Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Gdańsk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 PatrykGala

PatrykGala

Napisano 10 sierpień 2012 - 10:55

skawek, nie można wchodzić na Mewią Łachę, obecnie jest tam obóz organizowany przez Kuling, ale jest ścieżka edukacyjna "przy obozie" ;-)
Patryk, Pozdrawiam

#22 skawek (Maciej Skawina)

skawek
  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 15 sierpień 2012 - 23:09

Dzisiaj wóciłem z nad morza, mieszkalem w Jantarze. Udało mi się zwiedzić kawałek "Mewiej Łachy" w części od strony Gdańska. Dojechałem rowerem gdzie było można, dalej piach. Nie było nikogo, ale fotek też nie było. Dzięki za podpowiedź, pozdrawiam :-)

#23 fabio87

fabio87
  • Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 10:06

hey,
za tydzień prawdopodobnie jadę nad może do Stegny interesują mnie 2 miejsca Kąty Rybackie i Mewia Łacha i teraz pytanie gdzie można o poranku pofocić głównie interesują mnie siewkowce. Gzie się najlepiej wybrać. A może ktoś będzie i w niedziele w towarzystwie by pofocił.
pozdr

#24 PatrykGala

PatrykGala

Napisano 28 czerwiec 2013 - 17:00

fabio87, Mewia Łacha jest zamknięta dla turystów jest tam rezerwat, zakaz wstępu, pilnują tam ;-)
Patryk, Pozdrawiam

#25 fabio87

fabio87
  • Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 17:35

PatrykGala, dzięki za info, właśnie przeczytałem na jednej stronie że jest zakaz wstępu do 15 VIII ,a może ktoś podpowie gdzie mniej więcej można położyć się na plaży i pofocił siweki?

#26 Marian

Marian
  • Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 20:34

PatrykGala, dzięki za info, właśnie przeczytałem na jednej stronie że jest zakaz wstępu do 15 VIII ,a może ktoś podpowie gdzie mniej więcej można położyć się na plaży i pofocił siweki?

fabio87 i jak udało Ci się cos w Kątach rybackich sfocić ? Wybieram się w lipcu i też chętnie poleżałbym za skrzydłem :)

#27 fabio87

fabio87
  • Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 10:55

nie byłem :-(