawiść obu stron. Tylko wypadałoby żeby w wątku wypowiadała się druga strona barykady, są osoby na forum które mają dużą wiedzę o myślistwie, może czas najwyższy aby doszły do głosu...?
Patryk, Pozdrawiam

#25 Jackos

Jackos

Napisano 28 listopad 2011 - 18:30

Proponuję iść dalej i od razu założyć cały dział "Spotkania z..."
oraz wątki : z myśliwymi, z grzybiarzami, z wędkarzami, z psami, ze zwolennikami PiS-u , ze zwolennikami PO , z działaczami PZPN-u , z kochającymi inaczej , z uprawiającymi fotografię otworkową itd, itp....i najważniejszy wątek: spotkania z miłośnikami Stanisława Barei...

Ostatnio spotkałem nad Biebrzą pana P., którego nazwiska niektórzy politycy nie wymawiają ;-) ale póki odpowiedni wątek nie powstał na razie zmilczę ;-) A tak serio to nie wiem czy jest sens zaprzestać moderowania jakiegokolwiek wątku, podejrzewam że jeśli taki powstanie to zrobi się z tego swoisty kubeł z pomyjami, ale w sumie z ciekawości co z tego wyniknie zagłosowałem na tak. To może być ciekawe doświadczenie ;-)

#26 kamil3

kamil3
  • Użytkownik
  • 353 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 18:54

Ostatnio spotkałem nad Biebrzą pana P., którego nazwiska niektórzy politycy nie wymawiają

hehe :mrgreen:
D90, 18-200mm

#27 Roby

Roby

Napisano 28 listopad 2011 - 19:13

sebaok, a co to za prowokujący avatar ;-)

#28 KrzysiekG

KrzysiekG

Napisano 28 listopad 2011 - 19:33

Witajcie ,

Ostatnio spotkałem nad Biebrzą pana P., którego nazwiska niektórzy politycy nie wymawiają ;-)


Jackos, może nad Biebrzą polował na nowe łosie do swojego ruchu, ot myśliwy jeden ;-)

Podwyszyński, nie bierz do siebie, nie mam zamiaru odmawiać Ci głosu...jednakże nie zmienisz tego, że im człowiek starszy i bardziej doświadczony może mieć trochę więcej ciekawych rzeczy do powiedzenia ( choć nie jest to regułą niestety )
Próbuje to zmienić ten cały postmodernistyczny, globalny, amerykański cyrk, ale jak widać na świecie niezbyt się to udało i powoli imperium jak onegdaj Rzym zwija się na swoje śmieci ;-)
Mam nadzieję, że z czasem wreszczie pojawią się autorytety z doświadczeniem życiowym bogatszym i odmiennym od na przykład nażelowanego Ronaldo ;-)

Tak jakoś mi się napisało parę słów od siebie, a w ogóle to jutro jadę nad Wisłę na wschód słońca ;-)

Pozdrawiam
Krzysiek

#29 August

August

Napisano 28 listopad 2011 - 20:30

a w ogóle to jutro jadę nad Wisłę na wschód słońca

wrrrrrr a ja muszę do roboty.
jawna niesprawiedliwość - to o tym trzeba by wątek założyć, a nie o jakiś "dubeltowcach" ;-)
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#30 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 21:11

"Nie mam nic przeciwko myśliwym..."

To fora pomyliliście. Żal. Widzę że albo daliście się nabrać na ich teksty jak to kochają przyrodą, ile to dobrego dla niej robią, jak to zwierza zimą dokarmiają albo macie w rodzinie takiego mordercę.
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#31 August

August

Napisano 28 listopad 2011 - 21:19

Marcin STFN, ten wątek służy ankiecie, tego typu opinie zarezerwuj sobie jak będzie zgoda większości na dyskusję w tym temacie. Póki co Regulamin się nie zmienił, za kolejne takie wpisy będę rozdawał wstążeczki...

Już nie jesteście w stanie wytrzymać, jak sobie wyobrażę jak ten wątek będzie wyglądał to mam dreszcze...
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#32 kamil3

kamil3
  • Użytkownik
  • 353 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 21:40

Marcin STFN, nie mamy nic przeciwko myśliwym więc fora pomyliliśmy?
mamy morderców w rodzinie?
nie pisz takich głupot na tym forum.
D90, 18-200mm

#33 Girdian

Girdian

Napisano 28 listopad 2011 - 21:53

Jak znam życie, najwięcej postów będą pisali Ci, którzy zamieszczają najmniej zdjęć na forum ;-)

A w ogóle największy ruch będzie zaczynał się po 14.00, jak kończą się lekcje w szkołach

Coś w tym jest, podliczyłem na szybko średnią wieku na razie głosujących i wyszło
- na tak 25,5 lat,
- na nie 37,1 lat.
:mrgreen: ;-)

Edit. Dwie osoby mi umknęły.


Dodaj 31 do tych na nie :-)

Konstruktywna krytyka Ciebie nie kosztuje NIC, mi może pomóc w dalszym rozwoju :-)
D7100/D200+N300/4 AF+K1.4 DGX stoi to na Benro
http://www.tomaszwalkowiak.art.pl/


#34 UDILEK

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 22:12

Oj będzie się działo w nowym wątku, forum nam się podzieli. Sebaok z tej okazji nawet już avatara zmienił :mrgreen: .

ps. głosowałem na tak, nie zmieniam poglądów z wiekiem.

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#35 Roby

Roby

Napisano 28 listopad 2011 - 22:15

Dodaj 31 do tych na nie

Tomku zaniżasz nam średnią ;-)

kamil3, a w czyim, poza swoim, imieniu się wypowiadasz, że używasz liczby mnogiej?

Marcin STFN proszę Cię o wyważanie swoich postów. Jak słusznie August zauważył jeszcze watek nie powstał.

#36 Marek__ZZ

Marek__ZZ
  • Użytkownik
  • 542 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 22:33

Jak znam życie, najwięcej postów będą pisali Ci, którzy zamieszczają najmniej zdjęć na forum ;-)

A w ogóle największy ruch będzie zaczynał się po 14.00, jak kończą się lekcje w szkołach

Coś w tym jest, podliczyłem na szybko średnią wieku na razie głosujących i wyszło
- na tak 25,5 lat,
- na nie 37,1 lat.
:mrgreen: ;-)

Edit. Dwie osoby mi umknęły.



Roby ...jak jedną nogę trzymasz we wrzątku a drugą w lodzie....to wówczas się ...średnio czujesz... taka jest filozoficzna definicja ŚREDNIEJ

Podobnie można dzielić forumowiczów na tych którzy zamieszczają więcej lub mniej zdjęć...
...i na tych którzy idąc do przodu zostawiają jedną nogę w tyle i na tych którzy nie zostawiają tej nogi...
i trzeba się będzie pilnować odpowiednich godzin w których napiszemy post żeby "łałtorytety forumowe" traktowały nas z odpowiednią estymą...o podrabianiu daty urodzenia nie wspomnę....
jeszcze wątek nie powstał a już dzieli się ludzi na światłych i oszołomów...
Nie za dużo oglądacie mainstreamowych mediów...a tam aż kapie od tolerancji.... :mrgreen: znaczy się "naszych"


ps: a komu Tomek zaniża średnią.....nam czy wam.... :roll:
przypominam że malarstwo Vincenta van Gogha było dla współczesnych nic nie warte

#37 ciechus

ciechus

Napisano 28 listopad 2011 - 22:34

"Nie mam nic przeciwko myśliwym..."

To fora pomyliliście. Żal. Widzę że albo daliście się nabrać na ich teksty jak to kochają przyrodą, ile to dobrego dla niej robią, jak to zwierza zimą dokarmiają albo macie w rodzinie takiego mordercę.

He he,wygląda na to,że wątek już powstał :lol: Jestem na"tak"bo to co czasami myśliwi wyprawiają to się w głowie nie mieści,a tu przynajmniej będzie można o tym pogadać.

Canon eos 400D+C 300mm f/4 L

http://fotografiaprz... ... strefa.pl/


#38 kondzio

kondzio
  • Małomówny
  • 22 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 22:41

Jak dla mnie jest to ciekawy temat. Przecież zawsze można w takim temacie poruszyć wiele ciekawych spraw. Jednak co do braku moderatora w tym wątku to ja dałbym taki ''okres próbny'' i np. po miesiącu sprawdził poziom i kulturę wypowiedzi. Jeśli kultura byłaby jak w pozostałych wątkach na forum to jest OK i mogłoby być bez moderatora, ale gdyby dyskusja zniżała się do obelg i wyzwisk to trzebaby było podłączć ją pod wątki moderowane.
Roby dopisz mnie proszę do osób na TAK.
a200 200mm 500mm

#39 Monastor

Monastor

Napisano 28 listopad 2011 - 22:46

"Nie mam nic przeciwko myśliwym..."

To fora pomyliliście. Żal. Widzę że albo daliście się nabrać na ich teksty jak to kochają przyrodą, ile to dobrego dla niej robią, jak to zwierza zimą dokarmiają albo macie w rodzinie takiego mordercę.

Doprawdy? Myślałem, że to forum fotoprzyroda.pl , a nie antymysliwy.org

Dla mnie myśliwy to taki rzeźnik od dziczyzny, dzięki któremu nie muszę biegać z dzidą po lesie jak mam ochotę na niektóre rodzaje mięs. Rozumiem, że jesteś też przeciwny hodowli zwierząt i nie jesz wieprzowiny, wołowiny, drobiu, etc.
Jajka i mleko też są pozyskiwane w warunkach uwłaczających wielu wspaniałym istotom.

Czepianie się zabijania zwierząt, samego w sobie, to po prostu hipokryzja. Nie mam tu oczywiście na myśli wyczynów kretynów pozwalających psom na zagryzanie dzika, czy strzelających do wszystkiego, co się rusza. To zwykły debilizm i należy z tym walczyć.

#40 Roby

Roby

Napisano 28 listopad 2011 - 22:49

Proszę wstrzymajcie od dalszych komentarzy i głosujcie. Inaczej wątek trzeba będzie zamknąć.