Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

A wielkopolska???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1177 odpowiedzi w tym temacie

#1 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 02 styczeń 2009 - 19:37

Jest ktoś z Wielkopolski? Może jakiś plener? :beer:
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#2 Monastor

Monastor

Napisano 02 styczeń 2009 - 19:51

pkokocinski7, przez 5 dni w tygodniu jestem z Wielkopolski. Można z tego od czasu do czasu zrobic 7. Tylko terenów żadnych nie znam. Podobnie jak w przypadku grupy Zachodniopomorskiej, chętnie się przyłączę do pleneru, ale najprędzej za jakiś miesiąc.

#3 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 03 styczeń 2009 - 14:32

Ja tylko jak troche cieplej będzie gdyż jestem organizmem wysoce ciepłolubnym!
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#4 gdc

gdc
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 05 styczeń 2009 - 22:08

Jakby co to tez wielkopolanem jestem, moze sie takich jak my tytaj wiecej "gnieżdzi" :)

#5 marp10

marp10

Napisano 06 styczeń 2009 - 12:18

Ja tez sie kiedys zastanawiałem, czy jest tu ktos z Wielkopolski. Okazuje sie, że tak. U mnie to jest dość duzy problem z czasem, rodzina zabiera (chociaż to raczej ja im daję) cały mój wolny czas i później juz nic nie zostaje na moje hobby. Ale kto wie, może jak wszystko sie dobrze ułozy to można to połączyć. A miejsce na plener pewnie by sie znalazło, troche tego jest.

#6 profaner

profaner
  • Małomówny
  • 3 postów

Napisano 26 styczeń 2009 - 12:19

Witam wszystkich!

Ja rowniez chetnie sie pisze na taki plenerek.

marp10 - Czerwonak to baaardzo przyzwoita baza wypadowa (wiem co mowie bo sam mieszkalem w Czerwonaku:)

Mam tylko nadzijee ze sprawa nie upadnie i uda nam sie cos wspolnie pofocic.

Pozdrawiam

#7 Tomasz

Tomasz

Napisano 26 grudzień 2009 - 08:58

Witam Wszystkich !

Może odgrzeje temat ;-)
Nie zauważyłem nigdzie, aby wątek się rozrósł. Dlatego jako nowy zapytam się czy jest szansa tutaj na jakieś wspólne plenery. Ja ze swej strony mogę zaproponować samochód, którym można "gdzieś" podjechać. Choć lubię również jazdę rowerem. Ja mam czas w sobotę i niedzielę. Doświadczenia nie mam, ale jestem chętny na naukę. Myślę, że 2,3 osoby w fot.przyrody to akurat. Więc czekam na wszelki odzew. Oczywiście jeśli będę Wam odpowiadał.

Pozdrawiam Tomek

#8 iggor

iggor
  • Małomówny
  • 34 postów

Napisano 26 grudzień 2009 - 11:56

Witam

Jeżeli jakiś plener będzie zorganizowany w okolicy Piły ja będę na pewno.

Pozdrawiam Igor
d7000 N28-70/2.8 N60/2.8 N18-135 N70-300Vr SB900

#9 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj

Napisano 26 grudzień 2009 - 14:27

pojezierze wałeckie jest bardzo dobrym miejscem :lol:
Kiedyś był tam plener Z forum nikona

#10 zurkow

zurkow
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 26 grudzień 2009 - 15:48

Zgłaszam swoją obecność ;)

#11 Monastor

Monastor

Napisano 26 grudzień 2009 - 16:07

Ja też, przynajmniej po 4 stycznia. Co prawda niedługo sesja, ale może wygospodaruję trochę czasu ;)

#12 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj

Napisano 26 grudzień 2009 - 17:26

ale wpierw trza miejsce ustalić ;-)

#13 Tomasz

Tomasz

Napisano 26 grudzień 2009 - 19:10

Witam

Niesamowite jest kilka chętnych osób na zimowy plener. Fakt, osoby które się odezwały są trochę rozrzucone po terenie. Ale można spróbować. Dni są krótkie, więc trzeba znaleźć fajne miejsce. Ja proponuję Nadnoteckie Łęgi, z tego co wyczytałem będzie tam można wracać w każdym okresie.
http://www.przyroda....g.pl/?page_id=3
Ale oczywiście może to być i w innych miejscach, fajnie by było się spotkać i poznać. :-)

Pozdrawiam

#14 iggor

iggor
  • Małomówny
  • 34 postów

Napisano 26 grudzień 2009 - 19:51

Witam

Nadnoteckie Łęgi jak najbardziej mi pasują. Jeżeli wszyscy zgodzą się na to miejsce trzeba jeszcze ustalić termin, mi najbardziej pasują weekendy lub ferie zimowe (16-31 stycznia)

Pozdrawiam Igor

#15 marp10

marp10

Napisano 29 grudzień 2009 - 21:57

Jak dla mnie to za daleko.
Jakby coś było wokół Poznania, najlepiej Czerwonak, Owińska to jak najbardziej się piszę.

#16 Tomasz

Tomasz

Napisano 29 grudzień 2009 - 22:47

Jak dla mnie to za daleko.
Jakby coś było wokół Poznania, najlepiej Czerwonak, Owińska to jak najbardziej się piszę.

W niedzielę 27.12.2009 r.byłem nad Wartą za Murowaną Gośliną. Niestety brak doświadczenia spowodował brak dobrych fotek. Ale jest to bardzo ciekawe miejsce. Spotkałem dzika, stado sarn, wiewiórkę ślady bytności bobra i wystraszyłem trochę ptactwa (moja znajomość ptactwa jest słaba, więc nie próbuję ich nazywać). Chętnie się przejdę jeszcze raz w to samo miejsce z bardziej doświadczonymi osobami. Jest niedaleko, 30 min jazdy samochodem.
Czyli jest może drugie miejsce gdzie możemy się wybrać.Tylko czekamy na odzew innych.

Nadnoteckie Łęgi jak najbardziej mi pasują. Jeżeli wszyscy zgodzą się na to miejsce trzeba jeszcze ustalić termin, mi najbardziej pasują weekendy lub ferie zimowe (16-31 stycznia)

Pozdrawiam Igor

Witaj Igor
Jeśli nie zbierze się grupa to ja i tak chce poznać te tereny, Więc jak Będziesz miał czas w drugiej połowie stycznia to ja jestem chętny. Nad Wartę będę próbował wybrać się w tą niedzielę lub w przyszłą sobotę lub niedzielę na kilka godzin. A Nadnoteckie Łęgi to już cały dzień trzeba poświęcić.

Pozdrawiam Tomasz

#17 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj

Napisano 29 grudzień 2009 - 22:48

Może trochę wybiegnę na przyszłość, ale pod koniec sierpnia w bornem sulinowie jest co roku organizowany zlot militariów. Jest to dość fajna impreza na której można nabyć rożne przydatne nam "akcesoria" (ubiór. maskowanie itp.), a także możliwość rozrywki, typu jazda czołgiem. Okolice są też bardzo ciekawe okiem przyrodnika i fotografa - zwierzyna i piękne tereny. Możliwy jest też spływ piękną rzeką o charakterze górskim Piławą, czy pływanie po malowniczych Zalewach Nadarzyckich. Nocleg też nie jest problemem, bo w okolicy jest pełno baz agroturystycznych, oferujących całkiem przyzwoity komfort.

#18 Tomasz

Tomasz

Napisano 29 grudzień 2009 - 23:01

Może trochę wybiegnę na przyszłość, ale pod koniec sierpnia w bornem sulinowie jest co roku organizowany zlot militariów. Jest to dość fajna impreza na której można nabyć rożne przydatne nam "akcesoria" (ubiór. maskowanie itp.), a także możliwość rozrywki, typu jazda czołgiem. Okolice są też bardzo ciekawe okiem przyrodnika i fotografa - zwierzyna i piękne tereny. Możliwy jest też spływ piękną rzeką o charakterze górskim Piławą, czy pływanie po malowniczych Zalewach Nadarzyckich. Nocleg też nie jest problemem, bo w okolicy jest pełno baz agroturystycznych, oferujących całkiem przyzwoity komfort.

Myślę, że jest to fajny pomysł, tylko odległy. Może jednak uda się coś wcześniej zorganizować. ;-)
A to kilka moich fotek z tejże imprezy.
http://picasaweb.goo... ... directlink

#19 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj

Napisano 29 grudzień 2009 - 23:08

Oooo, byłeś w tym roku. Też z tamtąd trochę zdjęc przyniosłem. Ja tam mogę se rowerkiem dojechać ;-)
Ktoś może jeszcze tam był?

#20 iggor

iggor
  • Małomówny
  • 34 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:20

W drugiej połowie stycznia jestem prawie cały czas wolny. ;-) A co do bornego sulinowa myślę że to dobry co prawda trochę odległy pomysł ale czas szybko leci, nim się obejrzymy i już będziemy na tym zlocie militarnym . ;-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych