Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

A wielkopolska???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1192 odpowiedzi w tym temacie

#21 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:34

no nie tylko na zlocie, można też zoorganizować spływ, ale na pewno ten zlot będzie ciekawą imprezą. Jednak na to przyjdzie czas w odpowiedniej porZe ;-)

#22 marp10

marp10

Napisano 04 styczeń 2010 - 09:08

W niedzielę 27.12.2009 r.byłem nad Wartą za Murowaną Gośliną. Niestety brak doświadczenia spowodował brak dobrych fotek. Ale jest to bardzo ciekawe miejsce. Spotkałem dzika, stado sarn, wiewiórkę ślady bytności bobra i wystraszyłem trochę ptactwa (moja znajomość ptactwa jest słaba, więc nie próbuję ich nazywać). Chętnie się przejdę jeszcze raz w to samo miejsce z bardziej doświadczonymi osobami. Jest niedaleko, 30 min jazdy samochodem.
Czyli jest może drugie miejsce gdzie możemy się wybrać.Tylko czekamy na odzew innych.

Pozdrawiam Tomasz

Mam jeszcze takie miejsce przed Owińskami. Jeszcze nie wiem które weekendy bedę miec wolne w styczniu, ale jak juz sie zorientuje to zapraszam na małe spotkanie.

#23 Tomasz

Tomasz

Napisano 04 styczeń 2010 - 23:01

Mam jeszcze takie miejsce przed Owińskami. Jeszcze nie wiem które weekendy bedę miec wolne w styczniu, ale jak juz sie zorientuje to zapraszam na małe spotkanie.

Czekam na zaproszenie,ja co tydzień idę na kilkugodzinny spacer. Jeśli na kilka godzin to praktycznie mogę rano w każdą sobotę lub niedzielę. Chciałbym poznać dobrze okolice Poznania, żeby móc póżniej trafiać w te najciekawsze miejsca. Można wtedy też pomyśleć o czatowni,ale to jeszcze dalekie plany.

Pozdrawiam Tomek

#24 marp10

marp10

Napisano 05 styczeń 2010 - 11:51

Ok Tomasz. W takim razie zastanowię się w który weekend sie umówić.

#25 marp10

marp10

Napisano 07 styczeń 2010 - 08:33

Wychodzi na to, że chyba tylko 16.01 będę w miare wolny. Ale to jeszcze do potwierdzenia. Możemy sie umowic na krótki wypad. Niekoniecznie rano.

#26 Tomasz

Tomasz

Napisano 08 styczeń 2010 - 08:40

To wstępnie umawiamy się na 16-tego,godzina do dogrania. Teraz pytanie, czy ktoś jeszcze ma ochotę dołączyć ? Fajnie by było się poznać w większym gronie :-D

Pozdrawiam Tomek

#27 iggor

iggor
  • Małomówny
  • 34 postów

Napisano 09 styczeń 2010 - 16:13

Jak niestety to za daleko nie mogę :-(
d7000 N28-70/2.8 N60/2.8 N18-135 N70-300Vr SB900

#28 marp10

marp10

Napisano 13 styczeń 2010 - 20:31

Tomasz, sprawy trochę sie skomplikowały ale możemy się umówić na sobotę od rana. Za długo niestety nie będę mógł, ale trochę uda sie zwiedzić.
Szczegóły możemy omówić na PW.
Ewentualnie możemy sie umówić na niedzielę rano na łęgach rogalińskich.

#29 Tomasz

Tomasz

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:31

Piszę PW, w niedzielę bardzo chętnie, a co do soboty to nie wiem czy nie wypadnie mi wyjazd. Czy może ktoś jeszcze :-)

#30 Tomasz

Tomasz

Napisano 24 styczeń 2010 - 19:58

marp10,dzięki za miłe towarzystwo i pierwszy wielkopolski mini plenerek. :-) :-)
Tak wczoraj udało mi się umówić z Mariuszem i spotkać nad Wartą o 7.00 przy 18- stopniowym mrozie.Pogoda dopisała.Zwierząt jak na lekarstwo, ale piękny wschód słońca.Niestety uczę się, szczególnie obróbka idzie mi pod górkę, ale spróbuje coś pokazać.

1.
Dołączona grafika
2.
Dołączona grafika

Pozdrawiam Tomek

PS.Kilka fotek w temacie wschód słońca - zapraszam

#31 marp10

marp10

Napisano 25 styczeń 2010 - 08:30

Witam
Ja również dziekuje bardzo za wspólny wypad. Sam bym pewnie nie wyszedł na taki mróz :lol:
Wczoraj doszedłem do wniosku, że to miejsce nadaje sie bardziej na zachody słońca, ale i tak warto było pochodzić i popstrykać.
Mam nadzieję, że jeszcze sie spotkamy. Najlepiej jak będzie troche cieplej.

PS. Zona powiedzaiła, że chyba jestem nienormalny, żeby w taki mróz wychodzic na dwór. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#32 marp10

marp10

Napisano 28 styczeń 2010 - 13:28

Przejrzałem swoje zdjęcia, obrobiłem część, przejrzałem jeszcze raz i cos tam wrzuciłem. Nie jest to może rewelacja, bo przy takiej pogodzie człowiek za bardzo sie spieszy z kadrowaniem. Ale przynajmniej jest lekcja na przyszłość na czym trzeba sie skupic nastepnym razem.
Parę kadrów poglądowych. Reszta jest w działach:
Warta, Samotne drzewa, polne drogi, zima.

3.

Dołączona grafika

4.
Dołączona grafika

#33 Tomasz

Tomasz

Napisano 28 styczeń 2010 - 18:51

Witaj :-)

Miło zobaczyć Twoje fotki. Nie wiem jaka to przyczyna, ale jak dla mnie brakuje światła porannego. Tego ranka wydaje mi się miało zabarwienie bardzo ciepłe. W 4 przeszkadzają gałązki, które przyciągają wzrok. Oczywiście są to tylko moje odczucia.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na nie jednym plenerku.

Tomek

#34 marp10

marp10

Napisano 28 styczeń 2010 - 22:10

Na pewno sie jeszcze spotkamy. Tylko czekać na dobre warunki. Te zdjęcia to takie tylko poglądowe. "Lepsze" (mam nadzieję) są w wątkach tematycznych.

#35 Saint (Jakub Szymkowiak)

Saint

Napisano 30 styczeń 2010 - 00:18

Skoro temat dotyczy Wielkopolski, to prosto z Mosiny przesyłam serdeczne pozdrowienia dla forumowych kolegów ;-)

jakubszymkowiak.wordpress.com

Nikon D200 + Nikon D7200 + Nikkor 18-105 mm + Tamron 150-600 mm

#36 Tomasz

Tomasz

Napisano 03 luty 2010 - 17:46

Saint, również serdecznie pozdrawiam i zapraszam do wspólnych plenerków.
Ja praktycznie cały czas jestem chętny na jakieś wypady. :-)

Pozdrawiam Tomek

#37 Saint (Jakub Szymkowiak)

Saint

Napisano 03 luty 2010 - 20:16

Może jakiś wspólny wypad w pierwsze wiosenne dni? :)
Gdzie przeważnie wybieracie się na plenerki w naszych okolicach? :)

#38 Tomasz

Tomasz

Napisano 03 luty 2010 - 22:01

Miejsc ciekawych znajdzie się trochę np.Rogaliński Park Krajobrazowy, Morasko, tereny nad Wartą, Puszcza Zielonka. Czyli czekamy na ocieplenie ?

Pozdrawiam

#39 Saint (Jakub Szymkowiak)

Saint

Napisano 03 luty 2010 - 22:04

Ze swojej strony polecam WPN, w najbliższym czasie może dotrę również do rezerwatu Krajkowo - przetestuje teren i zdam relację ;-)

#40 Tomasz

Tomasz

Napisano 04 luty 2010 - 07:47

Jak tylko masz ochotę na towarzystwo to daj znać, ja uwielbiam się włóczyć. Zima mi nie przeszkadza, gorzej z efektami ;-) Ale może i one kiedyś będą :mrgreen:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych