Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Dunajec

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes

Napisano 02 luty 2015 - 21:01

@Roby, ładnie miejsce i dobra fota. Gdzie to?

Pentaxy dwa i kupa szkła ;)
www.marekskruch.pl

#22 Roby

Roby

Napisano 03 luty 2015 - 17:42

@Vulpes dzięki, info masz już na PW :-)

22.

15806721954_a399cb2a7c_o.jpg

#23 PhotoTraper (Rafał Chmielewski)

PhotoTraper

Poprzednio fotogRafik

• Portfolio
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 08 luty 2015 - 21:24

@Roby, 21. mi się bardzo podoba, lekko rozmyta woda pasuje idealnie, prowadzi wzrok w głąb kadru :)

#24 Roby

Roby

Napisano 16 luty 2015 - 11:51

@PhotoTraper dzieki.

Jeszcze jeden kadr.

23.

15925012554_4644c86b02_o.jpg

#25 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv

Napisano 17 luty 2015 - 21:24

Świetne!

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka

#26 Andrzej_B (Andrzej Bulandra)

Andrzej_B

Napisano 17 luty 2015 - 21:51

@Roby piękne kadry, dobre światełko i te oszronione drzewa 

Canon 7DII + 100/2.8L + 100-400L II

ambulandra.fotoprzyroda.pl

#27 Arti (Piotrek)

Arti
  • Użytkownik
  • 1267 postów

Napisano 18 luty 2015 - 08:51

@Roby niewiele wniosę w komentarzu. Bardzo mi się podoba, to co prezentujesz.

#28 Roby

Roby

Napisano 26 luty 2017 - 11:26

Przełom Dunajca w Pieninach.

24.

32880862232_cc9efb6a14_o.jpg

#29 myczek (Andrzej Myczkowski)

myczek
  • Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 31 październik 2018 - 13:38

Roby ładniutko  :clap:

#30 Guest_Daniel długosz_*

Guest_Daniel długosz_*

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:34

Odkopmy Dunajec...

25.

833e78e8fd72.jpg

26.

fe24ac52ec78.jpg

#31 Roby

Roby

Napisano 25 sierpień 2019 - 12:50

@Daniel długosz ostatnie zdjęcie podobnie jak w wątku o mgle - nieprzyrodnicze.

#32 Guest_Daniel długosz_*

Guest_Daniel długosz_*

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:01

Serio??? Tematem przewodnim jest rzeka, w dodatku dokładnie ta z tematu -Dunajec, Nie dziwne ze forum wymiera. Zgłaszam do osunięcia wszystkie. i życzę powodzenia.

Użytkownik Daniel długosz edytował ten post 25 sierpień 2019 - 13:21

#33 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes

Napisano 25 sierpień 2019 - 20:02

@Daniel długosz tematem przewodnim naszego forum jest przyroda i pokazujemy tu przede wszystkim zdjęcia przyrodnicze. Owszem, na Twoim ostatnim zdjęciu tej przyrody można się dopatrzeć, ale dominuje natrętna zabudowa. Taki urok Dunajca i wielu innych rzek. Zamiast obrażać się, proponuję pójść nad Dunajec w miejsce, gdzie tej zabudowy nie ma. Najlepiej jeszcze o wschodzie lub o zachodzie słońca. :-) Życzę wielu udanych zdjęć. 

Pentaxy dwa i kupa szkła ;)
www.marekskruch.pl

#34 Guest_Daniel długosz_*

Guest_Daniel długosz_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2019 - 14:18

Broń boże się nie obrażam, po prostu mowie co myślę, rzeka zajmuje duża cześć kadru, a budynki, których dzisiaj trudno uniknąć stanową drugą cześć planu Nie trzeba się tez zbytnio przyglądać  by znaleźć na niej (tej rzece na pierwszym planie) wodne ptaki i elementy przyrody wiec wszystko w temacie. Nie każdy mieszka nad rzeką, by móc chodzić tam codziennie w szczególności o wschodzie, czy zachodzie słońca a mimo trudności stara się  udostępnić zdjęcia i tym samym podtrzymywać choć odrobinę temat żywym, zdjęcia do których nie powinno się czepiać z tak błahych powodów, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Ja na 90% kolejnego zdjęcia nie wstawię, pewnie wam to lata...tak jak mi zaczęło latać ze kolejne zdjęcie pewnie pojawi się za parę lat lub później.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.oraz dużej ilości zdjęć "100% w temacie"

Użytkownik Daniel długosz edytował ten post 26 sierpień 2019 - 14:18

#35 Roby

Roby

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:04

Punkt pierwszy regulaminu Forum brzmi:

1.Tematyką Forum Fotoprzyroda.pl jest obserwacja oraz fotografia dzikiej przyrody.

Domy i droga pod dziką przyrodę nie podpadają, zwłaszcza w takim wymiarze na zdjęciu. Takie jest założenie tego forum i tyle, jeżeli nie chcesz pokazywać zdjęć z jak najmniejszą ingerencją ludzka, to nikt nie będzie Cie zmuszał do pokazywania takowych :-) Nam na zdjęciach nieprzyrodniczych nie zależy. Moje zdjęcia w tym wątku są zrobione z drogi publicznej (poza 24) mimo to nie ma na nich ani domów, ani drogi ani innych nieprzyrodniczych elementów.

Ja też nie mieszkam nad Wisłą (choć daleko nie mam), ale jestem nad rzeką raz, dwa, czasem nawet więcej razy w tygodniu. Jeżdżę tam przed pracą i czasem po. Po prostu to lubię.

#36 Guest_Daniel długosz_*

Guest_Daniel długosz_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2019 - 13:58

Jak to jest panowie admini? Wstawiam zdjęcie, reakcja natychmiastowa, Wysyłam 3 PW, do trzech administratorów oraz do redakcji  z prośbą o usunięcie konta, oraz wszelkiej zawartości i adresu e- mail -brak reakcji jakiejkolwiek. Czy jedynym sposobem na uśniecie konta z tego forum jest narobienie bałaganu i powołanie się na punkt siódmy regulaminu? "7. Użytkownik, który dostanie 2 ostrzeżenia automatycznie zostanie usunięty z forum." Przecież już go w zasadzie złamałem, dodałem cztery zdjęcia niezwiązane (wg was panowie admini) z tematem w dwóch rożnych tematach. Proszę o usunięcie konta.

#37 Roby

Roby

Napisano 27 sierpień 2019 - 16:23

@Daniel długosz nikt nie ma żadnego obowiązku usuwać Twojego konta i zdjęć. Doczytaj regulamin:

• Akceptując regulamin, użytkownik wyraża zgodę na archiwizowanie swoich postów.

Nie masz ochoty tu się udzielać to po prostu nie wchodź na forum. I nie rób lamentu, bo ktoś zwrócił Ci uwagę. Osób, które mają awersje na zwracanie im uwagi już było na forum kilka i jakoś forum bez nich dalej działa.

#38 Guest_Daniel długosz_*

Guest_Daniel długosz_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2019 - 16:39

Nie robię "lamentu", i nie mam żadnej "awersji" nie pochlebiaj sobie i forum, po prostu uważam ze skoro forum nie jest dla mnie, to nie chce by istniało na nim moje konto, a adres e-mail nie znajdował się w jego bazie, ot cała filozofia. posty możecie sobie zatrzymać. Nie uważam tez żeby to było czyimś obowiązkiem, a już w szczególności adminów, dla tego mój post był w formie prośby a nie żądania. Natomiast to jak zostanie rozwiązana/rozpatrzona, będzie jasno świadczyć o "profesjonalności" forum.

Użytkownik Daniel długosz edytował ten post 27 sierpień 2019 - 17:10

#39 Wiesław Socha (Wiesław Socha)

Wiesław Socha

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:08

Też uważam, że nie są to zdjęcia 100 % przyrodnicze, raczej pocztówka z nad Dunajca. Tylko zastanawiam się dlaczego administratorzy nie reagują na zdjęcia np. Bałtyku na których często głównym motywem są bale wbite w dno morza na pewno nie przez naturę tylko przez człowieka. Czy to są zdjęcia przyrodnicze? Jeżeli dobrze zrozumiałem regulamin, to na zdjęciach dzikiej przyrody nie powinno być żadnych elementów stworzonych przez człowieka. Wiem, że czasami trudno o takie zdjęcia, ale na tym polega, tak mi się wydaje fotografia przyrodnicza. 

#40 Roby

Roby

Napisano 2 tygodni temu

dlaczego administratorzy nie reagują na zdjęcia np. Bałtyku na których często głównym motywem są bale wbite w dno morza na pewno nie przez naturę tylko przez człowieka. Czy to są zdjęcia przyrodnicze?

Masz rację zasadniczo - falochrony nie są przyrodnicze. Kiedyś tylko ustaliliśmy w tamtym wątku, że nie będziemy się ich czepiać. Jest to więc wyjątek od zasady.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych