Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Warszawskie mini plenery Fotoprzyroda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
867 odpowiedzi w tym temacie

#41 lukasz0207

lukasz0207
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 17 styczeń 2009 - 15:57

KrzysiekG ja chętnie bym się z tobą zabrał i akurat się dobrze składa bo ja też jestem z Bemowa-Jelonki. :-)
Nikon D60 N 15-55 VR N 55-200 AF-S VR :)
http://www.fotografer.za.pl/galeria/#0
Pozdrawiam!!

#42 KrzysiekG

KrzysiekG

Napisano 17 styczeń 2009 - 23:48

Witajcie,

Lukasz0207, nie ma problemu, skontaktujemy się pod koniec tygodnia na PW i konkretnie się umówimy...może jeszcze ktoś z Bemowa, Jelonek, Żoliborza ma kłopot z dojazdem...?

Pozdrawiam
Krzysiek

#43 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów

Napisano 17 styczeń 2009 - 23:53

Ja liczę na transport w limuzynie Augusta :mrgreen:

Czekam na ten plener ale nie wiem czy na pewno dam radę :-/

#44 August

August

Napisano 18 styczeń 2009 - 07:50

Kolega z Pentaxem dużo czyta, ale mało pisze

O, to łatwo zmienić - witaj Pawle :-D

Ja liczę na transport w limuzynie Augusta

moja limuzyna będzie czekała...tym bardziej że ogrzewanie już naprawione więc będzie cieplutko...

Aha - osobiście też bym wolał sobotę - mógłbym wtedy wytargować od rodziny cały dzień - w niedzielę mam obowiązki I Komunijne...

Nikon FX i Olympus m4/3

#45 paoollo

paoollo

Napisano 18 styczeń 2009 - 13:20

ja transport też mogę dać, albo podłączę się pod Augusta :)
choć patrząc na kierunki jazdy to mi będzie bardziej po drodze zabrać Jelonkowców ;)
K5D, K10D, S10-20, T17-50, S105, S70-300, DA-35/2.4, FA-50/1.4, AF-540FGZ, Sherpa 450R ...(nadal plany)
http://picasaweb.goo...com/foto.pawelb

#46 August

August

Napisano 18 styczeń 2009 - 19:11

Pawle umówimy się jak juz będzie bliżej terminu....tylko kurcze blade odwilż zapowiadają - może być mokro... :-(

Nikon FX i Olympus m4/3

#47 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów

Napisano 18 styczeń 2009 - 20:26

Ja też bym optował za sobotą...ale jak zwykle wszystko zależy od pogody.

#48 zero8

zero8

Napisano 19 styczeń 2009 - 08:59

Byłem wczoraj w Secyminie. Dojazd do Wisły bezproblemowy, tylko trzeba pamiętać, że woda nie płynie ;-) Jesli chodzi o stary kościółek, to jest zamknięty i trzeba rozmawiać z ksiedzem. Cmentarz trochę zasypany sniegiem i niewiele widac. Przejaz do Gorek przez las bezproblemowy :-)
Dołączona grafikaikon Action 12x50

#49 marioW

marioW

Napisano 20 styczeń 2009 - 13:51

jeśli mogę dorzucić cegiełkę, to ja też byłbym za sobotą :)

#50 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów

Napisano 20 styczeń 2009 - 23:42

Jeśli dojdzie do spotkania w niedzielę to będę, razem z kolegą z forum robertem kamińskim, mało się udziela,ale zatwardziały piechur z niego :-D .

Mogę zabrać dwie osoby .Będę jechał z Mokotowa.

#51 toron27

toron27

Napisano 20 styczeń 2009 - 23:53

tylko kurcze blade odwilż zapowiadają - może być mokro... :-(

Ja właśnie kupiłem dziś gumowiaczki takie jak ma MichałZ i do tego będę znacznie lżejszy bo nabyłem drogą kupna :) Manfrotto 055xproB. Kto pamięta z pleneru targałem ciężkiego drewniaka.

#52 KrzysiekG

KrzysiekG

Napisano 21 styczeń 2009 - 00:27

Witajcie ,

kurczaki...część osób jednak jest za sobotą, ale jak na szybko policzyłem, większości jednak pasuje niedziela...no i chyba pogoda ma być troche lepsza w siódmy dzień tygodnia ...no to chyba trzeba zrobić głosowanie...albo dwa plenery ;-)
(mi osobiście też bardziej pasuje niedziela..wygląda na to, że na parę dni przemieszczę się jakieś 450 km na południe i wrócę dopiero w sobotę wieczorem )
Nie mam intencji być czyimś adwokatem ( Maciek, mam nadzieję, że nie masz nic przeciw,nie masz teraz głowy do umawiania się na plener), ale Roby'emu zachorował młody i nie wiadomo, czy w ogóle będzie, a jeśli juz to pewnie bardziej w niedzielę niż w sobotę..

Norbius, August, MarioW, może dacie się jednak przekonać do niedzieli..?

Zero8, dzięki za bieżące informacje, byłem dziś w okolicach Dąbrowy i Górek, chciałem potem sprawdzić lód na Wiśle w Secyminie i porozmawiać z księdzem, żeby nas wpuścił do zboru, ale nie dotarłem..spróbujemy z wejściem już chyba na plenerze..

Kto pamięta z pleneru targałem ciężkiego drewniaka.

...Toron27, ależ ten statyw jest rewelacyjny :-) , przecież to nie on robił te świetne zdjęcia na ostatnim plenerze, tylko Ty..
( chociaż z drugiej strony miałem ostatnio to samo z rakami w góry, zamieniłem 20-letnią "rosyjską tytanową myśl techniczną" , na funkcjonalność, lekkość i wygodę ;-) )

Pozdrawiam
Krzysiek

#53 toron27

toron27

Napisano 21 styczeń 2009 - 21:09

zamieniłem 20-letnią "rosyjską tytanową myśl techniczną" , na funkcjonalność, lekkość i wygodę ;-) )

No właśnie mi też chodziło o :
-funkcjonalność - w tym drewnianym głowica pochylała się tylko w jednej płaszczyźnie, brak było płytki szybkiego montażu i kolumny a żeby wyciągnąć nogi (statywu oczywiście:)) trzeba było rozkręcać specjalne śruby
-lekkość - stary ważył chyba ponad 5 kg a nowy 2,4
-wygoda - nowy we wszystkim jest wygodniejszy od starego
Na razie raz go wypróbowałem, ale od razu poznałem jego zalety

#54 August

August

Napisano 21 styczeń 2009 - 23:24

August,..., może dacie się jednak przekonać do niedzieli..?

chyba nawet nie będzie trzeba mnie specjalnie przekonywać....w dobotę muszę wyjechać i chyba rano nie dam rady byc na plenerze - dlatego przestawiam się na niedzielę - ale decyzję zostawiam pogodzie - jak nie będzie widoków na słońce to chyba sobie odpuszczę....choć jestem przy nadziei, że jednak błyśnie....

Nikon FX i Olympus m4/3

#55 toron27

toron27

Napisano 22 styczeń 2009 - 00:00

Ja akurat mam urlop więc zrezygnuję tylko jak będzie padało.

#56 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 08:34

Mi generalnie bez różnicy(sobota/niedziela) ale patrząc na prognozy pogody to chyba sobie odpuszczę - światła nie ma, odwilż, plucha i kropi deszcz....

#57 lukasz0207

lukasz0207
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 08:36

A ja też nie jestem pewien czy będe bo mam małe problemy zdrowotne :-(
Pozdrawiam!!

#58 marioW

marioW

Napisano 22 styczeń 2009 - 10:06

myślicie że warto się tam wybrać niezależnie od pogody... ? bo chyba nie zapowiada się na znaczącą poprawę :)

#59 lukasz0207

lukasz0207
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 10:40

Moim zdaniem warto się wybrać nawet jak jest brzydka pogoda. można się poznać i może czegoś nauczyć, ale to moje zdanie :-)
Pozdrawiam!!

#60 August

August

Napisano 22 styczeń 2009 - 20:41

spotkać się zawsze warto...ale jak leje to z fotografowania nici...a to po to w końcu mamy jechać...ale nie traćmy nadziei, choc po takim dniu jak dzisiaj to raczej trudne...
NIc to - pełnia za dwa tygodnie - już w przyszły weekend powinno być ładniej :-D

Nikon FX i Olympus m4/3