Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Jeszcze o odstrzale łosi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Marek__ZZ

Marek__ZZ
  • Użytkownik
  • 542 postów
  • Lokalizacja:
    Roztocze

Napisano 22 listopad 2010 - 22:06

Nie wiem dlaczego tak szybko zamknięto wątek o odstrzale łosi ale moim zdaniem na forum fotoprzyrodników o takich rzeczach należy pisać.
W sieci aż wrze a tutaj jakieś lobby myśliwskie natychmiast niszczy każdy podobny temat.
A sprawa moim zdaniem nie jest taka oczywista .
Otóż wiem że prof. Mirosław Ratkiewicz główny organizator "krwawych badań" jest aktywnym gościem imprez łowieckich.
m.in. Festiwal Kultury łowieckiej Węgorzewo 2010.
W związku z tym mam pytanie:
czy profesor jest myśliwym.?
czy obecność profesora na imprezach łowieckich w połączeniu z owymi "badaniami" nie ma związku.?
Kim byli dzielni myśliwi którzy dostąpili zaszczytu odstrzału tych 42 sztuk łosi.?
Może ktoś ma dostęp do takich danych?
przypominam że malarstwo Vincenta van Gogha było dla współczesnych nic nie warte

#2 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 22 listopad 2010 - 22:17

5.1. Forum ma charakter przyrodniczy, z tego względu wątki i posty o tematyce łowieckiej będą usuwane.

Ten zapis w egulaminie i moje doświadczenie z tego forum upoważnia mnie do zamknięcia również i tego wątku.

Marku, mam nadzieję, że to zrozumiesz. Odpowiedzi na swoje pytania nt łowiectwa spróbuj poszukać na innych forach.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych