Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Nie widzę prywatnej wiadomości


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anna_W

Anna_W

Napisano 27 listopad 2010 - 08:31

Witaj Anna_W,

W twojej skrzynce pojawiła się nowa Prywatna Wiadomość od turbol na "Fotografia Przyrodnicza". Możesz zobaczyć nową wiadomość klikając na poniższy odnośnik


Jednakże w skrzynce nic nie ma.
Zapraszam na moją skromną stronę :) http://www.annaw.pl | E-3 + szkła różne

#2 Roby

Roby

Napisano 27 listopad 2010 - 19:42

Kolega turbol najprawdopodobniej najpierw wiadomość do Ciebie wysłał po czym usunął ją z folderu wysłane zanim ją odebrałaś, ale info na maila wcześniej poszło. I to chyba cała zagadka ;-)

#3 turbol

turbol

Napisano 28 listopad 2010 - 00:17

Tak to było . Niechcący przez przypadek . Ktoś dorwał się do mojego kompa i chciał do Ciebie Aniu coś wysłać na moim loginie. W porę to usunąłem a Ty dostałaś potwierdzenie wysłania poczty . Ten ktoś ma 4 lata .
Bardzo przepraszam za kłopot :->

#4 niemek

niemek

Napisano 29 listopad 2010 - 07:43

Taki młody a już podrywa dziewczyny przez internet :mrgreen: . Jednak te obecne pokolenia wykorzystują to co za naszej młodości było niedostępne. Choć odnoszę wrażenie że młodzi ludzie już nie potrafią rozmawiać " twarzą w twarz". Przepraszam za OT.

Krzysztof Niemczewski C7D, C 100-300 4.5-5.6 USM, C 400 5.6L,


#5 Marian

Marian
  • Użytkownik
  • 240 postów

Napisano 24 sierpień 2011 - 04:05

ja mam znowu taki przypadek, że dostaję PW od użytkownika forum (FP oczywiście) daję odpowiedź. Wiadomość nie pojawia się w wysłanych tylko ląduje do "DO WYSŁANIA". Nie da się tej wiadomości przesłac dalej. Kilka razy ponowiłem odpowiedź, ale za każdym razem to samo. Nie chcę próbować dalej bo nie wiem, czy te wiadomości nie dochądzą do adresata a nie chcę robić z siebie durnia (choć i tak już pewnie zrobiłem).

#6 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów

Napisano 24 sierpień 2011 - 05:43

ja mam znowu taki przypadek, że dostaję PW od użytkownika forum (FP oczywiście) daję odpowiedź. Wiadomość nie pojawia się w wysłanych tylko ląduje do "DO WYSŁANIA". Nie da się tej wiadomości przesłac dalej. Kilka razy ponowiłem odpowiedź, ale za każdym razem to samo. Nie chcę próbować dalej bo nie wiem, czy te wiadomości nie dochądzą do adresata a nie chcę robić z siebie durnia (choć i tak już pewnie zrobiłem).


Jeżeli odbiorca przeczyta wiadomość lub otworzy wtedy wiadomość przeniesie się ze skrzynki "DO WYSŁANIA" do skrzynki "WYSŁANE".

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#7 Marian

Marian
  • Użytkownik
  • 240 postów

Napisano 24 sierpień 2011 - 10:47

dzięki za szybką odpowiedź.