Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Olsztyn-gdzie na zdjęcia?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 arturmsi

arturmsi
  • Małomówny
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 19:41

Widzę moje okolice...prawie. Zna ktoś jakieś ciekawe miejsca w okolicy Iławy/Ostródy? Obecnie zwiedzam lasy wzdłuż Drwęcy, ale oprócz saren ciężko coś spotkać, raz na jakiś czas jelenia.

#22 sokol_lukasz

sokol_lukasz
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:07

Witam,

W tym roku planuję rozpocząć na poważnie przygodę z fotografią przyrody. Jest bardzo dużo chęci, determinacji! :)

O ile do tej pory zajmowałem się fotografią krajobrazu i znam mniej więcej okolice to fotografia przyrody jest mi obca jeśli chodzi o miejsca i możliwości. Jest ktoś tutaj z okolic aby mógł doradzić, pomóc, pokazać miejsca, zaprosić do siebie? :). Oczywiście jakiekolwiek kwestie finansowe do dogadania.

Podobno Kwiecewo jest rajem... Jest tu ktoś? :)

PS. Mam siatki, namioty, i inne niezbędne rzeczy :) Ze sprzętem też nie ma problemu (swoisty klasyk i legenda 50D + 400/5.6)

Pozdrawiam i będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

#23 Tarqnis (Janusz Ulatowski)

Tarqnis
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 28 luty 2016 - 20:27

Hey
Trochę się włóczę po okolicach Olsztyna, właściwie wszędzie wokół masz tereny pod krajobraz, ze zwierzątkami trudniej -na to trza więcej czasu poświęcić. Blisko miasta masz rezerwat Las Warmiński i dalej za nim lasy łańskie - zwierza tam sporo właściwie wszelakiego, w stronę Łukty, Gamerek Pasłęka i spory kompleks lasów. Jest co zwiedzać. Można by się zmówić na jakieś połażenie jak w końcu trochę pogody będzie.

Tapnięte z Yoga 2