Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Ostrzeżenia i Bany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#81 bodziek

bodziek
  • Użytkownik
  • 485 postów
  • Lokalizacja:
    łódzkie

Napisano 21 maj 2008 - 18:56

no, no, ciekawe sprawy tu się działy, (niestety nie mogę na codzień przeglądać forum).
Tak więc, i ja witam Wszystkich.

#82 Guest_Beny_*

Guest_Beny_*

Napisano 21 maj 2008 - 22:49

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Fotografia Przyrodnicza", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Link do tematu: http://www.fotoprzyr...ic.php?t=1490Twój post:

Temat: "Ostrzeżenia i Bany"

I ja wracam
Witajcie ponownie.
Jedni odchodzą inni wracają
Cieszy mnie że już nie ma "pewnych osób" które mnie wk...y


bardzo ciekawe , moderuje się post że ktoś napisał ze go wku...ia gość , który pisze ,że ktoś go ... hm kosmos rzetelnej informacji

#83 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 22 maj 2008 - 07:40

Beny, z czym masz problem?

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#84 Guest_Beny_*

Guest_Beny_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2008 - 09:29

problem ma ktoś z rozdwojeniem jażni , mozna napisać ,, że ktoś kogoś wkurwiał , i jest spoko , jak ktoś napisze że wkurwia go to ,że ktoś jak szczur wyłazi i pisze , po czasie ,ze ktoś go wkurwiał jest moderowane , to chyba jakieś de'javu , w traktowaniu norm i interepretacji postów .

mam gdzieś , kto pisze i co , ale skoro jest dopuszczona taka dyskusja , to dlaczego tylko w jedną stronę , co słabych trzeba bronić ?

#85 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 22 maj 2008 - 09:53

Beny, jesteś na forum przyrodniczym. Jeśli robisz zdjęcia przyrodnicze to zapraszam do wstawiania i komentowania zdjęć innych forowiczów. Jeśli masz zamiar tylko mącić, przeklinać i obrażać innych użytkowników forum, to nie dziw się, że Twoje posty będą usuwane, a do tej pory tylko takie posty byłeś w stanie stworzyć.

Powyższego posta na razie pozostawiam, żeby inni forowicze mogli zobaczyć jaki poziom reprezentuje kolega Beny.

Pozdrawiam.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#86 lynx

lynx
  • Lokalizacja:
    Stężyca

Napisano 22 maj 2008 - 10:05

cosik mi się widzi, isz niektórzy wracają po banach pod innymi nickami :roll:

Dziecinada.....

Niestety sprawdzanie po IP nic nie daje, gdyż jak zapewne wielu z Was wie można łączyć sie z poprzez proxy serwery, klikać z kafejek, surfować z sieci GSM /Orange, Idea/ aby za każdym razem było inne IP.

Trzeba by było stworzyć program analizujący sekwencje wyrazów, zdań, złotych myśli nowych użytkowników aby wyłowić takich ptaszków....
Canon 7D/70-200/f4 IS
www.lynx4u.pl -> e-sklep DVB-T/SAT

#87 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 22 maj 2008 - 10:46

lynx, doskonale wiadomo kto jest kto, wbrew pozorom w sieci zostawiamy dużo śladów.

#88 Jackos (Jacek Zięba)

Jackos
  • Użytkownik
  • 1768 postów
  • Lokalizacja:
    Ostrołęka

Napisano 22 maj 2008 - 14:27

...Niestety sprawdzanie po IP nic nie daje, gdyż jak zapewne wielu z Was wie można łączyć sie z poprzez proxy serwery, klikać z kafejek, surfować z sieci GSM /Orange, Idea/ aby za każdym razem było inne IP...

Tu nie trzeba żadnych analiz IP, wystarczy przeczytać post(y) i już wiadomo kto zacz ;-)

#89 grabeer

grabeer

Napisano 22 maj 2008 - 14:34

Jackos, racja ;))

#90 jan-usz-

jan-usz-
  • Lokalizacja:
    Psarce (Wlkp)

Napisano 10 lipiec 2008 - 12:16

Lepiej mniej wiedzieć, no ale cóż, przeczytałem ten wątek i jestem zniesmaczony :-? .
Brudy nie powinny być prane publicznie!
Janusz i Ignacy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć http://picasaweb.google.pl/jan0usz

#91 morav

morav
  • Zarządca
  • 3631 postów
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 10 lipiec 2008 - 14:22

jan-usz-, czasami trzeba.

#92 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 07 listopad 2009 - 16:02

Kolega TB został "poproszony" o wstrzemięźliwość w pisaniu na forum.

#93 UDILEK (Jarek)

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów
  • Wiek: 59
  • Lokalizacja:
    Wieluń

Napisano 07 listopad 2009 - 20:49

A było tak wesoło :-/ .
Ale to chyba słuszna decyzja...

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#94 laszlo111 (Szymon Bartosz)

laszlo111
  • Lokalizacja:
    Bieszczady

Napisano 05 marzec 2015 - 20:19

Nie wiem gdzie to napisać ale może by tak wprowadzić jakiś minimalny okres, który trzeba spędzić na FP zanim będzie można założyć własny temat? Ostatnio rejestrują się jakieś dziwne twory, które próbują tu reklamować swoje komercyjne pomysły. Co sądzicie?



#95 kulek855

kulek855
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 07 marzec 2015 - 18:18

@laszlo111

Dobry pomysł.


ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#96 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito
  • Lokalizacja:
    Świetokrzyskie

Napisano 08 marzec 2015 - 18:36

trzeba zrobić coś takiego, pomyślimy i damy znak.


Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#97 laszlo111 (Szymon Bartosz)

laszlo111
  • Lokalizacja:
    Bieszczady

Napisano 11 marzec 2015 - 18:48

Pozostaje jeszcze możliwość reklamowania się przez udzielanie się w innych tematach. Na jednym z forów fotograficznych jest zakaz umieszczania w swoim profilu odnośników do innych stron niż własna galeria. Może to jest rozwiązanie? Dzisiaj zarejestrowała się jakaś Golderka i pisze o niczym byle tylko zachęcić do wejścia na swój profil a tam już mamy komercyjny link.



#98 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 12 marzec 2015 - 07:46


Dzisiaj zarejestrowała się jakaś Golderka

Czy określenia jakaś nie jest pewnego rodzaju nietaktem bez względu na to, co użytkownik Golderka robi na forum.


Wojtek

#99 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 12 marzec 2015 - 08:43


Pozostaje jeszcze możliwość reklamowania się przez udzielanie się w innych tematach. Na jednym z forów fotograficznych jest zakaz umieszczania w swoim profilu odnośników do innych stron niż własna galeria. Może to jest rozwiązanie? Dzisiaj zarejestrowała się jakaś Golderka i pisze o niczym byle tylko zachęcić do wejścia na swój profil a tam już mamy komercyjny link.

 

Aż tak restrykcyjnie bym do tego nie podchodził, Golderka nie założyła tematu reklamującego swoją działalność, nie ma też nachalnego linku w stopce, a gdzieś w profilu zwykły link. Moim zdaniem nie przekroczyła norm przy reklamie swojej działalności.

W sytuacji o której piszesz linki do galerii osób, które robią komercyjnie śluby i wstawiają te zdjęcia do własnej galerii, też powinny być wykluczone, bo gdzieś jest tam kontakt do tych ludzi i cennik zrobienia ślubu.



#100 laszlo111 (Szymon Bartosz)

laszlo111
  • Lokalizacja:
    Bieszczady

Napisano 12 marzec 2015 - 15:36

Rzeczywiście zbyt ostro to ująłem. Golderka skojarzyła mi się z dziwnymi użytkownikami, którzy jakiś czas temu rejestrowali się np tylko po to, żeby napisać jeden post w dziale humor. Ktoś lepiej zorientowany wyjaśniał wtedy, że to pewna forma kryptoreklamy. Jeśli Golderka jest zwykłym użytkownikiem i kiedyś to przeczyta to przepraszam. Każdego stronę można uznać za komercyjną, nawet jeśli nie ma na niej cennika.







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych