Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Kopalnia Soli w Wieliczce - już koniec. (Uwaga! 78 zdjęć).


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ToTom

ToTom

Napisano 05 maj 2009 - 08:30

PS. A w jaki sposób, albo kto, mógłby edytować stare posty? Ewentualnie jakby się dało przesłać mi treść moich postów na pw, ale tak, żeby było widać linki, to ja je podmienię i potem moderator wstawi nową/starą treść.

Postaram się to zrobić, ale najpewniej już po plenerze, czyli w przyszłym tygodniu.

To ja prawie uporam się z numeracją zdjęć i wstawieniem ich na nowo.
Udanego pleneru życzę! Pięknej pogody i wspaniałych kadrów!

#42 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 maj 2009 - 09:38

Oki w sumie to tylko kilka kliknięć, już masz na PW.

#43 ToTom

ToTom

Napisano 05 maj 2009 - 18:45

Oki w sumie to tylko kilka kliknięć, już masz na PW.

Odesłałem gotowe posty z nowymi linkami. Jak podmienisz, zdjęcia pojawią się ponownie.
Dzięki za pomoc!

#44 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 maj 2009 - 20:38

Znowu są zdjęcia. Zatem ponownie można podziwiać piękno kopalni w połączeniu z ciekawym opisem :-)

#45 ReNia_2014

ReNia_2014
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 18 maj 2009 - 22:42

Witam Wszystkich ! Jestem studentką turystyki i pisze prace licencjacką o Kopalni w Wieliczce. Apeluje o pomoc tych wszystkich którzy kiedykolwiek byli w kopalni. Muszę zebrać jak najwięcej opinii o Wieliczce, które będą jednocześnie odpowiedziami na moje pytania, w kwestionariuszu wywiadu. Nie mam możliwości przepytania ludzi na żywo dlatego też szukam wszędzie pomocy. Pytania mają być zadawane turystom właśnie wychodzących z Kopalni, po zakończeniu zwiedzania, ale niestety nie mam takiej możliwości dlatego jeśli byłeś/aś kiedykolwiek to również możesz mi pomoc, odpowiadając tak, aby nie sugerować ze było to dawno temu. Szczególnie mile widziane opinie osób, które właśnie uczestniczyły w jakimś nietypowym zwiedzaniu kopalni lub innych atrakcjach, ale nie tylko. Podaję link z kwestionariuszem pytań. jest ich tylko 14.

http://www.zshare.ne...14822354c93207/

Jest tam podany mój adres email na który można odesłać odpowiedzi. Jeśli zdecydujesz się mi pomoc to odpowiadaj proszę pełnym zdaniem, starając się uniknąć samej odpowiedzi TAK lub NIE.
Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC !!!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych