Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

co to za żółw??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 tfk (Tomasz)

tfk
  • Użytkownik
  • 120 postów
  • Wiek: 52
  • Lokalizacja:
    okolice Ujścia Warty

Napisano 14 czerwiec 2010 - 16:57

Dołączona grafika


Spotkany w Turcji w okolicach Side.
"Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące W dość niewybredny sposób podtarł się zającem. Zając się potem żonie chwalił po obiedzie: - Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!" A.W.

#2 Messenger

Messenger

Napisano 14 czerwiec 2010 - 17:14

Bardzo podobny do jakiegoś żółwiaka ale nie jestem od tych gadów ograniczam się do rodzimych;)

#3 tfk (Tomasz)

tfk
  • Użytkownik
  • 120 postów
  • Wiek: 52
  • Lokalizacja:
    okolice Ujścia Warty

Napisano 14 czerwiec 2010 - 17:36

Bardzo podobny do jakiegoś żółwiaka ale nie jestem od tych gadów ograniczam się do rodzimych;)


Faktycznie, ryjek, trzy palce zakończone potężnymi pazurami (widać je na innych moich zdjęciach) - czyli jakiś żółwiak, tylko jaki??

Dzięki i pozdrawiam
Tomek
"Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące W dość niewybredny sposób podtarł się zającem. Zając się potem żonie chwalił po obiedzie: - Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!" A.W.

#4 Messenger

Messenger

Napisano 14 czerwiec 2010 - 18:08

Poszukałem i może to ten żółwiak afrykański pod spodem link
http://nlbif.eti.uva... ... ten&id=202

#5 tfk (Tomasz)

tfk
  • Użytkownik
  • 120 postów
  • Wiek: 52
  • Lokalizacja:
    okolice Ujścia Warty

Napisano 14 czerwiec 2010 - 21:34

Messenger , Dzięki i pozdrawiam.
"Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące W dość niewybredny sposób podtarł się zającem. Zając się potem żonie chwalił po obiedzie: - Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!" A.W.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych