Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

A wielkopolska???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1177 odpowiedzi w tym temacie

#1161 ferb

ferb

Napisano 13 luty 2015 - 22:23

Tak, miło będzie się spotkać :)

ok

#1162 marp10

marp10

Napisano 14 kwiecień 2015 - 07:03

Witam pod dłuższej nieobecności.

Mam propozycję na fotospacer po Puszczy Zielonce. Zawiązało się pewna grupa ludzi, którzy chcą przybliżyć Puszczę Zielonkę ludziom. Jednym z pomysłów będą fotospacery po terenie Puszczy. Będzie to spacer około 1,5 do 2h razem z profesjonalnym fotografem przyrody i na końcu spotkanie w bazie na Dziewiczej Górze połączone z omówieniem przez tego fotografa wybranych zdjęć zrobionych przez uczestników. Chętnych zapraszam. Najbliższy termin spaceru to 24-05-2015 r. godz. 10.00, później prawdopodobnie 21-06-2015 r. godz. 10.00. Zbiórka w bazie na Dziewiczej Górze. Jeśli ktoś znałby jakiegoś profesjonalistę, który byłby chętny do poprowadzenia takich spacerów to proszę o kontakt celem omówienia szczegółów.

Szczegóły będą pojawiać się na stronie: puszczazielonka.org.

#1163 ferb

ferb

Napisano 08 maj 2015 - 11:35

Witam, cisza straszna zapanowała więc mam nieśmiałą propozycję jest ktoś zainteresowany dwu -trzy dniowym wypadem w Rudawy Janowickie ,chętnie bym popstrykał te pagórki. Może ktoś był to poproszę o cenne wskazówki.Pozdrawiam.

#1164 Magia Światła

Magia Światła

Napisano 10 maj 2015 - 16:24

@ferb WIem, że Roby był w tych rejonach, więc możesz go zapytać o szczegóły.

#1165 marp10

marp10

Napisano 18 maj 2015 - 07:11

Zapraszam już oficjalnie na pierwszy fotospacer po Puszczy Zielonce. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału. Będzie można się czegoś dowiedzieć od profesjonalnego fotografa, lub po prostu pospacerować i porobić trochę zdjęć w terenie.

http://puszczazielon...wicza-gora.html

#1166 Monika Janc

Monika Janc
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 18:10

Wielkopolska posiada bardzo dużo naprawdę ciekawych plenerów przyrodniczych...Wystarczy spojrzeć na mapę i poczytać nieco o środowisku naturalnym..polecam link http://p.pw/bae5pr 

#1167 marp10

marp10

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:42

Witam

Czy byłby ktoś chętny na poprowadzenie fotospaceru w Puszczy Zielonce? Niestety prowadzący poprzedni fotospacer nie ma wolnego terminu. To nie musi być profesjonalny fotograf. Chodzi o osobę, która ma wiedzę i umie się nią podzielić z innymi oraz wskaże tematy do zdjęć i nakieruje na właściwy tor fotografujących amatorów.

Spacer ma się odbyć 21-06 od godziny 10.00 w arboretum w Zielonce.

#1168 pawelcmx (Paweł)

pawelcmx
  • Małomówny
  • 36 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 08:50

Czy spotkanie doszło do skutku? Jest może coś planowane w późniejszym terminie?

#1169 marp10

marp10

Napisano 06 lipiec 2015 - 10:54

pawelcmx-chodzi ci o fotospacer? Jeśli tak to niestety ale w czerwcu się nie odbył. Brak profesjonalisty, który by to poprowadził. Miałem informację, że w wakacje może coś się uda zorganizować, ale pod warunkiem, że będzie osoba do poprowadzenia fotospaceru. Na razie nie mam żadnej informacji, że coś jest szykowane.

Czy byłeś na spacerze w maju?

#1170 pawelcmx (Paweł)

pawelcmx
  • Małomówny
  • 36 postów

Napisano 11 lipiec 2015 - 05:32

Niestety nie - dowiedziałem sie, że coś takiego (tzn spacer) jest organizowany dopiero na 2 tygodnie przed planowanym czerwcowym:( , a w tym nie mogłem uczestniczyć bo już miałem czas zorganizowany:)

Fajnie byłoby kiedyś wybrać się gdzieś w większym gronie np na ptaki do Kiszkowa, Środy Wlkp. lub czarne bociany do Pyzdr (też w sumie to ptaki:)). Zwłaszcza jak w tym gronie byłby choć jeden zaawansowany amator- wtedy dla takich "lajkoników" jak ja byłaby okazja coś podejrzeć i pomacać inne sprzęty niż ten który mam. 

#1171 marp10

marp10

Napisano 13 lipiec 2015 - 11:18

Jak chcesz się spotkać to zapraszam na jakiś wspólny wypad. Ja niestety będę miła więcej wolnego czasu pewnie dopiero od września. Mam parę miejscówek (Owińska, las wokół Dziewiczej Góry, Biedrusko). Zapraszam. Na jakieś dalsze wypady to zaproponuj coś na forum to ktoś powinien się znaleźć. 

#1172 Lxyr (Błażej Krzyżanek)

Lxyr
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 15:09

Wybiera się ktoś może w najbliższy weekend do Rogalińskiego Parku Krajobrazowego?

#1173 ferb

ferb

Napisano 14 październik 2015 - 13:01

Co za cisza.....;(...   planuję wyskoczyć w Rudawy Janowickie z jednym noclegiem jak tylko będzie pogoda może ktoś ma ochotę?

#1174 dobry84

dobry84

Napisano 19 październik 2015 - 18:43

faktycznie, nieraz zaglądam tu z ciekawością, czy coś sie dzieje, czy byl jakis plener, moze nowe zdjecia z rogalina.... ale cisza jak w kościele.

32102392387385489720.jpg

#1175 ferb

ferb

Napisano 24 luty 2016 - 20:48

Może ktos chętny na sobotni poranek.Bagno Chlebowo mam w planach.

#1176 marp10

marp10

Napisano 06 kwiecień 2016 - 11:50

Witam

Chciałbym poinformować, że ruszyły nowe fotospacery po Puszczy Zielonka.

Najbliższy 30 kwietnia -  LINK

Z tego co się dowiedziałem to można ewentualnie dotrzeć tam na własną rękę, ale trzeba poprosić o przysłanie mailem planu spotkania, żeby nie zgubić się.

#1177 Jarus (Jarosław Waligórski)

Jarus
  • Użytkownik
  • 447 postów

Napisano 05 marzec 2017 - 19:17

Hej!

Czy ktoś 'od nas' w dniu dzisiejszym (05.03.2017) około godziny 15.30 w Rogalinku wysiadł z auta na parkingu koło kościoła i powędrował ze statywem w ręce nad rzekę?

Pozdrawiam!

Jarosław 'Jarus' Waligórski

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nikon D7200, 18-105kit + 300/4 AF-S, Manfrotto 190XProB+496RC2 + kompletny brak czasu :(

#1178 Irnias (Ireneusz Wielgus)

Irnias
  • Nowa postać
  • 9 postów

Napisano Tydzień temu

Hej!

Czy ktoś 'od nas' w dniu dzisiejszym (05.03.2017) około godziny 15.30 w Rogalinku wysiadł z auta na parkingu koło kościoła i powędrował ze statywem w ręce nad rzekę?

Podszedłem w kwietniu do ciebie zagadać w lasku marcelinskim.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych