Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Czy jesteś za wątkiem "Spotkania z myśliwym"?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
77 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy jesteś za funkcjonowaniem niemoderowanego wątku poświęconego naszym relacjom z myśliwymi. (79 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za funkcjonowaniem niemoderowanego wątku poświęconego naszym relacjom z myśliwymi.

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#1 sebaok

sebaok

Napisano 27 listopad 2011 - 19:44

Postanowiliśmy stworzyć wam taki wątek. Temat będzie nie moderowany więc będziecie się mogli obrzucać mięsem do woli, w dyskusji każdy bierze udział na własną odpowiedzialność więc proszę nie zwracać się ze skargami.

#2 Monastor

Monastor

Napisano 27 listopad 2011 - 21:36

sebaok, wiem, że "celownik" może się źle kojarzyć, ale w kontekście gramatyki, jego użycie jest jak najbardziej wskazane :-P

Głos oczywiście na nie, bo prawie każdy na forum zanosi się płaczem jak tylko słyszy słowo na m. Naprawdę potrzebujecie tych żenujących popłuczyn na forum, żeby poczuć się lepiej? Nie mam nic przeciwko myśliwym... Nie toleruję debili, ale tacy znajdą się zarówno wśród nich, jak i pośród fotografów przyrody.

#3 Marek__ZZ

Marek__ZZ
  • Użytkownik
  • 542 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 22:56

nooo.... wielkie dzięki łaskawco...."Postanowiliśmy stworzyć wam taki wątek"...
a nam to jaki wątek postanowiliście stworzyć..???? :shock:
przypominam że malarstwo Vincenta van Gogha było dla współczesnych nic nie warte

#4 kurdeniewiemco

kurdeniewiemco

Napisano 27 listopad 2011 - 22:58

Marek__ZZ, - :mrgreen:

będziecie się mogli obrzucać mięsem do woli

a tam zaraz obrzucać mięsem.
O dupie i cyckach też da się rozmawiać z kulturą i merytorycznie.

3xTak.
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#5 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 23:01

Mój głos też na "nie". W zamian za polecany wątek o myślistwie, wolał bym o testach sprzętu fotograficznego. Do myśliwych oczywiście nic nie mam. Wielu z przeciwników zapewne z chęcią jada mięso zwierząt a na informacje o zabiciu zwierzęcia oburzają się jak dzieci. Dla mnie to jest chore. :mrgreen:

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#6 kurdeniewiemco

kurdeniewiemco

Napisano 27 listopad 2011 - 23:02

kulek855 - pogadamy jak powstanie wątek :P
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#7 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 23:07

kurdeniewiemco,


Może nie powstanie :mrgreen:

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#8 kurdeniewiemco

kurdeniewiemco

Napisano 27 listopad 2011 - 23:09

Może nie powstanie :mrgreen:

obstawiamy :D?
Twoja stopka za moj TC ;)
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#9 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 23:14

kurdeniewiemco,

Nie obstawiam szkoda sprzętu. :mrgreen:

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#10 Qelka

Qelka

Napisano 28 listopad 2011 - 09:33

tak, tak, jestem za utworzeniem takiego wątku i danie moderacji w nim kurdeniewiemco :mrgreen:

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#11 Roby

Roby

Napisano 28 listopad 2011 - 09:49

wolał bym o testach sprzętu fotograficznego

Możesz założyć taki wątek i zrobić pierwszy test. Nic nie stoi na przeszkodzie.

#12 nebari

nebari

Napisano 28 listopad 2011 - 09:58

ja sądzę, że warto aby powstał taki wątek - temat zawsze budzi wiele emecji ale aby ocenić trzeba wysłuchać obydwu stron, zresztą fotograf przyrodnik to też pewnego rodzaju myśliwy :-)

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#13 Judyta

Judyta
  • Użytkownik
  • 2223 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 10:14

Nie mam nic przeciwko myśliwym... Nie toleruję debili, ale tacy znajdą się zarówno wśród nich, jak i pośród fotografów przyrody.

I z tym zgadzam się w zupełności. Jest mi obojętny ten wątek więc nie głosuję.

#14 PrzemekG

PrzemekG

Napisano 28 listopad 2011 - 12:04

Tak jak napisał Roby, można założyć na próbę, kultura naszego słowa pisanego świadczy o nas samych. Wcale nie musi być po chamsku.
"W towarzystwie kamer wyruszamy więc na wiosenne, bezkrwawe łowy, śpieszmy się chwytać życie na gorącym uczynku, podpatrywać tajemnice przyrody." Włodzimierz Puchalski - Bezkrwawe Łowy Aparat K5, którym robię czasem kilka zdjęć.

#15 Roby

Roby

Napisano 28 listopad 2011 - 12:29

Tak jak napisał Roby, można założyć na próbę,

Ale ja pisałem o innym wątku - na temat testów sprzętu.

#16 KrzysiekG

KrzysiekG

Napisano 28 listopad 2011 - 13:26

Witajcie ,

Miałem nic nie pisać, ale co mi tam...

Proponuję iść dalej i od razu założyć cały dział "Spotkania z..."
oraz wątki : z myśliwymi, z grzybiarzami, z wędkarzami, z psami, ze zwolennikami PiS-u , ze zwolennikami PO , z działaczami PZPN-u , z kochającymi inaczej , z uprawiającymi fotografię otworkową itd, itp....i najważniejszy wątek: spotkania z miłośnikami Stanisława Barei...

Jak znam życie, najwięcej postów będą pisali Ci, którzy zamieszczają najmniej zdjęć na forum ;-)

A w ogóle największy ruch będzie zaczynał się po 14.00, jak kończą się lekcje w szkołach ;-)

Bez obrazy i powodzenia

Pozdrawiam
Krzysiek

#17 Podwyszyński

Podwyszyński

Napisano 28 listopad 2011 - 14:12

KrzysiekG, jeśli ktoś mądrze gada to wiek nie ma większego znaczenia :-)

Zagłosowałem na "tak", byleby w wątku była pełna kultura, bo do poziomu niektórych nie warto się zniżać.
nieświadomie sam ich obraziłem :-P

Canon 300mm f4 non IS L + 40d + 7d

http://www.podwyszynski.eu/


#18 Roby

Roby

Napisano 28 listopad 2011 - 14:29

byleby w wątku była pełna kultura,

Wątek byłby niemoderowany, więc nie liczył bym zbytnio na to. Początkowo może owszem, ale po czasie zawsze złe emocje biorą górę i poziom się obniża.

#19 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 14:41

byleby w wątku była pełna kultura,

Wątek byłby niemoderowany, więc nie liczył bym zbytnio na to. Początkowo może owszem, ale po czasie zawsze złe emocje biorą górę i poziom się obniża.


Nie ukrywam, że zarejestrowałem się na tym forum z dwóch powodów a mianowicie by się dokształcić z dziedziny fotografii przyrodniczej i z powodu pozom prowadzonych dyskusji. Po co to psuć?

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#20 Roby

Roby

Napisano 28 listopad 2011 - 14:50

Jak znam życie, najwięcej postów będą pisali Ci, którzy zamieszczają najmniej zdjęć na forum ;-)

A w ogóle największy ruch będzie zaczynał się po 14.00, jak kończą się lekcje w szkołach

Coś w tym jest, podliczyłem na szybko średnią wieku na razie głosujących i wyszło
- na tak 25,5 lat,
- na nie 37,1 lat.
:mrgreen: ;-)

Edit. Dwie osoby mi umknęły.